Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 118
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 480
  • София/Правец
  • Мнения: 130
да се похвалиш ако се обадят

Днес ходих до БТ Сердика, любезният господин ми обясни, че има надежда за такива като нас, които чакат за второ желание. Ама кога ще бъде....Така че, продължаваме да чакаме...

ще бъде чудесно

Ние хубаво чакаме, но не остава време да се изкара курс, дори да ни дадат ваучери.  Аз за всеки случай питах доставчик на курс по език и ми каза, че съм изпуснала последните възможни дати в началото на този месец. ooooh!

# 481
  • Мнения: 31
Някой да има информация до кой номер са стигнали в БТ Люлин. Аз им звъня всеки месец, но винаги ми отговарят, че не са стигнали до мен с уведомленията. Одобрена съм за 2 курса, но ми е интересно как ще ги завърша. Никой не знае дали ще продължи програмата и какво става с хората като мен, а те са много. Ако някой знае нещо да сподели.

# 482
  • Мнения: 11
Някой да има информация до кой номер са стигнали в БТ Люлин. Аз им звъня всеки месец, но винаги ми отговарят, че не са стигнали до мен с уведомленията. Одобрена съм за 2 курса, но ми е интересно как ще ги завърша. Никой не знае дали ще продължи програмата и какво става с хората като мен, а те са много. Ако някой знае нещо да сподели.
Аз също съм от Люлин и вече бях загубила надежда, но разбирам, че все още раздават уведомления. Нямам представа до кой номер са стигнали и дали вече е трябвало да са минали моя(55..)

# 483
  • Варна
  • Мнения: 79
Вчера ми се обадиха от Бюро по труда - Варна да ида да си взема уведомлението. Аз съм с номер 6745, така, че не губете надежда  Peace Преди две години в един голям студ се редих на дълга опашка да подам документи и явно не е било напразно. Успех на всички!

# 484
  • Мнения: 237
Вчера ми се обадиха от Бюро по труда - Варна да ида да си взема уведомлението. Аз съм с номер 6745, така, че не губете надежда  Peace Преди две години в един голям студ се редих на дълга опашка да подам документи и явно не е било напразно. Успех на всички!
Разбира се! Имаш време така по-интензивно  Flutter  Wink да си учиш, озвен ако не си "от дистанция"
 де. Става въпрос за 700лв.
 Naughty Не трябва само да плюем, а да действаме. С мързел не става- с търпение, питане, ходене. Нерядко ми се е случвало да са ми загубили контактите или в суматохата, (ако са минали година- две...) да съм променила нещо   ideauu   и се получава:
- О, добре че се обадихте - Вие ли сте.... ? Успех!

# 485
  • Варна
  • Мнения: 79
Лошото в моята ситуация е, че става въпрос за 960 часа курс, който искам да взема дистанционно. Изчетох цялата тема и много хора ме навеждат на мисълта, че няма достатъчно време. Защото доставчика няма да ти каже "няма време", а ще ти каже "няма проблем да започнем" и цялото натоварване ще е за теб, а и тези 1800 лв. как се връщат, ако не съумееш да научиш толкова материал за толкова малко време?! Защо по дяволите още отпускат уведомления, след като трябва да сме приключили курса на 31.08.2014г.?!?!?

Намирам се в параграф 22  Banghead

Последна редакция: сб, 01 фев 2014, 17:23 от jerry_soprano

# 486
  • Мнения: 7 723
ти си започни курса и остави доставчика да мисли как да си вземе парите

# 487
  • София
  • Мнения: 568
Така е. Някои намекват, че документално може да пишат, че е си го завършила в срок, пък ти да си продължиш. В България сме, не забравяй.

# 488
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
Така е. Някои намекват, че документално може да пишат, че е си го завършила в срок, пък ти да си продължиш. В България сме, не забравяй.
да не говориме ,че повечето гледат само гледат колкото се може по бързо да свърши курса да си вземат парите

# 489
  • Варна
  • Мнения: 79
ти си започни курса и остави доставчика да мисли как да си вземе парите

Да, бе, да ме натовари с материал за учене и на изпита - излагация и после хайде плащай. Не, благодаря.

# 490
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
при мен още преди теста бланкитя бяха отбелязани завършил пак казвам повечето гледат парите не качеството а обучение запиши се те ще те подадат ,че си завършил/а а ти си учуш още до края

# 491
  • Варна
  • Мнения: 79
В УНСС, Стопанската академия в Свищов и Кабината ми казаха, че няма да сформират групи за курса по оперативно счетоводство, защото времето е прекалено кратко за провеждането на такъв курс. Единствено от kursove123, казаха, че курса започва на 15.02 и завършва преди 31.08.2014г., което ме навежда на мисълта, че ще направят чудеса само и само да вземат парите... А аз искам да науча нещо, а не да взема само диплома и после на практика бъкел да не знам.

# 492
  • Мнения: 196
има ли завършващи някакъв предмет в курсове 123 или изоблок, моля да ми пишат на лични, имам предложение.
Също и за такива които като цяло учат дистанциона форма на обучение

# 493
  • Варна
  • Мнения: 79
Моля за отзиви и мнения на хора, преминали дистанционен курс по оперативно счетоводство към kursove123 (Матев Строй) или ЦПО "Хармония". Мнения както за доставчика на обучение, така и за самия курс. Благодаря.  bouquet

# 494

Общи условия

Активация на акаунт