Мнения за д-р Мадлен Китанова ???

  • 31 174
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
И аз мисля да се запиша при нея, после ще споделя мнение тук.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 489
На мен ми махна огромна миома и съм много доволна. 2 г. по-късно родих здраво и доносено дете.

# 32
  • Мнения: 10
Човек с главно Ч!!! Следеше ми ЖК и родих при нея! Уникална е! Изключително мила, обяснява детайлно и се интересува от състоянието на пациентите си! Никакъв страх от раждане нямах, предразполага те на 100%. Изключително добър професионалист и лекар!

# 33
  • Мнения: 2
Здравейте,

Тъй като смятам, че темите, свързани с определени специалисти е редно да се обновяват непрекъснато, затова бих искала и аз да изразя мнение.

В 11 г.с. съм, вчера бях при д-р Китанова за завеждане на картон и по-нататъшна ж.к. Беше ми първи преглед при нея. Останах изключително приятно изненадана колко е спокойна, уравновесена и концентрирана на максимум в това, което прави. Зададе ми хиляди въпроси, бих казала, че не претупва нещата. В момента са празници, но тя продължава да работи, дори в неделя - прие ме със записан час вчера, неделя, в 17:00 ч. Адресът, който е подаден по-горе, е актуален. Кабинетът е чист и приятен. Отидох при нея по препоръка и не съжалявам. 30 мин. може би ме гледа на видеозона. Обясни какво гледа и защо. Намирам я за приятна жена. Назначи ми всички изследвания по Здравна каса, на които имам право. Обясни кога и какво се прави.

Надявам се, че съм била полезна на тези, които се интересуват, желая весели празници на всички настоящи и бъдещи майки  Two Hearts

# 34
  • Мнения: 4
Здравейте,

Тъй като смятам, че темите, свързани с определени специалисти е редно да се обновяват непрекъснато, затова бих искала и аз да изразя мнение.

В 11 г.с. съм, вчера бях при д-р Китанова за завеждане на картон и по-нататъшна ж.к. Беше ми първи преглед при нея. Останах изключително приятно изненадана колко е спокойна, уравновесена и концентрирана на максимум в това, което прави. Зададе ми хиляди въпроси, бих казала, че не претупва нещата. В момента са празници, но тя продължава да работи, дори в неделя - прие ме със записан час вчера, неделя, в 17:00 ч. Адресът, който е подаден по-горе, е актуален. Кабинетът е чист и приятен. Отидох при нея по препоръка и не съжалявам. 30 мин. може би ме гледа на видеозона. Обясни какво гледа и защо. Намирам я за приятна жена. Назначи ми всички изследвания по Здравна каса, на които имам право. Обясни кога и какво се прави.

Надявам се, че съм била полезна на тези, които се интересуват, желая весели празници на всички настоящи и бъдещи майки  Two Hearts


Благодаря за мненето ...Имате ли неин телефон и къде мога да я намеря?

# 35
  • София
  • Мнения: 2 100
Д-р Китанова е абсолютен специалист. Две цезарови имам при нея, като второто беше усложнения- всичко свършено перфектно, безупречно, професионално.
Единственото, което съм платила са таксите за избор на лекар на касата на Шейново- първия път 950 лв, втория- 800 лв- всичко с касова бележка и фактура. Не съжалявам и за миг, а съм й изключително благодарна.
От тази тема разбрах, че има и частен кабинет, което много ме зарадва, защото в болницата винаги се чака.
Успех на всички, пишещи тук!

# 36
  • София
  • Мнения: 78
Здравейте,
Искам да отида в частния кабинет на д-р Китанова, но не мога да намеря в нета много информация за него. Знаете ли, дали всеки ден приема или е само в някои дни в седмицата. Също така, дали разполага в частния си кабинет с апаратура. Имам в предвид  прави ли ехографски прегледи,изследване с видеоколпоскоп,  Не става въпрос за проследяване на бременност, а за гинекологичен проблем. Аз винаги предпочитам частните кабинети на лекарите, защото се чувствам по-комфортно, а и предполагам , че няма да чакам неопределено време пред вратата.
Моля, споделете, ако сте посещавали докторката по проблем извън бременност.

# 37
  • Мнения: 2
Здравейте, мили дами,

Съжалявам, че отговарям чак сега, но рядко влизам тук. Видях, че много хора се интересуват от адреса на частния кабинет на д-р Китанова, както и нейния телефон за връзка. Пишете лично съобщение, ще отговоря и на двете запитвания, и на който друг желае, разбира се. Тя следи бременността ми, вече съм в 6-ти месец и съм изключително доволна. Просто, да не спамим темата, затова отговарям по този начин.

Да, оборудван е кабинетът, но нямам представа, дали с цялата нужна апаратура конкретно за проследяване на специфичен гинекологичен проблем.

Поздрави на всички.

# 38
  • Мнения: 6
Роди ли вече?С екип с Китанова?Ще споделиш ли?

# 39
  • София
  • Мнения: 8 613
Може ли все пак да дадете координати на частния кабинет на Китанова? Темата е за нея и не мисляз че ще се сметне за спам или реклама.

# 40
  • Мнения: 2
Аз си водих цялата бременност при нея и тя ме изроди... Прекрасен човек и Лекар...

# 41
  • Мнения: 411
Та..скоро някой раждал при Китанова?

# 42
  • Мнения: 727
Здравейте! Някой дали може да каже тези адрес и телефон на д-р Китанова актуални ли са:

Д-р Мадлен Димитрова КИТАНОВА-СЪРБОВА

Специалност: специалист акушер гинеколог, репродуктивна медицина
Адрес: гр. София, “АСМП - ИПСМП по АГ - д-р Мадлен Китанова”, р-н Слатина, кв. “Гео Милев”, ул. Борис Христов 10
Телефони: 0888559353

# 43
  • Мнения: 35
Да, актуални са посочения адрес и телефон.
На мен ми следи втора бременност, а 2014 ми прави секцио. Много съм доволна! ЖЗ лятото пак ще й се доверя!

# 44
  • Мнения: 1 090
А работното време как е?

Общи условия

Активация на акаунт