Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 043
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 54 061
Поздрави от приключил обучение- С1 в "Европа". Всъщност вчера изготвиха серти-тата, изпита/тесове съм минала преди 3 месеца.  Laughing  Stop

Браво, честито!  bouquet

Какъв език?

# 1 051
  • Мнения: 237
Мога да отговоря с известна сигурност само на първия въпрос - не се знае дали ще има. Миналата седмица ни дойде на проверка една дама от БТ Възраждане и аз се сетих да я питам дали за новият програмен период вече е договорено финансиране. Тя каза, че още нищо не е правено по въпроса.
А колкото до това, дали можеш пак да кандидатстваш - ами според мен да, ако не си успял да завършиш и двата курса. При мен се очертава да се справя само с ключовата компетентност и със сигурност ще подам документи пак, ако пуснат програмата.
Благодаря. Имаше информация,че в новата програма ще може да се кандидатства отново и за двата курса ако първия път са завършени успешно. Но остава да следя какво ще се случва. Аз лично съм много доволна от програмата и не бих се отказала да си разширя знанията а от там и възможностите в бъдеще.
ДА! В НИКОЙ СЛУЧАЙ НЕ Е ЗАГУБЕНО ВРЕМЕ.,

# 1 052
  • София
  • Мнения: 5 604
Офффф, айде и тук стана рекламен сайт. Стига толкова, де! Аз пък имам много недоволни познати от Изоблок.
Ако не греша това е форум, в който всеки може да споделя мнения и съвети! Това е моето! Нормално е да има доволни и недоволни, така че твоите познати са добре дошли да споделят разочарованието си.  Peace
Разбира се, че е форум, но специфичното във всички форуми е, че рекламата се заплаща. Веднага след като сте ми отговорила тук, на ЛС ми писа представител на фирмата да ме разпитва "Какъв ми е проблема" и "Просто от любопитство питам действително ли имаш такива познати и какво не им е харесало, или нещо си била ядосана  Grinning". А най-мразя някой така да ми говори на ти, особено с такъв нагъл тон!!!
 ooooh! ooooh! ooooh!
Аз също съм карала и Английски и Оперативно счетоводство и съм безкрайно доволна от фирмата, в която съм ги карала, ама когато ме попитат на ЛС пиша, а не всеки 6-ти пост да ми е такъв!

# 1 053
  • София
  • Мнения: 115
Офффф, айде и тук стана рекламен сайт. Стига толкова, де! Аз пък имам много недоволни познати от Изоблок.
Ако не греша това е форум, в който всеки може да споделя мнения и съвети! Това е моето! Нормално е да има доволни и недоволни, така че твоите познати са добре дошли да споделят разочарованието си.  Peace
Разбира се, че е форум, но специфичното във всички форуми е, че рекламата се заплаща. Веднага след като сте ми отговорила тук, на ЛС ми писа представител на фирмата да ме разпитва "Какъв ми е проблема" и "Просто от любопитство питам действително ли имаш такива познати и какво не им е харесало, или нещо си била ядосана  Grinning". А най-мразя някой така да ми говори на ти, особено с такъв нагъл тон!!!
 ooooh! ooooh! ooooh!
Аз също съм карала и Английски и Оперативно счетоводство и съм безкрайно доволна от фирмата, в която съм ги карала, ама когато ме попитат на ЛС пиша, а не всеки 6-ти пост да ми е такъв!

Laughing В егати конспирацията ме вкара...   ooooh!
По думите ти излиза, че всеки тук трябва да плаща за реклама. То не са разни козметики, хапчета, добавки и какви ли не продукти и услуги. Значи всеки споделил положително мнение за нещо трябва да плати за реклама?!
Не оспорвам факта, че има "агенти" опитващи се да влиаят на решенията на хората из форумите, ама малко прекалявате с конспирациите.
А относно тона - каквото почукало... В този живот е така  Peace

# 1 054
  • София
  • Мнения: 5 604
.

Последна редакция: чт, 13 ное 2014, 00:11 от tzvety26

# 1 055
  • София
  • Мнения: 5 604
Ок  Peace на мен ми прозвуча като реклама, но аз наистина имам недоволни познати от Изоблок. А такъв коментар от служител във въпросния учебен център е меко казано недопустим  ooooh!

# 1 056
  • София
  • Мнения: 115
Ок  Peace на мен ми прозвуча като реклама, но аз наистина имам недоволни познати от Изоблок. А такъв коментар от служител във въпросния учебен център е меко казано недопустим  ooooh!
Права си и ти вярвам, че имаш недоволни познати, надявам се аз да не стана от тях  Laughing
Както казах, засега нещата са ок, надявам се и занапред да е така.

# 1 057
  • София
  • Мнения: 5 604
Искрено ти пожелавам да останеш много доволна от обучението!  Hug

# 1 058
  • София
  • Мнения: 115
Искрено ти пожелавам да останеш много доволна от обучението!  Hug
Благодаря! Hug

# 1 059
  • Мнения: 4 393
Записвам се, смятам език да усъвършенствам. Почвам да ровя за инфо. Едва сега ще имам свободно време, иначе от няколко години ѝ се точа на програмата.

# 1 060
  • София
  • Мнения: 42
Нова сесия за прием на документи за кандидатстване не се предвижда до края на 2014, тъй като към момента са подадени над 53 хиляди заявления, които чакат да бъдат одобрени.
В момента се чака разработването и съгласуването на нови схеми по ОПРЧР за период 2014-2020 по които ще се извършат обучения на безработни и работещи.

# 1 061
  • Мнения: 411
КаМу, това сериозно ли е?

# 1 062
  • София
  • Мнения: 3 444
вчера си удължих уведомлението за последен път.Трябва да реша дали да стартирам обучението  по Бизнес администрация.Търся доставчих- дистанционно обучение и мнение за самият курс и начина на провеждането му.Огромните ми притеснения са  че материята ми е тотално непозната и далечна, а времето ми се струва ужасно малко.Все пак това са 960 часа Shocked , които  не виждам как могат да се минат реално за  около 6 месеца.Моля ви- помогнете ми  със съвети Praynig
Никой ли не се е обучавал по тази специалност..? Не мога да открия доставчик.Камо ли  препоръчан такъв...Моля ви- помогнете ако можете че време не остана Praynig

# 1 063
  • Мнения: 320
Здравей,sssani
ЦПО "НАСИ"-гр.София предлага обучение по специалността която са те приели.
В момента карам курс по тази програма в "НАСИ" и съм много доволна,изяло е присъствена форма.
Ако имаш други въпроси пиши.Успех ти желая Simple Smile

# 1 064
  • София
  • Мнения: 3 444
Благодаря за препоръката.Обаче търся дистанционен курс.За жалост нямам възможност да посещавам редовен присъствен курс.И като време, което  мога да отделя регулярно и като врмее на провеждане.Дори и за дистанционен не съм сигурна че времето, което остава до края на срока на програмата  ще стигне... Rolling EyesТърсенето все пак продължава.

Общи условия

Активация на акаунт