Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 187
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 435
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
някой с инфо от БТ Младост ?

До къде са стигнали?

# 436
  • Мнения: 36
еее до мен има 6 хиляди аз съм за второто 8199 а 8198 съм го минал това ми беше английския

Как ги изчисли, че са 6 хил.?  Аз съм малко по-напред 77нещо си..

# 437
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
еее до мен има 6 хиляди аз съм за второто 8199 а 8198 съм го минал това ми беше английския

Как ги изчисли, че са 6 хил.?  Аз съм малко по-напред 77нещо си..

не съм ги смятал колко са а само по цифрите на номера щом дават около 2000 аз съм 8000 разлика 6 хиляди а може и 3000 да чакат да се похвалиш ако се обадят

# 438
  • Мнения: 1
здравейте искам да попитам кога ще има нова програма , някой има ли информация?

# 439
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
здравейте искам да попитам кога ще има нова програма , някой има ли информация?
за сега няма да има още никои нищо не знае нито в МТСП нито АЗ

# 440
  • Мнения: 46
някой с инфо от БТ Младост ?

До къде са стигнали?

Днес сутринта ми се обадиха.  Mr. GreenАз съм №12651
Често - бях ги отписала! Rolling Eyes

# 441
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
някой с инфо от БТ Младост ?

До къде са стигнали?

Днес сутринта ми се обадиха.  Mr. GreenАз съм №12651
Често - бях ги отписала! Rolling Eyes


супер,значи скоро да чакаме....

# 442
  • Мнения: X
Здравейте! Не съм писала до сега, но и аз чакам с нетърпение да стигнат до моето номерче  Praynig

Ако някой се интересува в БТ "Изток" са до 12 600, по информация от тази сутрин. Разглеждането продължава...  Peace

# 443
  • София
  • Мнения: 2 686
Някой с информация за БТ Възраждане??? Благодаря!

# 444
  • Мнения: 2 140
Здравейте, завършвам курса по език /3-тото ниво/ на 24.05.2014г. При положение, че трябва да се приключи обучението до 31.07.2014г. мога ли да започна професионалния курс или за него ще се счита, че е изтекъл срока? Повечето школи почиват през лятото така че най-вероятно дори няма да мога да се запиша. Другият ми въпрос е за специалността - аз избрах маркетинг, но сега предпочитам интернет търговия - има ли начин да го сменя или е твърде късно?

# 445
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Здравейте, завършвам курса по език /3-тото ниво/ на 24.05.2014г. При положение, че трябва да се приключи обучението до 31.07.2014г. мога ли да започна професионалния курс или за него ще се счита, че е изтекъл срока? Повечето школи почиват през лятото така че най-вероятно дори няма да мога да се запиша. Другият ми въпрос е за специалността - аз избрах маркетинг, но сега предпочитам интернет търговия - има ли начин да го сменя или е твърде късно?
За професионален курс вече мисля, че е късно. Дори и онлайн да е обучението, пак са нужни минимум 6 месеца, т.е. вече никой ДО няма да се ангажира с организирането на курса, тъй като няма да успее да се вмести във времето, оставащо до приключване на програмата.  Peace

# 446
  • Мнения: 2 140
Ясно, а ако се поднови кандидатстването по програмата мога ли да кандидатствам наново за професионален курс?

# 447
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Ясно, а ако се поднови кандидатстването по програмата мога ли да кандидатствам наново за професионален курс?
Всичко зависи от правилата, които ще бъдат заложени в новата програма (ако има такава изобщо) Peace

# 448
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Здравейте, завършвам курса по език /3-тото ниво/ на 24.05.2014г. При положение, че трябва да се приключи обучението до 31.07.2014г. мога ли да започна професионалния курс или за него ще се счита, че е изтекъл срока? Повечето школи почиват през лятото така че най-вероятно дори няма да мога да се запиша. Другият ми въпрос е за специалността - аз избрах маркетинг, но сега предпочитам интернет търговия - има ли начин да го сменя или е твърде късно?

Аз доколкото знам не можеш да запишеш втория курс, защото няма да имаш време да го приключиш до края на програмата.
На мен така ми казаха няколко доставчика. Аз приключвам другия месец и искам евентуално да изкарам курс по език.
Другото е, че още не раздават ваучери за втори курс и за сега май няма да раздават.
Евентуално ми казаха ако има следващ тур на програмата, но не се знае дали няма а се кандидатства на ново.

# 449
  • Мнения: X
Йей, получих обаждане тази сутрин. Одобрена съм за английски език и трябва да отида за уведомление. Знам, че има специална тема и ще я прегледам, но все пак, ако имате добри отзиви за конкретен доставчик за София, споделяйте Simple Smile Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт