Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 114
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 54 315
Ако не си взела ваучер , нищо няма да се случи .

# 166
  • Мнения: 49
Да, не съм взела ваучер за професионално обучение. А трябва ли да подам нещо, за да знаят, че се отказвам или е най-добре да питам в БТ?

# 167
  • Мнения: 497
Да, не съм взела ваучер за професионално обучение. А трябва ли да подам нещо, за да знаят, че се отказвам или е най-добре да питам в БТ?

Единственото, което трябва да направиш, ако вече не си го направила е да си занесеш копие от удостоверението за завършения курс.
Нищо не се подава. Просто не вземаш ваучера...но е трябвало по- рано да помислиш дали ще имаш възможност.

# 168
  • София
  • Мнения: 42
Да, не съм взела ваучер за професионално обучение. А трябва ли да подам нещо, за да знаят, че се отказвам или е най-добре да питам в БТ?

Единственото, което трябва да направиш, ако вече не си го направила е да си занесеш копие от удостоверението за завършения курс.
Нищо не се подава. Просто не вземаш ваучера...но е трябвало по- рано да помислиш дали ще имаш възможност.

Копие от сертификата или удостоверението се носи в бюрото по труда само ако искаш да вземеш ваучера за следващото обучение, за доказателство че си изкарала езиковия курс , ако ще се отказваш от професионалното обучение не носи нищо...копие от всички удостоверение(сертификати) те си получават  с исканията за плащане от доставчиците.

# 169
  • Бургас
  • Мнения: 380
аз нещо не мога да се ориентирам. ще я има ли пак тази програма, предстои ли скоро прием на документи за кандидатстване?

# 170
  • Мнения: 54 315
Тази програма приключи с подаването на документи .
Ако има нова - ще се обяви . Peace

# 171
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208
Здравейте, момичета! И аз уча английски и съм на същото мнение като вас. Много бързо се минават нивата, за щастие попаднахме на страхотна у4ителка. Много ни помага и обяснява доста разбираемо нещата. За кабината. ком става въпрос. Ани, не се отказвай, винаги можеш да си намериш упражнения и обяснения в нета и да си наваксаш пропуснатото.
Аиша, от една година мрънкаш, 4е дъщеря ти не е одобрена и имаш пари да и платиш каквото иска. Ми стига си мрънкала, плати му на "детето" и се успокой!
Нещо не ми работи букви4ката '4' , извинете.

# 172
  • София
  • Мнения: 15 999
Bambulka, каквото е трябвало съм платила. Ще продължа да плащам обучението на детето си.
Но ми се щеше да използва и тя нещо безплатно поне веднъж. За какво плащаме данъци и двете на тъпата държава? Мангалите са ми ясни, но разни като горната ме вбесяват. Нагледах се подобни  на опашката в БТ. Лелки, отишли там и те не знаят за какво. Но това е действителността ни.

# 173
  • Мнения: 54 315
Да беше отишла първия ден дъщеря ти и щеше да е одобрена .
Все хората са ви криви ! Mr. Green Mr. Green

Програмата не е младежка , лелките също имат право да участват .

# 174
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Да беше отишла първия ден дъщеря ти и щеше да е одобрена .
Все хората са ви криви ! Mr. Green Mr. Green

Програмата не е младежка , лелките също имат право да участват .
+1  Peace
В такива случаи винаги се сещам за един лаф - на крива ракета и Космоса и пречи  Mr. Green

# 175
  • Мнения: 491
Ох, момичета, хайде да не започваме пак темата за това кои са одобрени... И за мен има нещо сбъркано в системата за избор. Според мен трябваше да се даде шанс на тези, които не са преминали курс при първата вълна. Също така и да не се одобряват хора за 2 обучения, а само за 1-то например. Така щяха да се обхванат повече хора, а не някои сега да карат втори курс или да са одобрени при втората вълна за 2, а за други - нищо  Peace
Но това не зависи от тези, които кандидатстват. Просто цялата система е каша.... Толкова ли не можаха да разработят някакъв софтуер  ooooh!

# 176
  • Мнения: 857
Просто това редене на опашки, изискване на хиляда документа и цялата галимация по кандидастването е каша.
Нямам против да се одобряват хора за 2 и повече обучения, но всичките "европейски изисквания" са безумни.
Моя приятелка живееща в Англия отиде и се записа без никакви формалности в курс за козметички към общината /подозирам, че е въпросната европейска програма за повишаване на квалификацията/, а тук се редиш, чакаш една година евентуално да те одобрят и накрая ако нещо на им хареса ще искат да си платиш  ooooh!.

# 177
  • София
  • Мнения: 202
Да беше отишла първия ден дъщеря ти и щеше да е одобрена .
Все хората са ви криви ! Mr. Green Mr. Green

Програмата не е младежка , лелките също имат право да участват .
+1  Peace
В такива случаи винаги се сещам за един лаф - на крива ракета и Космоса и пречи  Mr. Green


  И + още 1.  Peace

# 178
  • Мнения: 7 723

бихте ли ми препоръчали школа по 'Бизнес администрация'  Praynig

# 179
  • Мнения: 497

бихте ли ми препоръчали школа по 'Бизнес администрация'  Praynig

Аз съм в АХАД Бизнесуниверсал- дистанционно. Ако искаш пиши на лични.

Общи условия

Активация на акаунт