Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 210
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 2 718
бихте ли ми препоръчали школа по 'Бизнес администрация'  Praynig

По препоръка тук от форума ММ избра Училището за бизнес компетенции, в момента учи смесена форма дистанционно и един път седмично присъствено, много е доволен
http://www.sbc.bg/bg/

Виж и постовете на Чаено момиче в по-предишни теми.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=692941.msg24028452#msg24028452

Последна редакция: ср, 07 авг 2013, 11:10 от milka22

# 181
  • Мнения: 7 737

благодаря ви   bouquet

# 182
  • Мнения: 27
Здравейте, имате ли информация дали тази година ще има такава програма? Благодаря   bouquet

# 183
  • Мнения: 54 408
На всяка страница се пита това ! Naughty

Не , няма .

# 184
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,
Надявам се на малко помощ  Embarassed (най-вече от тези,които се обучават дистанционно)

Ето за какво става въпрос

Карам курс по Графичен дизайн по програмата(дистанционно) към "Сдружение Информа".Снощи имаше консултация с преподавател  ,а аз я пропуснах,защото не успях да вляза във виртуалната класна стая Sad
Непрекъснато ми излизаше това съобщение:
                                 Error
COULD NOT LOGIN USER TO OPEN MEETINGS,CHECK YOUR OPEN MEETINGS MODULE CONFIGURATION

Кажете  ми моля ви, къде греша , не искам да пропусна и следващата консултация Rolling Eyes

п.с Да уточня само ,че в самата платформа,на която се провежда обучението си влизам без проблем с потребителско име и парола.Не мога да вляза в самата класна стая.

# 185
  • Мнения: 378
Здравейте момичета,
Надявам се на малко помощ  Embarassed (най-вече от тези,които се обучават дистанционно)

Ето за какво става въпрос

Карам курс по Графичен дизайн по програмата(дистанционно) към "Сдружение Информа".Снощи имаше консултация с преподавател  ,а аз я пропуснах,защото не успях да вляза във виртуалната класна стая Sad
Непрекъснато ми излизаше това съобщение:
                                 Error
COULD NOT LOGIN USER TO OPEN MEETINGS,CHECK YOUR OPEN MEETINGS MODULE CONFIGURATION

Кажете  ми моля ви, къде греша , не искам да пропусна и следващата консултация Rolling Eyes

п.с Да уточня само ,че в самата платформа,на която се провежда обучението си влизам без проблем с потребителско име и парола.Не мога да вляза в самата класна стая.


Проблема не е в твоя телевизор, много сме неуспяващите.
Заповядай в групата ни във фейсбук.

# 186
  • Бургас
  • Мнения: 380
от БТ ми казаха, че за сега нямало обявен прием по програмата, но се надявали да има. да съм следяла в сайта.

миналата година кога обявиха, че ще има програма?

# 187
  • Мнения: 27
от БТ ми казаха, че за сега нямало обявен прием по програмата, но се надявали да има. да съм следяла в сайта.

миналата година кога обявиха, че ще има програма?
мисля, че беше септември месец а началото на октомври се подаваха молбите в бюрата по труда.

# 188
  • Мнения: 54 408
Не гледайте миналата година .

# 189
  • Мнения: 7 737

защо в момента от БТ отказват да дават ваучери на одобрените?

# 190
  • sf
  • Мнения: 10 143
защото се смени правителството и  още не могат да разберат кой колко е крал и как ще се краде по-натам  Joy Joy Joy hahaha

# 191
  • Мнения: 54 408
Парите свършиха . затова . Twisted Evil

# 192
  • Бургас
  • Мнения: 380
е защо да не я гледам...в крайна сметка, ако няма ваучери ще искам да се запиша с мои средства. а групите вече се формират..така че се опитвам да си внеса някаква яснота, до колкото ситуацията го позволява. все пак схемата от предни години е някакъв ориентир

# 193
  • В събота
  • Мнения: 201
Парите свършиха . затова . Twisted Evil

Е как така свършиха? Нали одобрените са на база отпуснатите средства? И аз днес ходих да си взема уведомлението за втория курс и ми излязоха с това - парите свършиха. Много нелогично......

# 194
  • Мнения: 54 408
Ами така .
Новото правителство ги пренасочи за безработни . Twisted Evil
Отдавна го коментирахме това .

Общи условия

Активация на акаунт