Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 223
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 140
И аз се интересувам от Е-търговия - тези, които са карали курса доволни ли си и кой доставчик биха препоръчали?

# 466
  • Мнения: 499
Здравейте,
почти към края на курса си съм и изведнъж получавам и-мейл, че трябва да представя медицинско за съответната професия - Финансист.
Никъде не съм срещала да има изискване за подобно нещо, а и аз все пак не започвам работа, а само завършвам обучение... Не знаех, че трябва да съм здрава, за да уча нещо подобно.
Изискват ли такива медицински свидетелства или при нас се случва нещо различно?
Моля да споделите!

Днес го вадих това медицинско. И аз много се учудих, но искат - за Електронна търговия също, сигурно е свързано с това, че са Евро пари или е някакво изискване на БТ.  2 магистратури имам и не знам на колко още държ. изпита съм се явявала, но досега никъде не са ми искали......
На нас ни искаха медицинска бележка, че дадената професия не е противопоказна.

# 467
  • Мнения: 32
в този ред на мисля по ония години 2005/6 на пример ми търсиха медицинско от психодиспансер  за бакалавър при записването та няма да се учудя вече на нищо

Точно това ми изглежда съмнително - не го искаха при ЗАПИСВАНЕТО, нито БТ, нито доставчика и никой не е споменавал... Сега след 9 месеца учене ми се вижда малко късно, но ако се налага ще отида...

dania_09, не е точно така, аз си намерих едно листче, дадено ми още при записването, че трябва да предоставя: договор, заявление, медицинско, 2 бр снимки, копие на дипломите ... просто аз съм им занесла само договора и те си търсят другите неща 

# 468
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
http://novatv.bg/accents/view/1091/%D0%92%D0%B8%D0%B5-%D0%BF%D0% … d=288381481237582
тук може да задавате въпроси към Министъра на Труда и Социалната Политика Д-р Хасан Адемов на 24.01.2014 година ще е в нова тв и ще отговаря а въпроси само на граждани

# 469
  • Мнения: 8
Здравейте,получих си уведомлението още декември месец за курс по английски език,но не мога да намеря доставчик в района на Илинден,Люлин,Красна поляна или Стамболийски ако някой има онфо моля да ми пише.Благодаря предварително!

# 470
  • София
  • Мнения: 568
Аз съм в този район, но не намерих доставчик за там съответно. Съветът ми е да разшириш търсенето. Аз лично се записах на курс в центъра и пътувам с трамвай, метрото също е опция. Свиква се.  Wink

# 471
  • София/Правец
  • Мнения: 130
avrrorra, всички изброени неща съм ги занесла. Просто за медицинското се оказа, че са забравили и те. И другите хора от куса не са носили. Няма значение - щом се налага си извадих и ще го занеса Simple Smile
Благодаря ви, че споделихте! Simple Smile

# 472
  • Варна
  • Мнения: 691
Здравейте,
Аз в момента уча по програмата Аз мога повече, английски по системата Traveller
Има ли още някой който учи по тази система че ми изникват въпроси по обучението?

# 473
  • Мнения: 54 413
Здравейте,
Аз в момента уча по програмата Аз мога повече, английски по системата Traveller
Има ли още някой който учи по тази система че ми изникват въпроси по обучението?

Какво ниво си ?

# 474
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
Списъкът с доставчици по професионално обучение от първа страница не е активен.
Моля някой ако има актуален да даде линк.

# 475
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
Списъкът с доставчици по професионално обучение от първа страница не е активен.
Моля някой ако има актуален да даде линк.

http://az.adminsoft.bg/ този работи

# 476
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
Списъкът с доставчици по професионално обучение от първа страница не е активен.
Моля някой ако има актуален да даде линк.

http://az.adminsoft.bg/ този работи
много Благодаря!
Търся курс за заварчик за мъжа ми.

# 477
  • Варна
  • Мнения: 691
Здравейте,
Аз в момента уча по програмата Аз мога повече, английски по системата Traveller
Има ли още някой който учи по тази система че ми изникват въпроси по обучението?

Какво ниво си ?


Сега започнахме В1, последното от трите' някой миналли го е по тази сисрема

# 478
  • Мнения: 36
да се похвалиш ако се обадят

Днес ходих до БТ Сердика, любезният господин ми обясни, че има надежда за такива като нас, които чакат за второ желание. Ама кога ще бъде....Така че, продължаваме да чакаме...

# 479
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
да се похвалиш ако се обадят

Днес ходих до БТ Сердика, любезният господин ми обясни, че има надежда за такива като нас, които чакат за второ желание. Ама кога ще бъде....Така че, продължаваме да чакаме...

ще бъде чудесно

Общи условия

Активация на акаунт