Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 198
  • 1 451
  •   2
Отговори
# 1 095
  • Бургас
  • Мнения: 436
Здравейте,има ли някой който е минал английски по системата ''new framework'',дали има финалния тест?

# 1 096
  • САЩ
  • Мнения: 666
Мацки (и пичове), имам един въпрос, ако има запознати, защото нещо не намирам информация в сайта на оперативната прорама, а в този на агенцията по заетостта ми разправя, че нищо не е намерено.

Разбирам, че в момента няма отворен прием на документи, но не ми стана ясно - планира ли се такъв за вбъдеще, или програмата е приключила за нови хора? Някой наясно ли е?

# 1 097
  • Мнения: 54 405
Тази програма приключи с прием на документи през 2012 г.
Дали ще има нова и кога, не е ясно.

# 1 098
  • София
  • Мнения: 42
В момента се чака разработването и съгласуването на нови схеми по ОПРЧР за период 2014-2020 по които ще се извършат обучения на безработни и работещи.

# 1 099
  • Мнения: 411
В момента се чака разработването и съгласуването на нови схеми по ОПРЧР за период 2014-2020 по които ще се извършат обучения на безработни и работещи.

да се не надява човек...

# 1 100
  • Мнения: 9 868
Момичета, аз като не съм получила одобрението за втория курс (подала съм) как мислите -има ли резон да чакам изобщо?  Rolling Eyes или в другата програма като започне тогава пак да трябва да отида да почакам на опашка за да подам?

# 1 101
  • Мнения: 237
Момичета, аз като не съм получила одобрението за втория курс (подала съм) как мислите -има ли резон да чакам изобщо?  Rolling Eyes или в другата програма като започне тогава пак да трябва да отида да почакам на опашка за да подам?
и аз съм така. Няма как да отпаднем. Чакане явно, последно- така ми казаха служителките във Варна. Ако му е важно и спешно на човек, винаги може да се запише не по програма, при мен натам отиват нещата, че и мерака НЕ МИ МИНЕ  Shocked

# 1 102
  • Мнения: 6 166
момичета - а знаете ли случайно в бюрото по труда София- Изток до кой номе са стигнали?

# 1 103
  • Бургас
  • Мнения: 436
В момента се чака разработването и съгласуването на нови схеми по ОПРЧР за период 2014-2020 по които ще се извършат обучения на безработни и работещи.

И на мен така ми казаха,предполага се да е лятото.

# 1 104
  • Мнения: 39
Здравейте,
В момента изучавам испански език по програмата Аз мога повече. Преминах първите две нива и сега ми предстои трето ниво. Преди две седмици родих и в момента наистина нямам време за нищо. Въпросът ми е мога ли да прекъсна обучението, без да дължа неустойка? Смятам, че раждането на дете е основателна и уважителна причина, но никъде не мога да намеря пълните условия на програмата и съответно регламентиране на възможностите за прекъсване.

# 1 105
  • Асеновград
  • Мнения: 3 057
Здравейте,
В момента изучавам испански език по програмата Аз мога повече. Преминах първите две нива и сега ми предстои трето ниво. Преди две седмици родих и в момента наистина нямам време за нищо. Въпросът ми е мога ли да прекъсна обучението, без да дължа неустойка? Смятам, че раждането на дете е основателна и уважителна причина, но никъде не мога да намеря пълните условия на програмата и съответно регламентиране на възможностите за прекъсване.


Мисля,че не можеш да прекъснеш, но най добре се консултирай в бюрото по труда. Те непрекъснато нещо променят в условията и е възможно вече да може.Аз когато карах курс имахме колежка в същото положение бяха и казали,че не може да прекъсва.

# 1 106
  • Мнения: 54 405
Не може да се прекъсва.
Също имахме колежка, бременна и роди, не прекъсна. Peace

# 1 107
  • Мнения: 2 600
Не можете, имате право на 60 учебни часа отсъствие, можете да си ги ползвате (карате още 40 часа криво ляво и последните 60 не идвате) или просто се уговаряте с фирмата да не ви пишат отсъствия.

# 1 108
  • Мнения: 39
Благодаря за бързите отговори! В понеделник ще звънна и в бюрото по труда за всеки случай, но явно ще трябва да завърша курса. Добре, че поне остана едно ниво.

# 1 109
  • Мнения: 67
Здравейте,
имате ли информация как минава изпита по Оперативно счетоводство в Кабината? Трябва да се явя тази събота, а честно казано моментът хич не ми е подходящ и няма да имам време да уча Sad

Общи условия

Активация на акаунт