Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 135
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2
Здравейте, може ли някой, който в момента кара курс по Английски, Немски или Френски в Кабината да ми пише ЛС или да сподели мнение за това как върви курсът?

# 391
  • Sofia
  • Мнения: 104
Днес в 13.30 ч отидох до БТ Възраждане да си взема уведомлението. Бях порицана от служителките, че съм отишла в обедната им почивка и нямали да имат време да ядат. Естествено, не бях само аз, имаше още много чакащи.
Та, работното им време е (преди да тръгна го търсих в нета и не го намерих):
8.30 - 18.30 ч
обедни почивки: 12.00 - 12.30, 13.30 - 14.00

# 392
  • Мнения: 2 720
Здравейте, може ли някой, който в момента кара курс по Английски, Немски или Френски в Кабината да ми пише ЛС или да сподели мнение за това как върви курсът?

това лице най-вероятно е ДО, според това, което получих на лични - не се връзвайте

# 393
  • Мнения: 2
Ако прочетеш и второто ми ЛС до теб, ще разбереш, че теорията на конспирацията не е за хора склонни към първични защитни реакции, които обичат да тръбят и преувеличават при първа възможност(с други думи не е за жени като цяло). Кажи поне какво е ДО!
Идеята на поста ми в тази тема е да си разменя с някой юзърнейма и паролата, за предпочитане след като е приключил обучението си, за да разгледаме и евентуално понаучим нещо и от другите предоставени от кабината курсове. Аз лично изкарах курса по Испански. Ако на някой му е интересно да види какви са уроците, задачите, думите и т.н. може да ми пише ЛС.

# 394
  • Мнения: 2 720
akpeev, недей сега така  -"жени като цяло"  Simple Smile

Не те познавам, нормално е да съм недоверчива. Може пък някой друг да откликне на твоето любопитство, макар че не виждам как за месец време ще научи нещо.

ДО -доставчик на обучение

# 395
  • София
  • Мнения: 42
Ако прочетеш и второто ми ЛС до теб, ще разбереш, че теорията на конспирацията не е за хора склонни към първични защитни реакции, които обичат да тръбят и преувеличават при първа възможност(с други думи не е за жени като цяло). Кажи поне какво е ДО!
Идеята на поста ми в тази тема е да си разменя с някой юзърнейма и паролата, за предпочитане след като е приключил обучението си, за да разгледаме и евентуално понаучим нещо и от другите предоставени от кабината курсове. Аз лично изкарах курса по Испански. Ако на някой му е интересно да види какви са уроците, задачите, думите и т.н. може да ми пише ЛС.
Ако някой толкова
Цитат
му е интересно да види какви са уроците, задачите, думите и т.н.
в Кабината всеки може да получи тестов достъп  Joy

# 396
  • Мнения: 47
В БТ Сердика дават уведомления на номера след 10640

# 397
  • Мнения: 1
  bouquet
Някой може ли да каже кои номера се обслужват в Варна.
До къде са стигнали?

# 398
  • Мнения: 1
позволено ли е да се дава на други хора информация за юзърнейма и паролата.
не искам да ме претрепете с камъни за мнението ми, всеки сам носи отговорност за себе си.

# 399
  • Sofia
  • Мнения: 104
Някой ще записва ли дигитална компетентност? Не мога да си намеря доставчик за Excel - всички доставчици, на които писах, ми отговарят, че нямали да имат такъв курс. По принцип си търся присъствен курс - съботно-неделен, ако ли не-онлайн също е вариант. Накрая ще вземе да ми изгори ваучера, защото няма да мога да си намеря доставчик.  Thinking

# 400
  • София
  • Мнения: 2
Здравейте, да взема да питам, макар че вече не мисля, че е възможно да си взема обучението. Имам уведомление, не мога да намеря доставчик- интериорен дизайн за София. От списъка с доставчици ми излизат само трима, но и тримата отказват нов курс- нямало време. Часовете са много наистина, но не е невъзможно да се вземат, ако се започне веднага. Има ли още някой, който да е одобрен за инериорен дизайн за София и да иска да го започне? Поне ако са повече хора може да се съгласи някой от доставчиците за нов курс.
Направо не мога да преглътна , че обучение за толкова пари ще иде на вятъра и няма да мога да го взема.

# 401
  • Мнения: 164
Някой случайно да има моб. телефон на служител от район Възраждане ? Защото си взех сертификата от езиковият курс и искам да попитам дали мога да отида за получаването на вторият ваучер.

# 402
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
за сердика тези който са минали един курс не им издават документ за втори защотот имало много който не са минали 1-вият курс предполгам и за възраждане е така

Последна редакция: ср, 18 дек 2013, 15:29 от Kaloyan Veselinov

# 403
  • Мнения: 7 723

и в БТ Младост е така

# 404
  • Мнения: 164

и в БТ Младост е така
Ясно. А вторият курс ми беше толкова важен. Трябваше с него да започна, ако бяха казали , че нещата ще стоят така..............

Общи условия

Активация на акаунт