Успешно "олежани" бебета - тема 8

  • 15 388
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 270
Митето ... Митетооо да е с цветен акцент не Мимето. Тичай да лягаш дошли са ти много емоциите. Приличаш на майка си и тя е много хубава  Peace определено ви е ген.
Улучихте и страхотно време. Аз есента съм си нарекла ден за кръщене, но ме притеснява студа  newsm78

# 16
  • Мнения: 459
 newsm56
Попс  bouquetза темата.Мимката е отново неотразима Heart Eyes,и мама също.Завиждам ви благородно,че стоите с обувки,хич ли не ги събува или само за снимката се е кротнала.При нас това е мисия невъэможна за съжаление,ни чорап,ни търлък..нищо,а като гледам повечето комплекти са с панталон,а не ританка и ми става лошо,като се сетя каква ще е реакцията..
Стеф,какво стана с мишока Wink
Лали,да със сини очи сме,бяха една идея по тъмни като се роди,а косата и чисто черна и права,сега страшно изсветля и е на букли.Беше и много гъста,сега нещо пооредявя Wink
Жени,как е Сис Hug

# 17
  • Мнения: 355
ПОпи малката кукла е страхотна,а венеца страшен да ви е жива и здрава
Аз купувам зеленчуковите пюрета на Ганчев,малкия най много тях удобри,въпреки че и аз бях скептична към тази марка.На хип неиска да ги близне,а плодови взимам Гербер и Дм
Стефи голяма си смелчага с тая мишка,аз щях да се изнеса директно
Фусти малкия бандит е добре след салтото вчера нали??
Какви памперси ползвате

# 18
  • Мнения: 4 651
Добро утро!

Не знам за мъжа на Белоснежка, ама тука така зловещо духа, че ми настръхва козината  Outta Joint

Много са хубави дечицата, да са живи и здрави!

# 19
  • Мнения: 2 211
Благодаря ви много, момичета! Дай Боже всички да сме живи и здрави и Господ и Богородица да ни пазят - нас, децата ни, семействата ни! Всичко друго с желание и постоянство се постига! Ние и без това всички сме в отбора на много щастливите и късметлиите, защото си имаме рожбички, трябва всеки ден да сме благодарни за това!

Деси, аз също бях много скептично настроена към Ганчев, но май взеха да ни стават фаворити - за кашите и плодовите пюрета говоря. Рядко купувам, но вече май само техни.

Деси Ая, стои с обувки, понякога си лапа крака направо с обувката, което хич не ми се харесва, защото вече е обрала с обувките все мръсотия по земята, но май това е неизбежно...

Фусти, как я мерна майка, опасна си! Наистина много приличам на нея, и аз съм с къдрава коса и цвета на очите съм и взела, пък и да ти кажа - гъзето  Joy Joy Joy  Дет се вика, още съм си кат' бременна  smile3555  Каква бях, какъв тюлен станах, ама хайде карай. А Митето ако знаеш каква е консерва откъм обличане, той пред 4 години за първи път сложи риза, а ти искаш цветен акцент - забрави. Той ако можеше с анцуг щеше да довтаса, за да му е по-удобно след това да разходи кучето.

Инче, юни е страхотен месец за кръщенка! Ще можете да покажете пукави ръчички и крачета навън. Кръщавайте ги докато не разбират много-много, че след това реват двойно повече   bouquet

Може да липсвам 1-2 дни, да знаете! Хайде хубава седмица от мен пожелавам и да идва вече хубавото време!

# 20
  • Мнения: 513
Ивет, по въпроса с времето и как го намирам - за всичко е виновна немската гимназия  Laughing  Спокойно мога да кажа, че все едно съм минала казарма  Joy Joy Joy Майтап да става, хахаха. И аз не знам вие как се оправяте с по две деца, а ето Белоснежка днес е гледала даже три  Wink


Хаха, ясна работата, ето значи защо, аз съм от френската и там по-лежерно го давахме  Laughing

# 21
  • Мнения: 513
Ивет, по въпроса с времето и как го намирам - за всичко е виновна немската гимназия  Laughing  Спокойно мога да кажа, че все едно съм минала казарма  Joy Joy Joy Майтап да става, хахаха. И аз не знам вие как се оправяте с по две деца, а ето Белоснежка днес е гледала даже три  Wink


Хаха, ясна работата, ето значи защо, аз съм от френската и там по-лежерно го давахме  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 211
Ивет, по въпроса с времето и как го намирам - за всичко е виновна немската гимназия  Laughing  Спокойно мога да кажа, че все едно съм минала казарма  Joy Joy Joy Майтап да става, хахаха. И аз не знам вие как се оправяте с по две деца, а ето Белоснежка днес е гледала даже три  Wink


Хаха, ясна работата, ето значи защо, аз съм от френската и там по-лежерно го давахме  Laughing

 Joy Joy Joy 

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
  bouquet Добро утрооо
Попи честито християнче,прекрасна е !
Лаленце страхотна идея за венеца ще се краде масово  Laughing
Стефи какво стана с мишока  Close

# 24
  • Мнения: 558
Добро утро,мами и бебчета! Мой Тео май има алергия към жълтъка  Cry Миналия ден, като им дадох, се появиха едни ситни пъпчици по корема, но тогава беше и доста топло и го отдадох по-скоро на претопляне, а и свекървата каза, че не и приличат на алергия обривите. Не бях давала 2 дни и вчера пак им дадох по 1/4, снощи вече имаше пъпчици с връх по коремчето, сгъвките на ръцете и краката. Така ли се проявява хранителна алергия, някой да има наблюдения? Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 355
Добро утро момичета днес времето е  #Cussing out
Имам позната на която кумата работи в Ганчев и тя каза че подбират само добри продукти и имат строг контрол

# 26
  • Мнения: 1 270
Добро утро.
Скрит текст:
Нямам идея какви са хранителните алергии. Дано не разбирам PraynigДано е от претопляне, че как ще избягвате жълтъка  newsm78
За пюретата направо не знам какво да пиша. Сега в отчетната точно на Ганчев за пюретата пишеше  Sick Няма да препредавам информация, тъй като съм наясно, че точно така тръгват клюките.Все още не съм на вълна пюрета, но реших да не се вманиачавам толкова на тема чиста храна.Поради тази причина и избрах ХВБ. Дано нещо не се задави още с първата хапка, че да ми изкара пак акъла.
Попи аз хубавото го отразявам веднага.
За мъжете и обличането  smile3505  Затова сега докато е малък малкия ще си правя каквото си искам в цветово отношение. Много исках да е момиче, за да ходим еднакво облечени цветово, за сега и с мишката успявам, но аз като творец обичам шаренкото /някога сигурно преминавам границата с кича  Crazy/ и кафяво и синьо не знам до кога ще нося. А определено момчешките дрехи не са така забавни.
f_desi добре е малкия, благодаря за загрижеността на всички ви. Снощи го пуснах даже да плува, определено много му харесва. Първият път явно е бил изморен.

# 27
  • Мнения: 747
Попс, голяма разкошотия е щерката! Какво сте и сложили на стомахчето? На целувка ми прилича
Плъшока беше заточен на двора в капана и го понамокри дъждеца привечер. Мама го пусна на свобода далеч от вкъщи. Така че не съм оказвала никакво насилие над него.  Laughing Разбира се, че щом става въпрос за детето ми и с голи ръце щях да го хвана. Сега съм поставила пак капаните, а също и смес от пудра захар и гипс и си чакам машинарийката с импулсите против гризачи и пълзящи насекоми. Това в случай, че още някоя мишка се осмели да се приюти при нас. Взела съм всички предпазни мерки  smile3508 Няма да се давам я  Naughty Пода е дървен и отдолу под него е натъпкано със стиропор. Не ми се мисли ако се заселят как ще натрошат този стиропор и какви тунели ще си изкопаят.
Не съм писала, че нямам много време. Още малко довършителна работа ми е останала, но почти приключих.
Отивам да използвам промоцията докато Зверчолин спи  Mr. Green
Белоснежка, не съм наясно с алергиите, но спри жълтъка определено и се допитай до педи. Аз съм решила като му дойде времето за жълтък да започвам с трохички

# 28
  • Мнения: 2 211
Попс, голяма разкошотия е щерката! Какво сте и сложили на стомахчето? На целувка ми прилича


Някое Ангелче я е целунало, Стефи  Grinning  Има си родилен белег.

# 29
  • Мнения: 125
Запис и от мен!   Ние сме с температура от събота сутрин. Поддържаме упорито 38,5 и днес ще ходим при доки. Като гледам няма да ни се размине АБ
   Иначе новият номер в нашият цирк е ,че успя да стигне с лазене от единият край на спалнята до другият.Сега е наказана да играе само на одеяло на килима:).
    Хубав ден на всички и целувки!

Общи условия

Активация на акаунт