Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 104
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 9 848
е, какво значи да ти "писне от доставчиците" - нали сега започваш да се "разправяш" с тях Wink

# 976
  • Мнения: 4 864
Не, разправям се с тях 3 месеца!

# 977
  • Мнения: 184
До скоро можеше да се удължава неограничено, но предвид края на програмата 2015 явно се усетиха, че участниците може и да не успеят да приключат курса и ограничиха презаверките. Доста неприятно за някакви по-специфични курсове, където трудно се събират желаещи Sad

Добре де, до скоро, до скоро... колко да е до скоро? Потребителката, която е получила предупреждение, че има само две удължения още е писала на 24.09. Аз се подписах, че нямам право на удължения на 25.09. Не се заяждам, просто не проумявам. Очевидно всяко БТ само решава на кой по колко удължения му се полагат. Плюс това, край на програмата 2015 звучи много несериозно - та това са си 960 часа и независимо как се плаща на доставчиците, т.е. дори то да е обвързано с приключването на курса, не би трябвало да се пришпорват нещата - това само може да отнеме от качеството на обучението (особено онлайн такова). Ами да бяха пуснали уведомленията на късите обучения само, тогава.

# 978
  • Мнения: 11
На мен още като ми се обадиха по телефона ми казах, че мога да си презаверя уведомлението три пъти. Не ми се наложи, дори вече започнах курс по английски език, но наистина навсякъде  си правят каквото си искат.

# 979
  • София
  • Мнения: 3 451
Аз съм в голямачуденка дали да започвам въобще курс 960часа ончайн заради пришпорването и сровете,Имам вузможност само за дистанционен курс ,но се притеснявамче нама да успея .Моля ви споделете реално дали е възможно адекватно разпределение и резултати Rolling Eyes

# 980
  • Мнения: 54 299
До скоро можеше да се удължава неограничено, но предвид края на програмата 2015 явно се усетиха, че участниците може и да не успеят да приключат курса и ограничиха презаверките. Доста неприятно за някакви по-специфични курсове, където трудно се събират желаещи Sad

Добре де, до скоро, до скоро... колко да е до скоро? Потребителката, която е получила предупреждение, че има само две удължения още е писала на 24.09. Аз се подписах, че нямам право на удължения на 25.09. Не се заяждам, просто не проумявам. Очевидно всяко БТ само решава на кой по колко удължения му се полагат. Плюс това, край на програмата 2015 звучи много несериозно - та това са си 960 часа и независимо как се плаща на доставчиците, т.е. дори то да е обвързано с приключването на курса, не би трябвало да се пришпорват нещата - това само може да отнеме от качеството на обучението (особено онлайн такова). Ами да бяха пуснали уведомленията на късите обучения само, тогава.

Краят на програмата всъщност беше август 2014 г. Peace

Не може до безкрайност да се удължава.

# 981
  • Мнения: 9 848
Не, разправям се с тях 3 месеца!

ако не можеш да си намериш фирма за твоя курс, виж дали няма да можеш да смениш с друг курс. ако е такъв проблемът?

Аз съм в голямачуденка дали да започвам въобще курс 960часа ончайн заради пришпорването и сровете,Имам вузможност само за дистанционен курс ,но се притеснявамче нама да успея .Моля ви споделете реално дали е възможно адекватно разпределение и резултати Rolling Eyes

моят курс беше около 8 месеца сега като се замисля. беше много интересен и увлекателен и ценен за мен. не ме разбирай погрешно, но към края на курса започнах да се изморявам и - почувствах облекчение като наближи времето за изпита. Сигурно ако беше по-дълъг, и с по-дългото време щях да се справя, но ... Но всеки сам си знае с какво време и ангажименти разполага извън времето за курса Peace Ако може и другите момичета да споделят , ще ми е интересно.

# 982
  • Варна
  • Мнения: 1 011
Преди около 3 седмици ми се обадиха, че съм одобрена за италиански, но тогава не бях във Варна, а ми казаха, че трябва лично да отида в срок до 1 седмица. Дали ми е изгоряло одобрението?

# 983
  • Мнения: 184
До скоро можеше да се удължава неограничено, но предвид края на програмата 2015 явно се усетиха, че участниците може и да не успеят да приключат курса и ограничиха презаверките. Доста неприятно за някакви по-специфични курсове, където трудно се събират желаещи Sad

Добре де, до скоро, до скоро... колко да е до скоро? Потребителката, която е получила предупреждение, че има само две удължения още е писала на 24.09. Аз се подписах, че нямам право на удължения на 25.09. Не се заяждам, просто не проумявам. Очевидно всяко БТ само решава на кой по колко удължения му се полагат. Плюс това, край на програмата 2015 звучи много несериозно - та това са си 960 часа и независимо как се плаща на доставчиците, т.е. дори то да е обвързано с приключването на курса, не би трябвало да се пришпорват нещата - това само може да отнеме от качеството на обучението (особено онлайн такова). Ами да бяха пуснали уведомленията на късите обучения само, тогава.

Краят на програмата всъщност беше август 2014 г. Peace

Не може до безкрайност да се удължава.
Разбирам отлично, затова и бях спряла да се надявам, че ще ме одобрят  Laughing Пак казвам - нямам против правилата, имам против очевидната им "разтегливост". Аз на харизан кон зъбите не броя. Само, че колко трудно трябва да е да изчислиш колко души са подали за дълги курсове, колко - за къси и с по 1, 2 или 3 удължения с колко би могло да се удължи като цяло изпълнението на програмата? После казваш ясно и конкретно - еди колко пъти се удължава, дали може да се сменя курс или не, срока за край е еди си кога и точка. Ако не ти отърва, сори - оставаш за следващ транш ...примерно с предимство. Мисля, не е много сложна една такава сметка и прогноза, пък спазването на програмата вече изобщо не би трябвало да е за коментиране  Rolling Eyes

# 984
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 559

 Разбирам отлично, затова и бях спряла да се надявам, че ще ме одобрят  Laughing Пак казвам - нямам против правилата, имам против очевидната им "разтегливост". Аз на харизан кон зъбите не броя. Само, че колко трудно трябва да е да изчислиш колко души са подали за дълги курсове, колко - за къси и с по 1, 2 или 3 удължения с колко би могло да се удължи като цяло изпълнението на програмата? После казваш ясно и конкретно - еди колко пъти се удължава, дали може да се сменя курс или не, срока за край е еди си кога и точка. Ако не ти отърва, сори - оставаш за следващ транш ...примерно с предимство. Мисля, не е много сложна една такава сметка и прогноза, пък спазването на програмата вече изобщо не би трябвало да е за коментиране  Rolling Eyes

Вероятно са си направили сметката - потребителката, която споменаваш, има одобрение за езиков курс, който е с продължителност 300 уч. часа, а ти - за професионален курс, тройно по-дълъг. Ти по-трудно би се вместила в срока, отколкото тя. Peace

Последна редакция: вт, 30 сеп 2014, 23:23 от Скубиду

# 985
  • Мнения: 355
Записах се анг.език в изоблок, някой преминал обучението да сподели мнение ако може

# 986
  • sf
  • Мнения: 10 120
Записах курс маникюр в Интеркозметика. Започва на 04.11., хващам последния влак, че уведомлението ми е до 30.10.  Crazy

# 987
  • Мнения: 31
Записах курс маникюр в Интеркозметика. Започва на 04.11., хващам последния влак, че уведомлението ми е до 30.10.  Crazy
И аз съм там   Party

# 988
  • sf
  • Мнения: 10 120
 Hug  Супееер, ще се запознаем.
Чакам с нетърпение да ми пратят програмата за курса.

# 989
  • София
  • Мнения: 3 451
моля за мнение от доставчик- ЦПО- Хармония или Домекс консулт Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт