Успешно "олежани" бебета - тема 8

  • 15 381
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 355
Момичета искам да ви питам лятото ако ходите на море с какво ще храните малчуганите говоря за децата около година.Аз съм в голяма чуденка 4-5 дни какво ще ядем,няма как да караме на пюре и каша 5 дни той вече ще е голям.От ресторантите да взимам супа няма как да се случи  Naughty
Та се замислям за някоя частна детска кухня по морето
Имали някоя мама от Бургас да ма насочи

# 31
  • Мнения: 747
Деска, има супа в бурканчета. Ще му купуваш вода за АМ, която не се нуждае от преваряване. Може да си вземеш и термоканата с теб, за да стопляш вода за кашите или АМ. В който и да е ресторант лично аз не бих се доверила, независимо, че Марти тогава ще е към годинката  Naughty Посудата им ще е използвана за какво ли не...абе не ми се мисли.

# 32
  • Мнения: 355
Стефи аз също не бих взела от ресторант каквото и да било за него и затова мисля някакъв вариант
Какви супи има в буркачета не съм срещала

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
Момичета една мила съфорумка ми изпрати информацията от септемврийските мами със съветите за захранване на Косе босе,ако на някоя от вас и трябват бих могла да и ги изпратя  Peace

# 34
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Ей страшен порой,не спира  Shocked качих снимка на племеницата да видите идейка за венче ...))) Къде сте се скрили бре  newsm78 ЖЕНИ имаше намаление в мола на ТОМ ТЕЙЛОР,купих много древки на АЛИЯ...))))

# 35
  • Мнения: 459
Момичета,един въпрос-лепенките куул пач,колко пъти ги сменяте newsm78,знам,че 4-6ч.им е действието.Днеска сложихме най-после първата двойна ваксина,Ая плака само при убождането,но за сметка на това в къщи само мрънкаме и сме на ръце.На всичко отгоре за капак почна да ме боли и гърло,сложих маска веднага,аман вече.
И тука вали и не спира,периодично и мокър сняг за разкош...

# 36
  • на земята
  • Мнения: 4 094
ДЕСКА,на 4 часа се сменят  Peace Дано всичко е ок след ваксината,мрънкате е нормално ...)))Оздрвявай и ти бързо  Hug

# 37
  • Мнения: 576
Деси, аз ги сменях на 3 часа  Peace Ще й мине на Айчето, утре все едно нищо няма да е било. А ти мятай медеца  Peace

Днес чистя със скоростта на финикиец, много съм продуктивна  Mr. Green За сметка на това Камен все едно е гаврътнал кофа с кафе, направо ме лудна  Shocked

Лаленце, племенницата е кукла голяма. Честити гъзарски покупки  Sunglasses

Жени Ив, къде се губиш по тъч линията  Wink

Деси Ф, може би до годинката ще яде вече обща храна? А иначе има да, бурканчета за 12 месечни деца, хляб, сирене, чай за попарка, ще се справите  Peace Във Варна частните кухни имат сайтове, провери за Бургас.

Белоснежке, спирай жълтъка. Според мен е рано така или иначе за него, но ти си знаеш де  Hug

Спи ми се много, дребния днес отказва манджа и признава само цица  ooooh! Сещате ли се за онази песе, иа дни във коите не вървиии...  Tired

# 38
  • Мнения: 459
Лали  bouquet,а колко дни ги слагате,това имах впредвид.Голяма сладурана е племенничката ти,да ви е жива и здрава Heart Eyes
Дрън,браво на теб,това упражнение си го оставям за утре Wink

# 39
  • Мнения: 1 270
Добре де ние момчетата пак ли в бяло ще ги обличаме на кръщенето  newsm78
Ая даже вече е забравила за боцването - сигурна съм  Hug

# 40
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Деска аз слагах ги сменях два ,три пъти и край..))))Първият път два пъти,следващия три пъти ги смених...))) Мерси милички ,племеницата ми колкото е хубава толкова и калпазанка..)))0Онзи ден казала на майка си (сестра ми) ,,слушай какво ПЕНЧЕ (така се казва сестра ми) кога най накрая ще се научиш да готвиш като майка си  Joy супата ти рядка и нема картоф пфуууу ,,,  Joy Joy Joy и дойде във къщи да се оплаче, отиде до тоалетната и доста се забави уж акала и след час забелязвам че има нещо издуто на дупарата ,а то какво познайте сложила си превръзкаааа хахахахха и то два броя  Joy Joy Joy а други две залепила на вратата лудетината  Joy Joy 5 годишна калпазанка да ни е жива и здрава..)))   ФУСТИЧКЕ,сестра ми и смени рокличката,първо беше с друга и после с бяла нещо такова,както ПОПС каза,бялото за чистота за кръщенката  Peace

# 41
  • Мнения: 355
Дайте и някоя идея  за мъжкарите за кръщене
Развали ми се пералнята  #Cussing out Изтекаха и водите довечера ще и правят операция хахах ще идва техник
Лале племеницата ти е страхотна

# 42
  • Мнения: 576
Дайте и някоя идея  за мъжкарите за кръщене

Мацки в бяло на пилон  hahaha

Аз като ставах кръстница, детето беше момче на 10 месеца. И също го спретнаха в бяло  Peace
Странно но и ММ и майка в размите на седмица ме питаха кога ще кръщаваме Камен. Пък аз нещо не съм се замисляла за кръщене още. Ама вече мисля за първия рожден ден  Whistling

# 43
  • Мнения: 355
Ние ще го кръщаваме на годинката 2в1 рожден ден и кръщене

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
Лаленце дали има все още намаление,това в парк мол предполагам?Племенницата ти е страхотна  Heart Eyes
Дрънче, тук съм ама хич не съм в настроение,тъпо ми е  Cry
Момичета в чудо се виждам с това захранване не издържам вече  smile3511 newsm61 smile3516 smile3515 smile3514 идва ми да крещя.Бива ли нищо да не иска  newsm45 ще стане на 8 месеца и почти нищо не яде.Вчера пробвах и с АМ в пюрето,не пак неще.Писна ми да се цедя и да слагам кърма защото и нея хвърлям  ooooh! а то няма вече кой знае колко и ме е яд като и нея хвърлям
пълен провал съм,чувствам се ужасно

Общи условия

Активация на акаунт