Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 222
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 795
  • София
  • Мнения: 2 901
Момичета, късно ли е да се пробвам по тази програма да запиша езиков курс? Къде се подават документи и има ли срок за подаване?

Разбрах, че се иска копие от дипломата. Нещо от фирмата, в която работя, не искат ли? Другото били разни формуляри - трябва ли да ги свалям от някъде предварително или на място ми ги дават?

Благодаря предварително за отговорите!

# 796
  • Мнения: 3
За немски - Евроалианс. Peace



Благодаря за отговора, но Евро Алианс няма да сформират курс по немски за офиса си на ул. "И. Вазов", Пловдив. А и честно казано бяха много нелюбезни, когато отидох на място да получа информация.

Някой има ли отзиви за "Наука и Знание" или ЛОНГМАН ЦЕНТЪР ЗА ЧУЖДОЕЗИКОВО ОБУЧЕНИЕ ЕООД  (Алфабет) ?

Благодаря Ви предварително за отговорите, че вече в чудо съм се видяла

# 797
  • Мнения: 3
Момичета, късно ли е да се пробвам по тази програма да запиша езиков курс? Къде се подават документи и има ли срок за подаване?

Разбрах, че се иска копие от дипломата. Нещо от фирмата, в която работя, не искат ли? Другото били разни формуляри - трябва ли да ги свалям от някъде предварително или на място ми ги дават?

Благодаря предварително за отговорите!

До колкото знам, последно документи се подаваха 2012 г. И всички, които сега търсим курсове, сме от тази вълна. Дано да продължат програмата и след 2015 г, за да могат и други да се възползват Simple Smile Успех !

# 798
  • Мнения: 54 413
За немски - Евроалианс. Peace



Благодаря за отговора, но Евро Алианс няма да сформират курс по немски за офиса си на ул. "И. Вазов", Пловдив. А и честно казано бяха много нелюбезни, когато отидох на място да получа информация.



А до х-л Санкт Петербург?
Аз там ходих, много любезни бяха, правих тест за входно ниво, но за Английски.
Обаче моя съседка кара при тях Немски и е много доволна.

# 799
  • Мнения: 1 262
Обучението ми в "Кабината" започна и съм много доволна от дистанционната му форма. С нищо не се различава от присъствената, освен по това, че не се налага да се разкарваш.  Laughing Лекциите са онлайн 2 пъти седмично, има взаимодействие с преподавателя. През останалото време има достъпни доста учебни материали, които трябва да се четат. Системата отчита работа по тях като минимумът е 12 астрономически часа/седм да се прекарват в упражнения/тестове и самоподготовка над уч. материал. Ми с нищо не виждам да се различава от студентските ми години, единствено с това, че тогава никой не можеше да ме накара да уча преди сесията.  Mr. Green Ще видим и накрая какви знания ще бъдат усвоени, но от дистанционното обучение аз виждам само позитиви - не се налага да губиш време в път, всичко става от къщи, в удобно време. Много добра система за обучение.

# 800
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Обучението ми в "Кабината" започна и съм много доволна от дистанционната му форма. С нищо не се различава от присъствената, освен по това, че не се налага да се разкарваш.  Laughing Лекциите са онлайн 2 пъти седмично, има взаимодействие с преподавателя. През останалото време има достъпни доста учебни материали, които трябва да се четат. Системата отчита работа по тях като минимумът е 12 астрономически часа/седм да се прекарват в упражнения/тестове и самоподготовка над уч. материал. Ми с нищо не виждам да се различава от студентските ми години, единствено с това, че тогава никой не можеше да ме накара да уча преди сесията.  Mr. Green Ще видим и накрая какви знания ще бъдат усвоени, но от дистанционното обучение аз виждам само позитиви - не се налага да губиш време в път, всичко става от къщи, в удобно време. Много добра система за обучение.

И аз мисля да започвам курс към кабината - испански език. Радвам се, че системата им работи.

# 801
  • Мнения: 107
Здравейте момичета,
моля за съвет къде си струва да се изкара курс оперативно счетоводство !
Хубав ден

# 802
  • София
  • Мнения: 2 901
Момичета, късно ли е да се пробвам по тази програма да запиша езиков курс? Къде се подават документи и има ли срок за подаване?

Разбрах, че се иска копие от дипломата. Нещо от фирмата, в която работя, не искат ли? Другото били разни формуляри - трябва ли да ги свалям от някъде предварително или на място ми ги дават?

Благодаря предварително за отговорите!

До колкото знам, последно документи се подаваха 2012 г. И всички, които сега търсим курсове, сме от тази вълна. Дано да продължат програмата и след 2015 г, за да могат и други да се възползват Simple Smile Успех !

Още април месец писаха, че продължават програмата  - дали за 2015 или и за 2016 е въпросът, но както и да е. Питам за документите. Нали вие сте подавали? Къде и какви? Бланки на място могат ли да се попълват, какво трябва да занеса там, че да не се връщам, пък ако ще да пиша 1 час на място.

# 803
  • Мнения: 54 413
Продължават програмата по стария прием на документи, от 2012г.
Има много хора, които си чакат одобрението.

В Бюрото по труда се подават документи.
Ако има нова програма. Peace

# 804
  • Мнения: 6
Здравейте!
Някой може ли да ми препоръча курс по сладкарство в София по програмата? Предварително благодаря!

# 805
  • Sofia
  • Мнения: 1 051
В понеделник трябва да си взема ваучера и на 14 започвам графичен дизайн.

# 806
  • Мнения: 537
От кои школи по английски сте доволни в района на Студентски град
и Дървеница?

# 807
  • Мнения: 107
Здравейте, бих искала да споделя впечатлението си за Изоблок и да помоля за съвет.
В процес съм на избиране на доставчик за  курс по оперативно счетоводство. По съвет на съфорумка се поинтересувах от програмите на доставчиците на обучение. Останах много изненадана от факта, че въпросната фирма не може да предостави програмата си. Имали ли сте такъв случай с някой друг доставчик ? Тези обучения са доста скъпи и ми се вижда нелогично да не се предоставя програма. От друга страна програмата не би ли трябвало да е една и съща за всички доставчици..... Все пак тези курсове са за да научим нещо , а не някой просто да усвой едни пари. 

# 808
  • Мнения: 2
Да, програмите никой център за обучение не ги дават, пазят се понеже Изоблок са от водещите центрове за обучение по счетоводство и са обект на копиране и плагиатстване от други учебни центрове. Това е целия проблем, не че не могат да я предоставят, просто сме в БГ и се пазят...
В разговор с тях ще ти обяснят каквото те интересува, но не биха пратили програмата за курса преди започване на курса. Не я пратиха и на мен когато се записвах първия път за курс по немски, нито пък като се записах за счетоводство. А за самото обучение не се притеснявай, аз вече втори курс карам при тях (сега счетоводство, а преди това немски) при тях и съм много доволна.
Даже само за пример ще ти кажа, че когато започнах курса в програмата се изучаваха 2 счетоводни програми, а сега казаха че ще добавят още 3 програми в края на курса, за които са разработили уроци и ще ни ги прибавят към групите които сме започнали с 2 програми.
Така че според мен, ако си се ориентирала към тях няма да съжаляваш.  bouquet

# 809
  • София/Правец
  • Мнения: 130
tanchetan, благодаря за информацията, която сподели за Изоблок.
Аз преди време питах тук за тях, но нямаше отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт