Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 159
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 54 347
Моят беше 9 месеца и пак ми идваше много, за 5 не знам? Crazy

# 1 021
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 064
И моя е 9 месеца. Може би за 5 е ускорен.

# 1 022
  • Мнения: 54 347
Те и за три могат да предложат.
Но какво ще научиш?

# 1 023
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Моят беше 9 месеца и пак ми идваше много, за 5 не знам? Crazy
И при мен беше така   Blush

# 1 024
  • Варна
  • Мнения: 669
Да се надяваме, че ще издържа. Но не мога цяло лято с курсове да се занимавам.. Освен това съм почетна ученичка по Скоростно учене, надявам се да успея да приложа някои техники Wink

# 1 025
  • София
  • Мнения: 27
Здравейте, днес си взех уведомлението от БТ Възраждане № 123.. и ми обясниха, че по добре да взема за професията сега, а като завърша ще ми дадат и за езика. Не си губя правото и щом веднъж съм одобрена ще си получа и втория ваучер.
Въпросът ми е, насочила съм се към Курсове123 или Българска стопанска камара за курс по Оперативно счетоводство, тъй като в Кабината няма да сформират повече такъв курс, моля ако имате някакви отзиви да ги споделите.

# 1 026
  • София
  • Мнения: 3 451
Е как ще изкараш и двевт ,приусловие че оча краен срок,който коментираме тук  че не стига за спокойно преминаване и на само едно обучение?

# 1 027
  • Мнения: 5
Взехме уведомлението за одобрен курс по английски език на мъжа ми и сега трябва да изберем доствачик, дистанционно обучение. Много моля за препоръки, става дума за София. Благодаря !

# 1 028
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 064
Е как ще изкараш и двевт ,приусловие че оча краен срок,който коментираме тук  че не стига за спокойно преминаване и на само едно обучение?

Аз си взех уведомлението точно от Възраждане преди около 2 месеца и ми казаха, че ще мога да мина само единия курс и да си избера кой, за втория няма време.

# 1 029
  • Мнения: 9 855
да, наистина е интересно, че са ти казали и за двата курса. може би ще удължават срока отново? Може и да е сбъркала жената от бюрото по труда?

Пиши какво ти казаха , ако е нещо по- конкретно.

Момичета-само във Възраждане ли дават уведомления. За Сердика някой нещо да знае? По един   bouquet на всички!

# 1 030
  • София
  • Мнения: 27
Казаха ми да не се притеснявам, че ще си изкарам и двата курса. И бяха доста убедителни в думите си. И в едната и в другата стая ми казаха да не се притеснявам, защото всички които са пуснали документи ще си вземат ваучерите. На въпроса ми нали програмата е до 31.08.2014г , а ако започна курса сега той ще свърши горе долу тогава и по този начин няма как да завърша и двата курса за този период от време. И още един ми казаха, че ако трябва ще изчакаме да пуснат пак ваучери, но всички които са одобрени и искат ще си завършат курсовете.

# 1 031
  • Мнения: 6
А знае ли се кога ще се подават документи за нови курсове?

Казаха ми да не се притеснявам, че ще си изкарам и двата курса. И бяха доста убедителни в думите си. И в едната и в другата стая ми казаха да не се притеснявам, защото всички които са пуснали документи ще си вземат ваучерите. На въпроса ми нали програмата е до 31.08.2014г , а ако започна курса сега той ще свърши горе долу тогава и по този начин няма как да завърша и двата курса за този период от време. И още един ми казаха, че ако трябва ще изчакаме да пуснат пак ваучери, но всички които са одобрени и искат ще си завършат курсовете.

# 1 032
  • Мнения: 128
Има ли вече информация кога ще стартира следващата програма? И дали някой знае нещо по въпроса,дали ползвалите програмата до 2014, имат право да кандидатстват отново при следващия старт на програмата?

# 1 033
  • София
  • Мнения: 1 391
Мога да отговоря с известна сигурност само на първия въпрос - не се знае дали ще има. Миналата седмица ни дойде на проверка една дама от БТ Възраждане и аз се сетих да я питам дали за новият програмен период вече е договорено финансиране. Тя каза, че още нищо не е правено по въпроса.
А колкото до това, дали можеш пак да кандидатстваш - ами според мен да, ако не си успял да завършиш и двата курса. При мен се очертава да се справя само с ключовата компетентност и със сигурност ще подам документи пак, ако пуснат програмата.

# 1 034
  • Мнения: 128
Мога да отговоря с известна сигурност само на първия въпрос - не се знае дали ще има. Миналата седмица ни дойде на проверка една дама от БТ Възраждане и аз се сетих да я питам дали за новият програмен период вече е договорено финансиране. Тя каза, че още нищо не е правено по въпроса.
А колкото до това, дали можеш пак да кандидатстваш - ами според мен да, ако не си успял да завършиш и двата курса. При мен се очертава да се справя само с ключовата компетентност и със сигурност ще подам документи пак, ако пуснат програмата.
Благодаря. Имаше информация,че в новата програма ще може да се кандидатства отново и за двата курса ако първия път са завършени успешно. Но остава да следя какво ще се случва. Аз лично съм много доволна от програмата и не бих се отказала да си разширя знанията а от там и възможностите в бъдеще.

Общи условия

Активация на акаунт