Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 195
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 8 935
Здравейте.
Може би е късно, но все пак да питам тук за по-сигурно. Късно ли е да подам документи за ваучер?
Благодаря!

# 511
  • Мнения: 29
Здравейте.
 В момента карам курс по програмата -обаче смених работата,та въпроса ми е трябва ли при това положение да уведомявам бюрото по труда?
Благодаря

# 512
  • Мнения: 164
Здравейте.
 В момента карам курс по програмата -обаче смених работата,та въпроса ми е трябва ли при това положение да уведомявам бюрото по труда?
Благодаря
не

# 513
  • София
  • Мнения: 203
Аз лично не съм доволна от Матев строй- kursovete123.
Би ли споделила малко по-подробно защо не си останала удовлетворена от тяхното обучение? Peace
                                                                                                                                                     Тази седмица ни е държавния изпит. Нека мине и ще споделя пълно впечатление.

# 514
  • София
  • Мнения: 3 457
Аз днес се записах на английски дистанционно към изоблок.От утре стартирам PraynigМнение за тях не намерих и рискувах заради скорошните дати.Дано всичко е наред Praynig

# 515
  • Мнения: 29

не
[/quote]


Благодаря за отговора Simple Smile

# 516
  • Мнения: 1 522
Дали имате информация дали ще има нови записвания по програмата ?

# 517
  • Мнения: 8 935
Дали имате информация дали ще има нови записвания по програмата ?

И аз това питах преди няколко дни.
Явно никой не знае.
Дано да има.

# 518
  • Мнения: 41
Аз мисля, че за сега няма да има. Или поне докато не приключи текущата вълна. а тя е до 31-август-тази година
то не остана време - за да се подават документи, да се одобряват, и да се издават ваучерите
така мисля и аз.
но ако някой има по-точна информация, ще е добре да сподели
 newsm78

# 519
  • София
  • Мнения: 568
За да има нови записвания трябва да мине тази част от програмата, която продължава до 31.08., но все още не всички одобрени са получили ваучери, поради липса на средства. Така че изобщо не се знае ще има ли отново такава програма. Трябва да се следи.

# 520
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
Списъкът с доставчици по професионално обучение от първа страница не е активен.
Моля някой ако има актуален да даде линк.

http://az.adminsoft.bg/ този работи
никой не започва курс по заваряване.....

и какво правим с уведомлението, удължаваме го до безкрайност..

# 521
  • Мнения: 492
Списъкът с доставчици по професионално обучение от първа страница не е активен.
Моля някой ако има актуален да даде линк.

http://az.adminsoft.bg/ този работи
никой не започва курс по заваряване.....

и какво правим с уведомлението, удължаваме го до безкрайност..

Не точно до безкрайност. До 31.08.2014 г. трябва обучението да е приключило. Така че няма много време.

# 522
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
е какво да правим като никой не организира курс..

# 523
  • Мнения: 237
моя позната след уведомлението е в задънена улица  ooooh!  Whistling става въпрос за професионални- готврство/сладкарство/ноктопластика- изключително трудно и почти никакво сформиране за Варна. Май ше си остане  с чакането Cry Просто тези редки специалности са обчвени, а реално не се изпълняват. Жалко за което!

# 524
  • София
  • Мнения: 16 024
ноктопластика е бърз курс, не би трябвало да има проблеми.
Да провери в Стар найлз. Или  да потърси тук темата на маникюристките в Красива мама.

Общи условия

Активация на акаунт