Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 131
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 423
Сменяте си курса в БТ, просто новия трябва да отговаря на часовете обучение, по което сте одобрени.

# 526
  • Мнения: 2 140
Как се сменя курса?

# 527
  • София
  • Мнения: 423
Tия в бюрото знаят как, ти само им върни Удостоверението.

# 528
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
сердика до къде я докараха с номерата

# 529
  • Мнения: 36
сердика до къде я докараха с номерата

освен да се разходя да там, да чуя какво ще каже любезния чичко....

# 530
  • София/Правец
  • Мнения: 130
На някой да са дали случайно втори ваучер вече?

Също така мнения за Изоблок може ли да споделите?

# 531
  • Мнения: 164
На някой да са дали случайно втори ваучер вече?

Също така мнения за Изоблок може ли да споделите?
Не. Но то и време вече няма.

# 532
  • Мнения: 268
Някой да е звънял скоро в бюрото в Младост да пита до кой номер са стигнали?

# 533
  • София/Правец
  • Мнения: 130
На някой да са дали случайно втори ваучер вече?

Също така мнения за Изоблок може ли да споделите?
Не. Но то и време вече няма.

И аз мислех, че няма време и така ми бяха казали доставчици. НО Изоблок имат дата за курса по немски, който искам за след седмица и да знам дали има смисъл да бързам. Ще звънна днес в БТ явно.

# 534
  • Мнения: 36
сердика до къде я докараха с номерата

освен да се разходя да там, да чуя какво ще каже любезния чичко....

Програмата отново е спряна, поради липса на средства. Ще се обучим все някога, но кога никой не може да се ангажира със срокове.....

# 535
  • Хамбург/ Елмсхорн
  • Мнения: 100
На мен днес ми се обадиха за втори ваучер - професинално. За Стара Загора. Търся курс за фризьорство. Ако някой може да ми препоръча.

# 536
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
на 10.03.2014 бях в дбт сердика по работа, та докато си разменяхме едни документи им забих въпроса до къде я докараха с аз мога повече попаднах на госпожа която бе наясно и каза цитирам програмата се удължава не се притеснявайте ние ще ми се обадиме като стигнем до вас, то въртяха и сукаха до кой номер са стигнали питаха кой номер съм казах им казаха далече сме евентуално юни месец може да има има нещо

# 537
  • Мнения: 36
на 10.03.2014 бях в дбт сердика по работа, та докато си разменяхме едни документи им забих въпроса до къде я докараха с аз мога повече попаднах на госпожа която бе наясно и каза цитирам програмата се удължава не се притеснявайте ние ще ми се обадиме като стигнем до вас, то въртяха и сукаха до кой номер са стигнали питаха кой номер съм казах им казаха далече сме евентуално юни месец може да има има нещо


Аз бях вчера и ми казаха, че от едни месец не са издавали нови уведомления. Имали са отпусната квота около 300 бр и са ги раздали. Но ще има удължаване на програмата и ние, които сме подали вече, ще сме с предимство.

# 538
  • Мнения: 36
На това попаднах преди малко: "Според неофициална информация от Агенция по заетостта, предстои удължаване на Програма 'Аз мога повече'. Документите на тези от Вас, които все още не са получили отговор по кандидатстването си, ще бъдат разглеждани с предимство пред новите кандидати.

Текущият период на обучения приключва на 31.08.2014. Ако в момента имате издадено уведомление за професионално или езиково обучение, Ви съветваме да се консултирате във вашето бюро по труда, как може да удължите валидността му.

Езикови курсове, по-кратки от 6 месеца и професионални такива, по-кратки от 9 месеца, много често са съкратени и с по-ниско качество."

# 539
  • Мнения: 19
Здравейте, аз съм от Русе. Интересувам се как става кандидатстването за ваучер за езиков курс. Къде се подават документите и какви са необходими.

Общи условия

Активация на акаунт