Дружбенчето вече е навън,станало от зимен сън - Тема 15

  • 100 541
  • 783
  •   1
Отговори
# 780
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
В "Смърфовете" днес ми казаха, че няма места, аз съм в тотален шок вече. В ДГ няма места, в ЧГ няма и изобщо не знам какво ще правим (е, ще пътуваме явно, но не ми се искаше това определено).

След като не се разбрахме с ДГ, дъщеря ми я гледаше една жена в Дружба 2, вкъщи гледа 4-5 деца. Ако те интересува - дай знак, ще ти пиша повече подробности.

# 781
  • Мнения: 3 096
Преди време бях питала за педиатър тук и препоръчахте д-р Котевска. Отзивите за нея са много добри и по други теми във форума, но се оказа, че не записва нови пациенти. Може ли да препоръчате друг педиатър, от който сте доволни? Сякаш предпочитаме млад, буден лекар, който следи новостите, информира се и чете и не е с едновремешни разбирания за нещата.

Скоро минавах покрай блок 267 срещу ветеринарната клиника и загледах, че има педиатър. Има ли някой, който е при д-р Марина Бояджиева?

# 782
  • Мнения: 35 873
Моля някой да пусне нова тема.

# 783
  • Мнения: 2
Здравейте на всички! Не успях на открия по-нова тема, за това пиша тук. Ще ви бъда много благодарна, ако споделите наблюдения от д-р Карапенева. Дали приема нови пациенти, изписвали за всичко антибиотици, можем ли да й звъним извън работно време и т.н. Прочетох доста коментари, в който я препоръчват, но бих искала да знам повече за нейната работа с деца. Също така може и да ми препоръчате и друг педиатър в Дружба и съседните квартали. Много ще съм благодарна, че скоро ще раждам, а разбирам, че съм закъсняла доста с избора.

Общи условия

Активация на акаунт