Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 15

  • 142 111
  • 1 451
  •   1
Отговори
# 1 110
  • София
  • Мнения: 115
Аз приключих през юли Икономика и мениджмънт към Изоблок. Да си кажа честно не ми беше много лесно, но като цяло съм доволна от обучението.  Peace

# 1 111
  • Мнения: 191
Здравейте, няма да уча по програмата, но искам да запиша курс по немски. За някои от школите, които съм си набелязала виждам, че сте писали. Може ли да препоръчате някоя, където подготовката е добра?

# 1 112
  • Бургас
  • Мнения: 436
Здравейте,някой има ли инфо от съответното бюро дали ще отварят скоро програмата за прием на документи?

# 1 113
  • Мнения: 29
Засега няма обявено трето издание на програмата.

# 1 114
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Здравейте, въпроса ми вероятно не е за тук, но така и не открих подходяща тема. Тъй като съм решила да сменям професията си се налага да започна курс, който ще е свързан с бъдещата ми работа, а именно деловодител. Проблема е обаче, че незнам къде бих могла да изкарам такъв курс.
Моля за съвет и насока.

# 1 115
  • Мнения: 29
Потърси с Гугъл. Колеж Хармония е едно от местата:
http://harmonia1.com/bg/portfolio/3460301-delovodstvo-i-arhiv

# 1 116
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Благодаря много lumberjack.  bouquet

# 1 117
  • Мнения: 396
Ако съм в майчинство мога ли да кандидатствам за ваучер по програмата "Аз мога повече" ?

# 1 118
  • Мнения: 54 312
Ако си на трудов договор, да.
Но програмата не е активна в момента.

# 1 119
  • Мнения: 396
Ако си на трудов договор, да.
Но програмата не е активна в момента.

Да бях на трудов договор в частна фирма и към нея се водя в майчнство в момента . Програмата до колкото четох отново ще бъде активна. Кампания 2015-2020. Затова исках да попитам дали имам право да кандидатствам , след като в момента не работя .

# 1 120
  • Мнения: 9 851
де го чете туй нещо? аз друго четох, ама не е хубаво и няма да го пиша ..

# 1 121
  • София
  • Мнения: 5 605
Напиши какво чете, моля те. В момента цари пълна информационна манипулация според мен Sad

# 1 122
  • Мнения: 9 851
Има един файл в пдф формат, на сайта на ОП РЧР, казва се ... някаква рамка. Вътре в нея е разписанието на предстоящите програми за следващите години. Схема Аз мога Повече вътре не фигурира. Има някакви програми за квалификация на работещи - обаче това е по усмотрение на работодателя, дали той ще иска неговите служители да участват в тази съответната програма. Има и за обучения на млади хора до 29 години - ако са безработни.
За такива нормални като нас, дето си плащаме удръжки и осигуровки, нормална програма, при която да не си зависим от своя работодател, не намерих ...

# 1 123
  • Мнения: 29
Третото издание на "Аз мога повече" ще бъде стартирано през лятото на 2016 г. Това бе официално съобщено тези дни.

# 1 124
  • Мнения: 820
Да, когато стартира програма ще бъдат ясни условията. Ако са същите като по "Аз мога" лица, които са на трудов договор могат да участват.

Общи условия

Активация на акаунт