Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 168
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 210
# 211
  • Мнения: X
Здравейте,
аз също съм между 2 обучения и влизам да споделя.
Прочетох първия пост, както и цялата тема, но така и не разбрах сега дават ли ваучери на одобрените или процеса е в застой...Ще звъня в понеделник да питам в БТ Младост.
Та, формално курса по испански език го завърших на 15.08.2013г., но реално имаме още 6 часа да вземем и др. седмица мисля- приключваме. Да похваля Венци от Бюро Студентски Труд, който обаче вече няма да води курсове там. Бях присъствена форма и съм много доволна.
Сега ми предстои да запиша туризъм, ако ми дадат разбира се. И аз съм в чуденка как ще смогвам...започнах работа (преди това бях по майчинство) и нещата съвсем не са каквито си ги представях... ooooh! Имам още малко време де, но много ми се иска да го запиша. А сметка нямаше как да си направя предварително, човек не може да предвиди всичко...Та, моля за отзиви за обучени по туризъм  Praynig ако някой е карал, или чул, или прочел мнение... Praynig

# 212
  • Мнения: 910
завърших немски по програмата и сега , т.е. от октомври искам да продължа следващо ниво по немски , но не се събираме достатъчно хора - има ли желаещи за Б2, за София става въпрос ?

# 213
  • София
  • Мнения: 2 051
Здравейте и от мен, честно да ви кажа вече се отчаях днес отивам да си подновя уведомлението за N-ти път за курс по английски за начинаещи и ако и следващия месец не си намеря доставчик се отказвам. Парадокса при мен е, че март месец си взех ваучера, като се бях уговорила да започна курс след работа в една школа, която ми е доста удобна. За съжаление курса се отложи уж за 1 месец, поради някаква неуредена документация. Аз изчаках, като междувременно се оказа, че съм изпуснала датите на други 2 школи. И така курса не се състоя и от тогава постоянно си подновявам уведомлението, миналата седмица отново проверих тук там и нямам голяма надежда, защото се оказва, че след спирането на ваучерите не могат да се образуват нови групи и реално школите нямат сметка да провеждат курсове с по 2-3 ма желаещи.

# 214
  • Мнения: 491
Мака, точно сега е моментът да започнеш курс. Обикновено от септември започва новата учебна година. Не мога да повярвам, че не можеш да си намериш школа, и то в София, и да започнеш. Аз знам школи, в които тези с ваучери са смесени с пълноплащащите и не би трябвало да има проблем.

# 215
  • София
  • Мнения: 2 051
То и аз така си мислех, но не е много лесно, особено като трябва да ходя след работа, ще ми се школата да е горе-долу в района където живея, че ми е малко притеснено да се прибирам сама в 22 часа с градския транспорт от другия край на града и особено зимата.
Вчера пред бюро Възраждане ми дадоха две визитки от две школи и май ще трябва да избера една от тях, но ми е доста трудно, понеже не ме устройват много условията, а и има негативни мнения за тях във форума, но явно трябва да направя компромис, само се притеснявам да не трябва да ходя залудо.

# 216
  • Мнения: 504
Здравейте, аз също съм в нелепа ситуация - от БТ ми казаха да търся доставчик и да отида за уведомление, докато намеря подходящ те спряха издаването на уведомления. Знаете ли дали са го подновили? Звъня им всеки ден по телефона и изобщо не вдигат.

# 217
  • Мнения: 151
Здравейте!Мога ли да се прехвърля от доставчик дистанционно обучение на доставчик школа с посещаемост по тази програма?За английски език става въпрос

# 218
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Здравейте!Мога ли да се прехвърля от доставчик дистанционно обучение на доставчик школа с посещаемост по тази програма?За английски език става въпрос
Ако отрязъкът от Уведомлението ви е попълнен от ДО и е занесен в БТ - няма как да смените доставчика Peace

# 219
  • Мнения: 152
Здравейте!Мога ли да се прехвърля от доставчик дистанционно обучение на доставчик школа с посещаемост по тази програма?За английски език става въпрос
Ако курса не е започнал мисля, че може да смениш доставчика дори и да имаш попълнено уведомление. Но се пише молба и е равнозначно на издаване на ново уведомление, което незнам дали в момента може да стане. Също така не знам дали да разрешили присъствената форма на обучение по език ...??? Най-добре питай в съответното БТ, едва ли сега има много хора ... ако доставчика ти е един и същ и за двата вида обучение , най-добре не се занимавай , ами направо си направи уговорка с него ... но пак трябва да си внимателна ,за да не те подведат нещо така.

maka , как да не може да си намериш доставчик за начално ниво по английски ? София е зарината, в кой район живееш ?

# 220
  • Мнения: 27
Някой има ли информация, тази година дали ще има програма?

# 221
  • Мнения: 152
Някой има ли информация, тази година дали ще има програма?
По-скоро НЕ. тази приключва август 2014г ( ако не бъркам нещо ),а има още куп чакащи ... най-вероятно следващта ще бъде края на 2014 ... но за да не подведа някой просто следи инфото в сайта на програмата.

# 222
  • Мнения: 27
Някой има ли информация, тази година дали ще има програма?
По-скоро НЕ. тази приключва август 2014г ( ако не бъркам нещо ),а има още куп чакащи ... най-вероятно следващта ще бъде края на 2014 ... но за да не подведа някой просто следи инфото в сайта на програмата.
Благодаря ти,  mama_Iva   bouquet

# 223
  • Мнения: 196
Аз да дам един глас против моя доставчик  - Матев строй - определено не съм доволна, карам оперативно счетоводство - е няма такова обучение - всичко е на тагъдък, материалите са пълни с грешки, задачите не се качват на време, трябва все да им напомняш за нещо за да го направят....не ми се говори направо.Не зная как е при други доставчици, но съжалявам, че все пак не записах към Свищов, може би там за тази специалност е по-добре

# 224
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Аз да дам един глас против моя доставчик  - Матев строй - определено не съм доволна, карам оперативно счетоводство - е няма такова обучение - всичко е на тагъдък, материалите са пълни с грешки, задачите не се качват на време, трябва все да им напомняш за нещо за да го направят....не ми се говори направо.Не зная как е при други доставчици, но съжалявам, че все пак не записах към Свищов, може би там за тази специалност е по-добре
Съжалявам, че си записала при Матев Строй.  Hug

Аз съм към Стопанската академия и мога само да ги похваля - материалите се качват точно навреме, нова тема има на всеки (средно) 3 дни, на определен брой теми има онлайн консултации, материалите са достъпни нон-стоп, 24 часа в денонощието, има си онлайн тестове за упражнение. Почнахме края на април и вече приключваме с третия модул, като остават още толкова. Живот и здраве в края на януари 2014 ще сме приключили. Изпитите са след края на всеки модул - онлайн тест + задачи и казуси, които се решават и изпращат в катедрата в Свищов. Финалният изпит ще е присъствен, в Свищов - тест + практическа задача...

Като цяло съм доволна от избора си на доставчик! Peace

Общи условия

Активация на акаунт