Тренировки в домашния условия: Тема 31

  • 26 214
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 94
Момичета , как се справяте с преумората, тренирам два пъти на седмица , но усещам , че съм преуморена. Съвети ?

# 46
  • Мнения: 5 405
Irenka, браво! Вървиш напред! Peace
Корема и дупето изглеждат доста добре  Simple Smile

След време в първия пост ще слагаме наши снимки - Преди-и-Сега Crazy Heart Eyes

Ами, bebaaa, почини си, щом усещаш, че си преуморена  Wink А и такава статия има в първия пост. То логично тялото какво иска, не ще въпроси.. Tired

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 94
Ооо, да благодаря , статията беше много полезна. Мисля си , че ми куца момента с правилното  хранене, там все споменават някакви добавки. Вие взимате ли някакви и ако да , какви?

# 48
  • Мнения: 1 809
http://fitnesinstruktor.com/proletna-umora/   - по темата за умората Simple Smile

Иренка, браво! Промяната е видима и то много ! Peace

# 49
  • Мнения: 126
Иренка,   smile3501разликата е очевидна! Корем, паласки, бедра - Браво!!!

# 50
  • Мнения: 1 085
Иренка, браво момиче! Определено си направила едно хубаво тяло, личи си колко добре си поработила. Похвал от мен  Hug
Надявам се подобни снимки да послужат на онези от новичките, които не намират мотивация за редовни тренировки!  Grinning
Аз да се отчета с Jillian Michaels - Banish Fat Boost Metabolism за днес с леки модификации.
Желая приятни почивни дни на отбора  Heart Eyes

# 51
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Irenka, разликата е очевАдна. Голямо браво.

Мерито, нали съм заплес, пропуснах   bouquet за страхотното оформление.

Аз се налапах с фурми и спрях да броя калориите за днес. Иначе бях на път да нападна шоколада. ooooh!

# 52
  • Бостън
  • Мнения: 13 487
Bravo i от мен, Иренка! Дръж фронта!

Отчет за днес със Jennifer Galardi - Ballet Body Workout (1ч)

Agent Provocateur и аз съм така, ако ям вечерта, на другата сутрин се събуждам много гладна  newsm78

А какво чудо става ако закуся "стабилно"...  до края на деня ям като невидяла! Ако хапна малко плод и/или кисело мляко сутринта до края съм си ок, умерен апетит, а не зверски... отказала съм се да търся логика, хората са различни!

# 53
  • Мнения: 5 405
Агент, понякога и аз съм го забелязвала това нещо.
Вечер ям - сутрин умирам от глад. Но откакто съм в Зоната такова нещо няма, а ям час-два преди да легна и това е  долу-горе към 22-23 часа.
Пък сутрин ако не ям като хората - цял ден мога да се пръсна да ям. Сутрин задължително ми трябва здрава закуска на мен Peace
Днес също се скъсвам от ядене. Поне са полезни неща, но все пак прекрачих прага на позволените калории за деня, тъй че пак не е оправдание  Laughing ooooh! Но с 5 часа сън какво да се прави... Sad Че и сладолед ядох! Това обаче не се брои за полезно  Laughing

Прочетох за пролетната умора на Румяна. От два дни чакам да пусне нещо ново в сайта си и постоянно проверявам и като спра да проверявам, го пуска  Laughing
Ще се старая да ям поне по едно от нещата, които е писала там, да видим Grinning

От известно време се чудя.. Джаки няма ли някоя тренировъчна програма за спазване? А и тя има 4-5 тренировки на кръст де, но ми беше интересно. newsm78

Малвина, кучо е голям сладур. Но не знам как му се радвате.  Laughing Аз обичам да има за мачкане, стискане, тормоз  Joy Тоест да е голямо  Heart Eyes Laughing

Последна редакция: пт, 05 апр 2013, 20:08 от Merry.

# 54
  • Мнения: 571
Евия ЧРД!
Издържливостта и формата да са теб!

Агент, за храненето 1:1 се припокривам с теб! Абсолютно същото  Peace
Затова сутрин карам на кафе с мляко/сметана и основно хапване на обяд и гледам да е много леко вечер.
За тренировките и аз наблюдавам, че имаме склонност да си правим това което ни харесва и някак забравяме да разнообразяваме.
Аз съм така със силовите. Умирам за проклетия боди пъмп, правя досадно кардио по задължение и ако не изпитам нужда от йога, тотално забравям за стречинга.

Отделно не мога и не мога да се накарам да тренирам вкъщи повече от няколко дена. Доскучава ми и искам в група. Когато виждам трениращи хора на живо ми действа по-стимулиращо Mr. Green
Не ме убивайте с камъни, плс  Joy

Махам се да ти пробвам тибетците най-накрая ...
След това или пак боди пъмп или йогата на Бобчо  Laughing

Бързо възтановяване на рошавия куч. Много е сладък. Heart Eyes

Редактирам се да кажа едно "Браво!" на Иренка  Hug

Последна редакция: пт, 05 апр 2013, 20:52 от Edira

# 55
  • Мнения: 8 163
Блаженствам! Направих си обедна тренировка - любимия ми Total Body Bootcamp.

Иренкааа, каква разлика само Shocked Поздравления!

Евия, честит рожден ден!

***

Днешно меню до момента:
Протеинов шейк с 1/2 ч.ч. портокалов сок и 1 ч.ч. вода, банан, малини и 1с.л. пресен джинджифил
Бийф джърки
Твърдо сварени яйца и задушени аспержи с балсамов оцет

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
EVIQ, честит рожден ден и от мен, с пожелание за здраве и много удовлетворение във всички аспекти на живота   bouquet Hug
Mery, мерси за темичката!За безсънието - на мен лично малко повече въглехидрати на вечеря ми осигуряват по-добър сън (но от добри източници, разбира се  Wink).
Иренка, поздравления и от мен за постигнатото, видима е разликата.   bouquet
По диагонал успях това да хвана, ще дочитам утре какво още сте обсъждали и писали, че мернах интересни неща, но още предната тема не съм изчела, а вече 4 страници от тази са изписани ooooh!

# 57
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Здравейте и от мен.
Аз се включвам не за да кажа какво съм тренирала днес. Защото пак е едно голямо нищо.Но щерката утре си тръгва и ще се наритам да продължа БР. Но не от там, където спрях, а ще се върна малко назад, че сигурно ще трябва да наваксвам.

Влизам да поздравя Иренка. Огромна промяна.  #Crazy

И да се включа за храненето. При мен се наблюдава една промяна откакто правих Дюкан.
През 30 години от съзнателния си живот аз не закусвах. Пиех само кафе. Хапнех ли нещо сутрин после целият ден бях зверски гладна. Дюкан ме накара да започна да ям сутрин. Сега не хапна ли до 9 после дори ми става лошо. И след това някак си съм влязла в "режим": огладнявам през три- три и половина часа. Хапнам и то не много и всичко е ОК.
Така че и храненето се превъзпитава.
Другото, което съм забелязала за себе си. И аз като Agent Provocateur, Мария и Мерито: ям ли много вечерта - сутринта задължително съм озверяла от глад. Затова от около две години съм превъзпитала и този навик: късното вечерно хапване и по много. Сега ми се случва изключително рядко. Случи ми се след ПТП-то две-три вечери да налитам като луда на бързи въглехидрати. То не беше вафли, соленки и пасти. Но явно си "начесах крастата" и това спря. Така и не разбрах на какво се дължеше. Цели две години не бях близвала вафли, а само за тези няколко дни изядох около три кутии.  Embarassed Shocked и адски много шоколад - сигурно поне 5-6.  ooooh!

Е, вече не ми се яде.
Само остана да се наритам пак да започна с тренировките.
 

Последна редакция: пт, 05 апр 2013, 23:34 от skarlet71

# 58
  • UK
  • Мнения: 600
Иренка, комплименти! Разликата е очеизбождаща!   bouquet

Евия, ЧРД и от мен! Всичко най-прекрасно!

Момичета, и аз искам лентичка за Без шоколад.... хаха, аз досега се черпих де, но от утре Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty

# 59
  • Мнения: 561
Чудна нова темичка   bouquet
Аз напоследък не се разписвам много-много, защото съм на почивка и гледам да скълапя по някоя тренировка. Има малък финтес в хотела и там се забавлявам на пътеката и някои уреди, а днес и поплувах към час в басейна. Като нищо следващите дни да си взимам лап топа и да се затварям във фитнес залата, че ми липсват блендърските тренировки  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт