Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 217
  • 1 451
  •   2
Отговори
# 615
  • Мнения: 21
Здравейте,
Моля ви за съвет за добър доставчик за обучение по Графичен дизайн в София? Благодаря предварително.  Simple Smile

# 616
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Получих си най-накрая известието за втория курс и аз Simple Smile
Ще започвам немски дистанционно обаче.
Ако имате препоръки за доставчик или мнения за Изоблок моля да споделите! Simple Smile

# 617
  • Мнения: 1
Kaloyan Veselinov - видял ли си изнесени номера, списъци в бюрото по труда. "Око да види, ръка да пипне" ... да ида да се проверя?

Zl-76 - мнението ми за kursove123 - аз останах доволна, учих професия. Ако сега ме огрее за език, пак там мисля да се запиша. Дали няма да е по-добре първо да учиш професионален курс, а компетенциите в по-следствие. Ако има време ...

# 618
  • Мнения: 820
Благодаря много   bouquet
Аз получих обаждане преди месец и тогава срока беше 08.2014 - нямаше време за професионално и за да не остана без обучение избрах ключово, защото ми е по-кратко и със сигурност щях да го мина, после удължиха срока до 08.2015 , но вече имам уведомление и от бГ казаха като представя удостоверението от дигиталната - тогава ще ми дадат за професионално обучение. Обстоятелства - нямам избор.

# 619
  • Мнения: 1
ясно, ясно Wink и аз така бих направила

# 620
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Нещо не мога да разбера схемата. Гледам тука раздават вече по второ желание ваучерите, а на някои не са ни дали и първия още  newsm78 Как стават нещата, трябва да се ходи да се нахалства в БТ ли?

# 621
  • Мнения: 7 737
няма желания, има ред на номерата

# 622
  • София
  • Мнения: 16 024
няма желания, има ред на номерата
Не е съвсем така. Дъщерята е 12600 в БТ Младост. Все още не и е дошъл реда за първо желание. Често проверяваме и по телефона, и лично.
А хора с по-висок номер се изучиха веднъж и вече ги викат за втори ваучер. Отделен въпрос е колко научиха език и КК - моите дипломирани колежки все още не могат да проговорят на елементарен английски. Ами не вдяват, не си разбират менюто на тел. на езика.  #Crazy
Но взеха дипломи, доставчиците усвоиха там едни пари...
Сега се гласят за козметички и маникюристки да се обучават. Не, че ще го работят - просто да си знаели как да се лакират.
Халал да е такова обучение.

# 623
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте!
Някой с актуална информация до къде са стигнали във Варна?

# 624
  • Мнения: 7 737

Aisha в Младост в сряда бяха след 14000, но не са изнесени, питайте в стаите

# 625
  • София
  • Мнения: 16 024
Питам и нахалствам, но безуспешно.
То вече няма и смисъл - девойката замина за чужбина. На място ще си усъвършенства езика.
Но аз ще им нахалствам, все пак от моите данъци живеят.

# 626
  • Мнения: 23
Слагам линк на темата и тук, защото тези центрове предлагат обучение и по Аз мога повече, та някой може да е карал езиков курс там. Въпроса ми е дали сте доволни и струва ли си човек да се отдели от семейството си, за да учи на место?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=782220.0

# 627
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Здравейте!
На 15.05 ми се обадиха, че съм одобрена за професионално обучение ( да се поправя  Laughing).
Честно казано в първия момент изобщо не се сетих за какво ми говорят, тъй като съм подавала документи преди година и половина. Joy Joy Joy Страшно са бързи.
Въпроса ми е, някой може ли да ми препоръча добър доставчик за дистанционно обучение по графичен дизайн?
Предварително Благодаря!   bouquet

Последна редакция: пн, 19 май 2014, 01:50 от Падаща звезда

# 628
  • Мнения: 21
Здравейте!
На 15.05 ми се обадиха, че съм одобрена за ключова компетентност.
Честно казано в първия момент изобщо не се сетих за какво ми говорят, тъй като съм подавала документи преди година и половина. Joy Joy Joy Страшно са бързи.
Въпроса ми е, някой може ли да ми препоръча добър доставчик за дистанционно обучение по графичен дизайн?
Предварително Благодаря!   bouquet

Здравей,
И аз съм в чуденка къде да се запиша за Графичен дизайн. От Информа ми се обадиха и подробно ми обясниха за дистационното обучение и може би е добър вариант. Имат виртуална класна стая, редовен контакт с преподавател и по скайп, онлайн тестове, 24-часов достъп до онлайн платформата. Преподавателката била много готина и курсистите били доволни. Има много други доставчици и аз не мога да избера все още. Пиши моля те ако научиш добри отзиви или впечатления за някои, и аз също. Поздрави и успех.

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Здравейте Simple Smile Има ли отделна тема за доставчиците в Пловдив?

Няма.
Какво те интересува?

Интересуваше ме информация относно доставчиците - къде е по-добре да се кара курс за хотелиер. И под "по-добре" имам предвид наистина сериозно отношение, компетентни преподаватели и добра база  Peace

Общи условия

Активация на акаунт