Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема №4

  • 179 056
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 239

а тези съм взимала мисля, че пак от Джъмбо, може да се подредят както ви скимне, може да се ползват в кухнята (както аз), в гардероба или скрина. [/color]


Такива органайзери или поне подобни няма ли и в други магазини. Много съм далече от Джъмбо.

Това преди се коментираше, че тези забравих им името "картончета" може човек да си ги набави от рекламните студия, където им оставали и ги изхвърляли, но не помня точно как се казваха.

# 31
  • София
  • Мнения: 324
разпенено ПВЦ

Преди две години направих организация на бельото на децата с такива

# 32
  • Мнения: 3 945
Много добре се е получило и от къде може да се намери това ПВЦ?

# 33
  • Мнения: 832
Изобщо не съм разбрала, че има нова тема и се чудя защо никой не пише. Пък то каква била работата  Laughing
 И аз мисля да се хващам да пренареждам гардероби и скринове като ми остане малко свободно време, ама то кога ли ще е. Пък имат належаща нужда. Та, и аз ще търся такива разделители. Пък в краен случай ще се заема да направя.

# 34
  • Мнения: 21
Много добре се е получило и от къде може да се намери това ПВЦ?
И аз питам какъв е материала?И от къде ?

# 35
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Много добре се е получило и от къде може да се намери това ПВЦ?
И аз питам какъв е материала?И от къде ?

Предполагам по рекламните агенции, може дори да ти го нарежат на размер.

# 36
  • Мнения: 35
Моите са с плексиглас. Не знам дали maminko има същото предвид. Мъжът ми го купи от един склад (за Бургас става въпрос), в който се продавали само такива неща. Смяташе да ходи и до Бриколаж, защото май и там имало, но взел от склада. 

# 37
  • Мнения: 21
Кажи къде е този склад ,за тези които са от Бургас.

# 38
  • Мнения: 35
Сега ще звънна да питам Simple Smile
Много е сложно. Ще се опитам да обясня. На ул.Янко Комитов след завод Хемус в посока Кауфланд, малко преди Кауфланд има едно разшитение на пътя за обратен завой и едни автомивки от дясната страна. Та там от дясно има отбивка за складова база "Искра". Там бил склада. Този сайт ще те ориентира за точното място. Като местоположение били точно до този склад http://www.itr.bg/contacts.php Виж има и сателитни снимки.

Последна редакция: ср, 03 апр 2013, 15:56 от skica

# 39
  • Мнения: 987
Записвам се да ви следя , е скоро ще правя вграден гардероб и ще ми трябват идейки   Laughing

# 40
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 055
разпенено ПВЦ

Преди две години направих организация на бельото на децата с такива


Чудно е  Heart Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 2 493
Момичета, поздравления за страхотните идеи и осъществяването им!

Това с плексигласа е страхотна идея!
АЗ последния път се чудих от къде да си набавя, нямаше в Джъмбо, а ходих специално и затова ис спретнах един час по труд и техника и си направих от една картонена кутия. Можетге да се досетите, че изпълнението е просто подвсякаква критика, защото картона не беше много качествен, но в момента ми върши страхотна работа. Сложих си разделителите в шкафчето (една кутия от Арон), в което си държа гривните и герданите. Отделенията са достатъчно малки, че в тях да се побере точно един брой.
Като се прибера ще снимам и ще пусна да видите.

# 42
# 43
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
аз в събота през нощта изпращам мъжът ми в UK за седмица, в понеделник водя малкия на градина и ще му спретна огромно чистене и подреждане

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Страхотни идеи   bouquet
Не мога да ви изпусна.

Общи условия

Активация на акаунт