Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 219
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 8
Някой да има информация до кой номер са стигнали във БТ Възраждане? Благодаря!

Здравейте, днес ми звъннаха, че съм одобрена. Номерът е 10734 или 10743.

# 766
  • Мнения: 8

Ей, от половин час го търся в google. Благодаря  smile3525

# 767
  • София
  • Мнения: 1 391
Здравейте,
За мое огромно учудване след почти две години ми звъннаха от БТ Възраждане. Трябваше веднага да кажа, кой от двата курса  избирам и аз се спрях първо ключовата компетентност и сега си търся доставчик за испански език по възможност в центъра на София. Ако някой има предложения ще съм много задължена Peace

Последна редакция: чт, 19 юни 2014, 17:26 от mona77

# 768
  • София
  • Мнения: 2 686
Някой да има информация до кой номер са стигнали във БТ Възраждане? Благодаря!

Здравейте, днес ми звъннаха, че съм одобрена. Номерът е 10734 или 10743.

Еха! Много са напреднали! Дано да стигнат и до мен, има близо 400 човека до моя номер...

# 769
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Някой да има информация до кой номер са стигнали във БТ Възраждане? Благодаря!

Здравейте, днес ми звъннаха, че съм одобрена. Номерът е 10734 или 10743.

Аз съм във Възраждане с номер 104** а никой не ми е звънял  newsm78

# 770
  • Мнения: 4 864
Здравейте! Някой може ли да ми помогне да намеря доставчика на услугата Румънски език в Русе, защото като влизам в сайта , в който ми казаха да проверя НИщО не ми излиза Cry

# 771
  • София
  • Мнения: 17
Здравейте,
в момента в БТ Младост са до около 14 500 номер,но като си взимах уведомлението служителките си говореха,че започват да одобряват нови 2 хиляди.
Аз имам питане-къде мога да видя всички доставчици,но не тези 2 странички от сайта на Агенция по заетостта,където половината са за дстанционно обучение и са само ЦПО-та,а всички школи.Отнема ми доста време да ровя школа по школа и да звъня....а и търся курс по френски и малко сложно;( Ще съм благодарна,ако някой има инфо.

# 772
  • Мнения: 3
Здравейте,

От Пловдив съм. И на мен ми се обадиха от бюрото по труда някъде преди месец и половина. За съжаление не съм запазила номера си,но документи подадох на 31.10.2012. Сега си търся добър доставчик по немски език, 1-во ниво, но не дистанционно.  Моля, дайте препоръки за качествена езикова школа работеща с ваучери!

За търсещите ДО по английски език мога да препоръчам "Максимум". Доволна съм. Завърших 5- то ниво,не по програмата "Аз мога повече". Но в курса имаше 2 момичета с ваучери и те също споделиха, че са очаровани от обучението. Преподавател ни беше Яна.

Ще съм благодарна,ако някой сподели впечатления за курс по немски в Пловдив Simple Smile

И още един въпрос. Тъй като до момента никой от ДО по немски не ми вдъхва доверие колко пъти мога да презаверявам уведомлението в бюроро по труда ? Мерси

# 773
  • Мнения: 54 413
За немски - Евроалианс. Peace

# 774
  • София
  • Мнения: 42


И още един въпрос. Тъй като до момента никой от ДО по немски не ми вдъхва доверие колко пъти мога да презаверявам уведомлението в бюроро по труда ? Мерси
Нямате ограничение, само се съобразете че:"  Срокът за приключване на обученията е 

  31.08.2015 г."

# 775
  • Мнения: 60
Здравейте,

Колко дни по-рано може да се удължи срока в БТ с 1 месец?

# 776
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
здравейте,
одобриха ме след повече от една година за курс по френски. За Пловдив кой е сериозен доставчик, кого да избера? Аз съм учила само в алианс франсез, но те не участват в тази програма.
Също така чета, че би трябвало да ме снабдят с учебници, които да задържа и да няма скрити такси. И понеже френския е малко по-специфичен, трябвало да избера доставчик, който ще формира скоро група, да не чакам...

Линковете от стр.1 не ми работят, да не са сменени - къде да видя този списък за гр. Пловдив с езиците?   bouquet

# 777
  • София
  • Мнения: 42

Линковете от стр.1 не ми работят, да не са сменени - къде да видя този списък за гр. Пловдив с езиците?   bouquet



http://az.adminsoft.bg/search/kk

# 778
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
благодаря
харесах евро-алианс
за гр. Пловдив има ли отзиви?

Последна редакция: пн, 23 юни 2014, 18:07 от Josefin

# 779
  • Мнения: 64
Какви са актуалните крайни срокове на програмата? Още ли е до края на юли за обученията и до края на 2014 за програмата? Странно ми е как ще се получи обучението за супер/хипег/мега кратък срок, след като ми се обадиха с новина за одобрение?

Общи условия

Активация на акаунт