Владимир Бошнаков?

  • 69 905
  • 125
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13
Който има координатите на дядо Владо по-добре да ги напише тук за всички,които се интересуват,защо по мейли и лични,аз също ще очаквам информация,гледах го при Гала и съм впечатлена.
                                                                                                                                                                                   

Аз също желая координатите на Владимир Бошнаков и не от любопитство,а защото ми е много спешно.Моят email e: darinkapetrova@abv.bg  Благодаря на всички,които желаят да ми помогнат!

# 31
  • Мнения: 83
пратете ми координатите на дядо Владко,много ми трябват е-майл: bibona1990@abv.bg

# 32
  • Мнения: 1
Здравейте!
Ако е удобно и аз бих искала да ми изпратите координати на лечителят Владимир Бошнаков на e-mail: vanencetyy@abv.bg
Благодаря предварително!

# 33
  • Мнения: 4
Добър ден!Ако може някой и на мен да ми изпрати координатите на дядо Владо на edives@abv.bg.Благодаря Ви предварително!

# 34
  • Мнения: 4
Здравейте! Ако някои има координатите на Владимир Бошнаков, моля да ми ги изпрати на адрес raceimperatore@gmail.bg. Спешно е! Благодаря предварително.

# 35
  • Мнения: 8
Аз също бих се радвала, ако можете да ми ги пуснете - seestern@abv.bg

# 36
  • Мнения: 2
Много Ви моля да изпратите и на мен координати на лечителя на адрес  dimitre6509@abv.bg !!!

# 37
  • Мнения: 910
Може ли и на мен координати lilijovcheva@abv.bg

# 38
  • Мнения: 1
Моля който има координатите на лечителя да ми ги прати на e-mail: ganka_86@mail.bg много е спешно.

# 39
  • Мнения: 2
До всички , които писаха по горе! Господинът ,от който очакваме отговор, не е бил активен от  25 юли 2013, 20:37 часа! Предлагам да не храним надежда... Ако някой разбере от друг източник координати на Бошнаков , нека най любезно ги напише тук, ще му бъда задължена! Здраве на всички желая!

# 40
  • Мнения: 2

Здравейте!
Ако е удобно и аз бих искала да ми изпратите координати на лечителят Владимир Бошнаков на e-mail: papogai@gmail.com
Благодаря предварително!

# 41
  • Мнения: 1 291
Лечители от "Жените" с Марта Вачкова- Тодор Великов (0897-22-57-89) и Владимир Бошнаков (...)! https://www.facebook.com/pages/Жените-с-Марта-Вачкова/121684304555905


Телефонният номер на Владимир Бошнаков е премахнат по негова изрична молба.

Последна редакция: чт, 09 юни 2016, 10:24 от Адри́

# 42
  • Мнения: 1
Здравейте, гледах предаването днес и много ме впечатли Владимир Бошнаков като лечител. Моля за координати на smilenova@mail.bg

# 43
  • Мнения: 2
Здравейте!
Ако е удобно и аз бих искала да ми изпратите координати на лечителят Владимир Бошнаков на e-mail: viliart@yahoo.com
Благодаря предварително!

# 44
  • Мнения: 2
Здравейте!
Ако е удобно и аз бих искала да ми изпратите координати на лечителят Владимир Бошнаков на e-mail: natali680818@abv.bg
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт