Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 125
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 1 065
  • София/Правец
  • Мнения: 130
От сайта на курсове 123:

"Дистанционен курс по БИЗНЕС-АДМИНИСТРАЦИЯ - код 3460101
дистанционно обучение за хора от цялата страна: Начална дата 28.07.2014 и 01.12.2014 г., 19.01.2015 г. и 19.02.2015 г."

Аз изкарах Банково дело при тях и съм горе-долу  доволна.
И други резултати ми излизат само като напиша името на курса в google...
Нямам представа как търсиш, но това е доста популярна специалност и има доставчици. Ако има начални дати, значи и срокът да приключиш е преценен. От доста време се чудиш и мисля, че е време да решиш дали искаш да учиш или не.  Peace

# 1 066
  • Мнения: 128
В сайта доставчиците са с лопата да ги ринеш, но когато се свържеш с тях се оказва,че или нямат дати или нямат курс. Много фирми са кандидатствали, одобрени са и после се отказват като отказват обучение на желаещите.За моя град доставчици за езиково обучение имаше 11 когато ги прозвънях само 2 фирми реално предлагаха обучение другите се оказаха Софийски и отговора беше,че нямат интерес да провеждат обучение в провинцията. Вероятно това е проблема  да не успява да си намери обучаваща организация.Същото беше и другия курс който изкарах там имаше един единствен център който работеше с дадената специалност.

# 1 067
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Съгласна съм, но с дистанционните курсове поне отпада проблема в кой град се предлага курса. На 123 датите са точни. Поне аз и познатите ми не сме имали проблеми от към административно обслужване и коректност.

# 1 068
  • Мнения: 40
И аз търся за френски - открих само 2, които в момента имат курс - НОМИНАТУС и Евпейски образователен център. Някой ходил ли е в един т двата, да сподели впечатления?

# 1 069
  • Мнения: 196
Един глас за Кабината  - уча английски в момента и съм много доволна Peace
Предлагат и други езици.

# 1 070
  • Мнения: 40
Един глас за Кабината  - уча английски в момента и съм много доволна Peace
Предлагат и други езици.

И аз за там обмислям, че дистанционно май най ме устройва. Макар че не съм убедена доколко е най-ефетивният наичн за изучаване на език...

# 1 071
  • Мнения: 9 853
ssanii, щом до сега не си се решила дали ще започваш, явно си много ангажирана. Аз поне така смятам.
Вземи тогава, че се откажи, и повече не го мисли.

# 1 072
  • Мнения: 4
Здравейте,

Опитвам се да намеря интензивен курс по немски в София. Засега единствено тук http://www.ezicievropa.com/kop1.php казаха, че има възможност да се покрият 3 нива преди изтичането на срока до 31 август 2015. Но за да започне курс, трябва да се съберем поне 7 човека. Има ли желаещи?
Аз съм завършила първо ниво, но беше преди доста време. Така че ако някой вече е започнал, но още не е приключил първо ниво и има възможност да се присъединя, моля пишете ми.

Благодаря предварително!   bouquet

# 1 073
  • София
  • Мнения: 42
Цитат
Така че ако някой вече е започнал, но още не е приключил първо ниво и има възможност да се присъединя, моля пишете ми.
...
Това няма как да стане. За да започнеш някъде по програмата се прави график към който се пишат и имената на обучаващите още преди започването му.
Ако не държиш да е присъствен можеш да започнеш в Кабината  там ще има още поне 4 -ри начални дати :
15.12.2014 г. – приемане на уведомления до 05.12.2014 г.
12.01.2015 г. – приемане на уведомления до 02.01.2015 г.
09.02.2015 г. – приемане на уведомления до 30.01.2015 г.
09.03.2015 г. – приемане на уведомления до 27.02.2015 г.​
 за
Предлагани езици по "Аз мога повече"   
Английски език   А1, А2, B1, B2
Немски език   А1, А2, B1, B2
Испански език   А1, А2, B1
Френски език   А1, А2, B1

# 1 074
  • Мнения: 128
Цитат
Така че ако някой вече е започнал, но още не е приключил първо ниво и има възможност да се присъединя, моля пишете ми.
...
Това няма как да стане. За да започнеш някъде по програмата се прави график към който се пишат и имената на обучаващите още преди започването му.
Ако не държиш да е присъствен можеш да започнеш в Кабината  там ще има още поне 4 -ри начални дати :
15.12.2014 г. – приемане на уведомления до 05.12.2014 г.
12.01.2015 г. – приемане на уведомления до 02.01.2015 г.
09.02.2015 г. – приемане на уведомления до 30.01.2015 г.
09.03.2015 г. – приемане на уведомления до 27.02.2015 г.​
 за
Предлагани езици по "Аз мога повече"   
Английски език   А1, А2, B1, B2
Немски език   А1, А2, B1, B2
Испански език   А1, А2, B1
Френски език   А1, А2, B1
По принцип съм съгласна с теб и така пише в указанията.Но на практика фирмите го правят, това включване в започнал курс.Не мога да ти кажа как го оформят документално, но съм карала курс в който на няколко пъти по етапно се включваха хора.Пропуснатите модули им и ги даваха да се явяват поединично, и май им водят допълнителни часове .И явно минава стига да знаеш как.

# 1 075
  • Мнения: 2 600
Защо просто не помолиш в школата, която си избрала? Нямат основание да откажат парите за още единч човек. Водят се индивидуални часове, в които се нагонва взетият от групата материал.

# 1 076
  • Мнения: 29
Някой от четящите в момента има ли представа какво представлява държавния изпит?

Карам курс по електронна търговия (960 часа), а по професия съм графичен дизайнер.
Знам, че първият ден от държавния изпит е за теорията, а вторият за практиката. Не се притеснявам от втория ден, защото практическата задача е пряко свързана с нещата, които върша всеки ден. Но в курса има дисциплини, които са доста чужди на досегашния ми опит и са в сферата на чистата икономика, а не на практическата електронна търговия. Засега минавам тестовете без проблем, докато информацията е все още прясна в главата ми, но след седмица всичко отлита.

Всички курсове са разделени на 3 етапа:
1. Обща задължителна професионална подготовка;
2. Отраслова задължителна професионална подготовка;
3. Специфична задължителна професионална подготовка.

Дисциплини от всички етапи ли са включени в държавния изпит?
Какво представлява той - дърпане на листче с тема и развиване на темата; тест... или какво?


# 1 077
  • София
  • Мнения: 2 686
Скрит текст:
Някой от четящите в момента има ли представа какво представлява държавния изпит?

Карам курс по електронна търговия (960 часа), а по професия съм графичен дизайнер.
Знам, че първият ден от държавния изпит е за теорията, а вторият за практиката. Не се притеснявам от втория ден, защото практическата задача е пряко свързана с нещата, които върша всеки ден. Но в курса има дисциплини, които са доста чужди на досегашния ми опит и са в сферата на чистата икономика, а не на практическата електронна търговия. Засега минавам тестовете без проблем, докато информацията е все още прясна в главата ми, но след седмица всичко отлита.

Всички курсове са разделени на 3 етапа:
1. Обща задължителна професионална подготовка;
2. Отраслова задължителна професионална подготовка;
3. Специфична задължителна професионална подготовка.

Дисциплини от всички етапи ли са включени в държавния изпит?
Какво представлява той - дърпане на листче с тема и развиване на темата; тест... или какво?




И аз се интересувам живо от това, няма ли някой, който да помогне с информация? И при мен практическия изпит е тясно свързан с всекидневната ми работа, но теоритичния ме притеснява доста. Изобщо не ме блазни идеята да зазубрям някакви теми, които няма никога да ми влязат в употреба.

lumberjack, къде караш курса? Аз съм в Матев Строй.

# 1 078
  • Мнения: 31
Хайде и аз да питам обучаващите се електронна търговия. Бюрото по труда ми издадоха уведомление, но в последствие като няма доставчик с присъствен курс, а само дистанционно обучение се отказах. Имам икономическо образование и като прегледах програмата по която ще се води обучение прецених че не желая да уча отново маркетинг и др. подобни икономически дисциплини в електронната търговия. Първоначално си мислех че след като е в групата на програмирането ще се учи по скоро частта с програмирането поради което се и отказах. След като учите в момента какви са ви впечатленията. Може ли да се научи нещо, което да се използва в практиката?

# 1 079
  • София
  • Мнения: 2 686
Може да се научи нещо ново, но е само на базова основа, която по желание човек в последствие може да доусъвършенства. Но е свързано с много четене и ровене.

Общи условия

Активация на акаунт