Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 031
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 158
Аз споменах колежите, в които се изучава тази специалност, а те не са висши училища, а професионални колежи. Ако ви е трудно да схванете разликата - проблемът е ваш.

# 706
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
Моля за помощ. Преди 1 година изкарах курса по анг.език и бях решила,че няма да карам втория ми избор. Преди месец ми се обадиха от БТ и ми казаха,че ако не отида до 1 седмица ваучера ще ми изгори. Бях решила да не се занимавам повече с тази програма,защото останах много разочарована от доставчика по анг.език. Вчера пак ми звънаха и пак ме помолиха ,ако желая да отида да си получа уведомлението и че няма проблем да отлагам няколко пъти и да си намеря добра фирма за обучение и че няма да има проблем ,ако не си намеря да не започна.Така ли е наистина. Премислих го и понеже сега удължиха срока реших,че все пак е добре да изкарам и второто си желание. Днес нях за получаване на уведомлението и взех да гледам списъците с доставчици на обучение,но е много дълъг и пръснат и се отказах. Имаше на стената стъпките в интернет и как да проверя там за тях. Обаче нещо не намерих тези доставчици,а и в темата на първа страница също ми дава грешка. Моля да ми помогнете.

# 707
  • София
  • Мнения: 2 686
Някой да има информация до кой номер са стигнали във БТ Възраждане? Благодаря!

# 708
  • Мнения: X
mdr,
ето активен линк за избор на доставчици.
Аз съм в търсене на доставчик за обучение по туризъм... Някой да сподели някакви отзиви  Praynig
Аз учих присъствено език, защото бях по майчинство, но сега с този режим вече на работа не бих издържала тази форма на обучение дори за език, където са по- малко часове, а какво остава за професионално...Вечер съм като пребита, дори да имам желание не бих могла да се съсредоточа...и това година , че и отгоре. Моите възможности са такива  Embarassed

# 709
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
mdr,
ето активен линк за избор на доставчици.
Аз съм в търсене на доставчик за обучение по туризъм... Някой да сподели някакви отзиви  Praynig
Аз учих присъствено език, защото бях по майчинство, но сега с този режим вече на работа не бих издържала тази форма на обучение дори за език, където са по- малко часове, а какво остава за професионално...Вечер съм като пребита, дори да имам желание не бих могла да се съсредоточа...и това година , че и отгоре. Моите възможности са такива  Embarassed
Къде е линка?

# 710
  • Мнения: 2 050
Някой да има информация до кой номер са стигнали във БТ Възраждане? Благодаря!

На мен ми звъннаха миналия понеделник (19.05) да отида да си взема уведомлението. Не си спомням точно номера, намериха ме, но ми се струва, че беше 7040 и няколко  Peace

Последна редакция: пт, 30 май 2014, 22:45 от Фифи перото

# 711
  • Мнения: 2 600
Някой има ли идея във Варна докъде са стигнали?

# 712
  • Мнения: 2 096
Около 7000 за Варна

# 713
# 714
  • София
  • Мнения: 2 686
Някой да има информация до кой номер са стигнали във БТ Възраждане? Благодаря!

На мен ми звъннаха миналия понеделник (19.05) да отида да си взема уведомлението. Не си спомням точно номера, намериха ме, но ми се струва, че беше 7040 и няколко  Peace

Пфу, изобщо не са напреднали май... Много странно, в други бюра са прехвърлили 10К, а тук си седят на едно място от няколко месеца. Май да не се надявам да стигнат до мен Sad

# 715
  • Мнения: 1 262
Аз споменах колежите, в които се изучава тази специалност, а те не са висши училища, а професионални колежи. Ако ви е трудно да схванете разликата - проблемът е ваш.
А пък аз имах предвид висшите училища, в които се изучават тези предмети като електротехника, приложни програмни продукти, обектно ориентирано програмиране, периферни устройства..., излизаш компютърен специалист с висше образование и не знаеш нищо.  Simple Smile
Но там си казват, че който иска да може и знае нещо, трябва да се учи допълнително.   Wink Те дават само основата, която всеки решава как да изгради. Аз лично не бих посещавала курс, на който се учат общи предмети, а не конкретна програма/и.

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 436
Здравейте,как да разбера за доставчици на английски присъствено в Бургас кои са?Благодаря предварително!

# 717
  • Мнения: 2 600
Благодаря Simple Smile

# 718
  • Мнения: X
Ох, съжалявам...пропуснала съм го  Embarassed
http://az.adminsoft.bg/search/po

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 436
Благодаря,Цъфс!Защо ми излизат само дистанционно?

Общи условия

Активация на акаунт