Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 207
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 420
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
дбт сердика софия до кой номер са стигнали знае ли се от някой иначе ще ги посетя тези дни да го сменя

# 421
  • Мнения: 36
дбт сердика софия до кой номер са стигнали знае ли се от някой иначе ще ги посетя тези дни да го сменя

Ако имаш информация докъде са стигнали, би ли я споделил. И аз чакам обаждане от тях...

# 422
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
дбт сердика софия до кой номер са стигнали знае ли се от някой иначе ще ги посетя тези дни да го сменя

Ако имаш информация докъде са стигнали, би ли я споделил. И аз чакам обаждане от тях...
нямам

# 423
  • Мнения: 934
дбт сердика софия до кой номер са стигнали знае ли се от някой иначе ще ги посетя тези дни да го сменя

Ако имаш информация докъде са стигнали, би ли я споделил. И аз чакам обаждане от тях...
нямам
Над 1500 са стигнали. Когато бях преди нова година, имаше папка с уведомления след този номер.

# 424
  • Мнения: 36
Благодаря Simple Smile

# 425
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
уважаеми господине
Към момента е спряно издаването на ваучери за второ желание.Когато Ви извикаме за него ще обсъдим смяната на специалността.
това ми отговориха от дбт сердика отказаха коментар до кой номер са стигнали

Последна редакция: ср, 08 яну 2014, 16:01 от Kaloyan Veselinov

# 426
  • Мнения: 34
Здравейте,мили мами

Днес взех уведомлението си от БТ.  Peace
А сега на къде?Към кой доставчик да се ориентирам?ПОМОЩ...  #Crazy

Специалността ми е Икономика и мениджмънт,от гр.Русе съм,но ще ми е по-удобно дистанционното обучение.

Чух добри отзиви за "Кабината",но те не предлагат този курс тази година.

Моля всеки,който може да ми помогне.Без значение дали с добри или лоши отзиви и в двата случая ще ми е от полза.

Благодаря Ви предварително Simple Smile    bouquet

# 427
  • Мнения: 36
уважаеми господине
Към момента е спряно издаването на ваучери за второ желание.Когато Ви извикаме за него ще обсъдим смяната на специалността.
това ми отговориха от дбт сердика отказаха коментар до кой номер са стигнали
Хем е спряно, хем когато Ви извикаме....все пак мисля да отида и отново да им досаждам сл седмица. И аз чакам за второ желание, а досега можеше да съм преполовила курса....

# 428
  • София
  • Мнения: 2
Пак да питам- има ли някой от София, който сега е одобрен за интериорен дизайн? Не мога да си намеря доставчик. В бюрото твърдят, че са издали ''много'' ваучери, а обявените доставчици ми отказват нов курс, защото няма време. От бюрото пък ми отказват да ми сменят дизайна с езика и9 така накрая ще изпусна и двата.
Затова, ако има някой, получил сега уведомление за интериорен дизайн за София, моля, нека ми пише да търсим доставчик.

# 429
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
 emilybr   ти сердика ли чакаш

# 430
  • Мнения: 36
emilybr   ти сердика ли чакаш

Да, от БТ Сердика чакам

# 431
  • Мнения: 934
emilybr   ти сердика ли чакаш

Да, от БТ Сердика чакам
Ако е за второ обучение няма да те огрее скоро. Дават ваучери само за първо засега, но има надежда да се удължи програмата и тогава ще раздадат ваучери и за втори курс. Беше ми казано в прав текст, това за ограничението и намекнато за удължаването.

# 432
  • Мнения: 36
emilybr   ти сердика ли чакаш

Да, от БТ Сердика чакам
Ако е за второ обучение няма да те огрее скоро. Дават ваучери само за първо засега, но има надежда да се удължи програмата и тогава ще раздадат ваучери и за втори курс. Беше ми казано в прав текст, това за ограничението и намекнато за удължаването.

Със сигурност няма как да ни огрее при условие, че и в АЗ не са наясно....а удължаване на програмата няма да има. Може да има нова програма, но каква ще е целевата група никой не знае.

# 433
  • Мнения: 1
Божее доживях  Laughing Обадиха ми се днес от Сердика. Аз съм номер 1096*
Утре отивам за уведомлението   bouquet
Успех на всички !!!

# 434
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
еее до мен има 6 хиляди аз съм за второто 8199 а 8198 съм го минал това ми беше английския

Общи условия

Активация на акаунт