Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 038
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 810
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Здравейте, в процес на умуване съм за специалност Графичен дизайн за Пловдив. Обучението е много дълго и едва ли ще може да се завърши присъствено... От друга страна пък програмите, които се ползват доколкото знам са лицензирани и аз ги нямам на компютъра вкъщи.
Някой може ли да ме ориентира какво се прави в случай, че се запише дистанционно?

# 811
  • Пловдив
  • Мнения: 78
Здравейте, в процес на умуване съм за специалност Графичен дизайн за Пловдив. Обучението е много дълго и едва ли ще може да се завърши присъствено... От друга страна пък програмите, които се ползват доколкото знам са лицензирани и аз ги нямам на компютъра вкъщи.
Някой може ли да ме ориентира какво се прави в случай, че се запише дистанционно?

Виж вариантите на Кабината - има доста добри препоръки за тях. Имат дистанционна форма. А сигурно има начин да си намериш програмите (аз имам преносима версия и на Корелдроу и на Фотошоп), но сигурно ще ви предоставят нещо ...

# 812
  • София
  • Мнения: 2 100
ЗДравейте, днес ми се обадиха, че съм одобрена за курс по немски език, аз бях забравила вече, подала съм 2012.
Не мога обаче да открия списъка с доставчиците, пробвах с този от заглавната страница, ма не става Confused
Можете ли да ми помогнете?

# 813
# 814
# 815
  • Мнения: 7 700
към кое Бюро по труда си и горе долу кой номер
БТ Младост следя аз, ама и за другите ще е интересно как се движат

# 816
  • Мнения: 64
Трябва да си удължа уведомлението, т.е. да отида до БТ за да ми издадат ново, знаете ли дали освен самото уведомление трябва да се носи и друг документ?

# 817
  • Пловдив
  • Мнения: 383
valiva, благодаря, но Кабината нямат обучение за графичен дизайн, така ми казаха по телефона.
Така че май ще трябва бързо да реша дали към Хармония или Информа да се включа от началото на август  newsm78
някой да подскаже?

# 818
  • Мнения: 54 059
Трябва да си удължа уведомлението, т.е. да отида до БТ за да ми издадат ново, знаете ли дали освен самото уведомление трябва да се носи и друг документ?

Не. Peace

# 819
  • Мнения: 482
Здравейте,

вчера ненадейно ми звъннаха, че съм одобрена още от 2012 година! Аз мислех, че това отдавна е приключило и даже го бях отписала........хахаха

Както и да е. Предстои ми раждане началото на ноември. Мисля, че до тогава няма да мога да завърша обучението си дори и да успея да се запиша някъде експресно! А доколкото знам, не го ли завършиш трябва сам да го платиш!

Ако утре си взема ваучера и искам да го отложа за след 7-8 месеца, например да започна курс  някъде март - април догодина всеки месец ли трябва да си подновявам документа или има кратък начин от сега да го отложа за догодина?

Има ли някакви специални условия за бременни ? Кой курс по електронна търговия бихте ми препоръчали в София или дистанционно....?

Предварително благодаря за отговорите! Сега се връщам назад да чета.

# 820
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Няма специални условия за бременни или майки с бебета, от опит го казвам. Simple Smile
Можеш всеки месец в определени дати да презаверяваш уведомлението си, но няма как да започнеш курс чак другия март, защото всички обучения трябва да приключат до 31.08.2015 г. и няма да имаш време.
Ако сега започнеш курс няма да приключи до ноември, защото професионалните курсове са по около 10-11 месеца, а езиковите по 6-9 месеца даже понякога по-дълги.

# 821
  • Мнения: 482
Е, добре, как може да дадат толкова кратък срок!? Излиза, че нямам много избор освен да се откажа. Защото с бебето на път не знам дали ще мога да завърша курса!

Някъде в темата четох, че го удължават до 31.декември?! Съпружка го беше написала.....

# 822
  • Мнения: 2 140
Така пишеше на уверение/удостоверение на моя колежка, но някой обясни, че това било срока за доставчиците, не за обучаващите се.

# 823
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Така пишеше на уверение/удостоверение на моя колежка, но някой обясни, че това било срока за доставчиците, не за обучаващите се.

Точно така ми казаха в БТ на мен.

Срокът не е кратък, просто с някои уведомления много се забавиха нещата.
С бебе на път освен да ти препоръчам дистанционен курс както направих и аз друго не мога да те посъветвам. Другият вариант е да се откажеш или да презаверяваш няколко месеца и да видиш как се справяш с бебето, но не знам дали няма да изпуснеш последните начални дати за обучения Sad
Доста е сложно... Аз планувах с майчиството да приключа и курса, а то ми свърши май месец, а курса започнах юни... Та, сега с две деца и работа, пък и курс не знам как ще е Simple Smile

# 824
  • Мнения: 9 825
Мимикона - аз мисля, че ако по време на майчинството си, не можеш да завършиш курс, никога няма да можеш. dania_09 е описала много добре алтернативата. Но пак си помисли, изборът е твой  Hug

Общи условия

Активация на акаунт