Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 175
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 540
  • Варна
  • Мнения: 79
Здравейте,

в момента карам дистанционен курс по Счетоводство към ЦПО "Хармония", но фирмата, в която работя фалира и скоро ще приключим дейност. Някой от вас има ли информация какво би се случило с моят курс, тъй като дефакто аз ще бъде съкратена, нито напускам, нито ме уволняват...? Благодаря предварително.

# 541
  • Мнения: 7 733

важно е като започваш курса да си на работа
сега може да отидеш само в бюрото и да ги питаш искат ли уведомление,
но според правилата на програмата, не би трябвало да имаш проблеми

# 542
  • Далече, далече...
  • Мнения: 96
аз съм на финала на курс по Оперативно счетоводство- предстои ми държавен изпит по счетоводство. А, нямам никакво свободно време да се подготвя, и курсовата трябва да се предава .... Cry

# 543
  • Мнения: 3
Здравейте,
някой знае ли дали ще има удължение на срока за курсовете, мои колеги си взеха уведомленията и сега няма доставчик, който да организира курсове, защото няма време за такива до 31.08.2014 г.
Какво правите Вие, кажете ако знаете някои да прави курс по Графичен дизайн и Системно програмиране.
От бюрата нищо не казват, пълно малоумие, издават уведомления, а няма къде да се запишеш....

Благодаря предварително, ако някои знае нещо и сподели???

# 544
  • София
  • Мнения: 9 918
От Юни 2013 насам - била ли е активирана тази програма?  Thinking

# 545
  • Мнения: 2 092
Ами аз си взех ваучера в края на юли 2013.

# 546
  • София
  • Мнения: 9 918
Ами аз си взех ваучера в края на юли 2013.
Имам предвид - заявленията когато се подават.

# 547
  • Мнения: 54 389
Приемът на заявления беше през 2012.

# 548
  • Мнения: 268
Аз видях съобщенние в Кабината, че ще по непотвърдени данни ще удължават срока на програмата. Знаете ли нещо по въпроса? Ако го удължат, тогава ще има доставчици.

# 549
  • Мнения: 2 558
Какво трябва да бъде медицинското, което трябва да представим за държавния изпит? Като за работа ли?

# 550
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Какво трябва да бъде медицинското, което трябва да представим за държавния изпит? Като за работа ли?

Да, най-обикновено медицинско Simple Smile

# 551
  • Мнения: 2
Документите, които трябва да се подадат за кандидастване по програмата ги има в бюрото по труда, нали ?
Също така, програмата ще бъде ли продължена или тези, които свършват на 31.08. са последната група по тази програма, за да знам дали има смисъл да се кандидадства за ваучер ?

# 552
  • Мнения: 54 389
Документите, които трябва да се подадат за кандидастване по програмата ги има в бюрото по труда, нали ?
Също така, програмата ще бъде ли продължена или тези, които свършват на 31.08. са последната група по тази програма, за да знам дали има смисъл да се кандидадства за ваучер ?

По тази програма не се приемат документи.
Ако има следваща, то тя не е обявена още.

# 553
  • София
  • Мнения: 42
http://www.az.government.bg/bg/news/view/oshte-7-8-mln-leva-za-o … a-poveche-au-976/

Срокът за провеждане на обученията се удължава до 31 август 2015 г. Нова сесия за прием на документи за кандидатстване не се предвижда, тъй като към момента са подадени над 53 хиляди заявления, които чакат да бъдат одобрени. Предстои да бъде разпределена допълнителна квота ваучери за обучение. Всеки гражданин, който е подал документите си за кандидатстване и е одобрен, ще бъде индивидуално уведомен за възможността да избере фирма доставчик на обучение.

# 554
  • Мнения: 2 096
Има ли някакъв начин да разбера до кой номер са стгнали във Варна. Къде трябва да се провери - там където се подаваха документи или на друго място?

Общи условия

Активация на акаунт