Помогнете ми!!! -страхувам се за детето си

  • 4 069
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте момичета,
Дъщеря ми е в 6 клас.Проблема е там че всеки ден се прибира разплакана и много тъжна,защото класната и крещи и повишава доста силен тон.Например днес учителката и се скарала,защото разгръщала страниците на учебника много шумно Shocked при положение че госпожата е казала да отворят учебника на някоя си страница  smile3516 КОГАТО ДЪЩЕРЯ МИ МИ РАЗКАЗА СЛУЧКАТА КОСАТА МИ СЕ ИЗПРАВИ че защо да не отваря учебника след като класната и е казала!!!
Цитирам думите на учителката:Как може такова нещо!? Ти да не си в междучасие че да си разлистваш учебника?!,
А после наказала дъщеря като я изпитала на следващия урок и и написа 3!
На другия ден отидох в училището да се разправям с госпожата,защото не искам всеки ден детето ми да плаче и да бъде наказано!А реакцията на госпожата беше (цитирам)-Какво? Нищо  такова не се е случвало?Какви наказания? Аз НИКОГА не съм крещяла на детето ви!
Помислих си,че дъщеря ми ме лъже и за да се обедя отидох да прегледам записа от камерите.
И ето че на тях ясно се вижда  как класната крещи и повишава тон!
Веднага сигнализирах на директорката за това,а тя наказа госпожата с забележка за лошо поведение!-за мой късмет поне директорката си свърши работата   bouquet






повече не ни се е случвало да се прибираме разплакани,но понякога дъщеря ми се държи странно и когато плаче диша малко затруднено и много често я боли главата
Заведох я на лекар и ми казаха че в главата и са се унищожили доста нервни клетки след като е плакала всек ден и когато порасне има възможност започне да полудява! Shocked
И всичко това само заради една учителка!!!
Дъщеря ми започна терапия и лекарите казаха че след един месец ще е като нова!
А след терапията я преместя в друго училище.Вие как бихте постъпили на мое място?

# 1
  • Мнения: 2 322
Много ми е мъчно за детенцето ти SadМоже да е първосигнално,но според мен премести детето.Дъщеря ти не е виновна ,че дадена госпожа не умее да си въздържа нервите Twisted Evilи......докато се опитвате да промените учителката,губи детето.

# 2
  • София
  • Мнения: 62 595
и как точно установиха, че са й се разрушили много нервни клетки от плач?  newsm78 Кой е този лекар, дето така го плясна това с полудяването? Невролог? Психиатър?

# 3
  • софия
  • Мнения: 2 542
и как точно установиха, че са й се разрушили много нервни клетки от плач?  newsm78 Кой е този лекар, дето така го плясна това с полудяването? Невролог? Психиатър?
и аз имам същите въпроси към авторката

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
 Thinking Смени лекаря,а детето сигурно е по-чувствително и е в т.нар.трудна възраст-пубертет

# 5
  • Мнения: 108
Лекарят определено си плаче за смяна! За първи път чувам подобна глупост. Горките бебчета дето се дерат непрекъснато от колики, зъбки и пр. - сигурно без нито една нервна клетка са останали  ooooh!
Danaya-Rayana, не мисля, че преместването в друго училище е решение на проблема. Ами ако там има не една, ами пет учителки, които крещят? Ами ако директорката също е от крещящите? Колко училища ще смените? Нали няма да се оставиш на някаква истеричка, да прогони детето ти от училище, в което е свикнало, да го раздели от съучениците му, където най-вероятно си има и доста приятелчета? Остани и се бори - директорка, инспекторат, начини има Peace

# 6
  • Мнения: 3 164
Определено лекарят има огромна загуба на нервни клетки Mr. Green
Не бих му се доверила втори път.А относно отношенията на дъщеря ти с госпожата, не мога да коментирам.Но факт, че тя се прибира разплакана, означава, че има нещо нередно.

# 7
  • Мнения: 40 855

Заведох я на лекар и ми казаха че в главата и са се унищожили доста нервни клетки след като е плакала всек ден и когато порасне има възможност започне да полудява! Shocked
.......
Дъщеря ми започна терапия и лекарите казаха че след един месец ще е като нова!
А след терапията я преместя в друго училище.Вие как бихте постъпили на мое място?

Абе това някаква партенка ли е, шега ли е или ти нещо не си схванала?
Нервни клетки не умират от малко плакане. И ако все пак умрат не се въстановяват от никаква терапия. Я отиди на свестен доктор. Най-добре на психиатър да види защо е толкова чувствителна дъщеря ти. А ако учителката я е нарочила преместете се. Но нещо ми е много странен твоят постинг. newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 9 517
има ли училища с камери в класните стаи и ако да, кои са те?

# 9
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Първо трябва да се поговори и с детето. Явно страда от ниско самочувствие за да реве ,че някой му се е скарал.  Peace
Има нещо сбъркано и с лекаря.
Няма  гаранция, че като я преместите няма да попадне пак на нервна госпожа.
Трябва да се научи да се справя в подобни ситуации.  Peace

За мене темата е страна.  Shocked

# 10
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 706
Дали е партенка......обаче авторката хич не е в час с хронологията на разказа си.
Ето, днес на детето му се скарали, пък тя на другия ден отишла при учителката, която после пък била наказана за деянието си! И това с нервните клетки е върхът. Как ги преброиха?

# 11
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 320
Дали е партенка......обаче авторката хич не е в час с хронологията на разказа си.
Ето, днес на детето му се скарали, пък тя на другия ден отишла при учителката, която после пък била наказана за деянието си! И това с нервните клетки е върхът. Как ги преброиха?
Ааа, не е! В този подфорум такива теми се чакат като топъл хляб, за да се викне дружно: Госпожата на дръвника!  Twisted Evil

# 12
  • София
  • Мнения: 62 595
сега ти ли се кандидатираш за драма куин? Няма нужда да преувеличаваш, никой не иска ничия учителска глава на дръвника.

# 13
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 320
сега ти ли се кандидатираш за драма куин? Няма нужда да преувеличаваш, никой не иска ничия учителска глава на дръвника.

Анди, от това по-голяма драма не съм срещала. Не мога да бия по точки авторката.

Заведох я на лекар и ми казаха че в главата и са се унищожили доста нервни клетки след като е плакала всек ден и когато порасне има възможност започне да полудява! Shocked

И всичко това само заради една учителка!!!
[/size]

# 14
  • София
  • Мнения: 62 595
Авторката може да напише каквото иска, нали тя е пуснала темата. Не видях някой от отговорилите да чака темата като топъл хляб да иска учителски глави на дръвника.

Общи условия

Активация на акаунт