Отговори
# 45
  • Мнения: 673

Търся някакви кутии или кошове с капаци
(бели, хубави и евтини Laughing) , които да напълня с играчките на детето и да ги наслагам
върху гардеробчето.


Пробвай в Икея. Има различни по големина, вид и цвят кутии.

# 46
  • Мнения: 198
В Юск в момента има много хубави кутии.

# 47
  • Мнения: 1 059
Да, в Юск ще ходя да ги разгледам. Кутии от Икеа не ми се поръчват
по Еконт, няма да ми излезе никак евтино, иначе има каквито искам.
И за под бюрото някакъв контейнер с чекмеджета трябва да търся, защото
самото бюро е от най-опростените модели.

# 48
  • София
  • Мнения: 12 554
Малеееее, не мога да повярвам, че стигнах до избор на цветове на латекса.  Mr. Green
Мъжът ми беше възмутен от мен, че никъде няма да е бяло  hahaha
В петък ще грундират, от понеделник ще се боядисва, а другият петък живот и здраве ще се редят ламинати.

И малко снимки от днес

Скрит текст:
Скритите тръби на парното в хола в кутия от гипсокартон
http://avgustinki.snimka.bg/family/svatbata-na-nana-i-mitko.159136.30606890

Таванът на хола с изрязани места за луни
http://avgustinki.snimka.bg/family/svatbata-na-nana-i-mitko.159136.30606891

Детската стая е готова за грундиране
http://avgustinki.snimka.bg/family/svatbata-na-nana-i-mitko.159136.30606893

Последна редакция: вт, 28 май 2013, 22:45 от nana77

# 49
  • София
  • Мнения: 16 003
nana77,  добре става.
А със скрити тръби на парното няма ли да е по-хладно зимата? Все пак и те топлят, освен радиаторите. А пък така и така си плащаме като попове, защо да не се топлим?

# 50
  • София
  • Мнения: 12 554
nana77,  добре става.
А със скрити тръби на парното няма ли да е по-хладно зимата? Все пак и те топлят, освен радиаторите. А пък така и така си плащаме като попове, защо да не се топлим?


Не, няма. Поне така ми казаха, че не се спира топлината.  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 198
Иии...., какви цветове си избра, Нана? Аз лично, се въртя около 1-2цвята, които харесвам, и ако трябва да избирам за няколко помещения, определено се затруднявам. И в момента, повечето от стаите са бели, а до скоро целият апартамент беше бял. Питам от чисто любопитство.


Сега видях за тръбите, гипсокартона спира топлото значително. Аз сложих решетки за камина горе и долу на куфара с тръбите, и пак няма голям ефект, но тръбите бяха много грозни,,,

# 52
  • София
  • Мнения: 12 554
Иии...., какви цветове си избра, Нана? Аз лично, се въртя около 1-2цвята, които харесвам, и ако трябва да избирам за няколко помещения, определено се затруднявам. И в момента, повечето от стаите са бели, а до скоро целият апартамент беше бял. Питам от чисто любопитство.

Бялото и зеленото са ми в класацията анти... Grinning

Кухнята ще е в люляково, а средата на окачения таван, където ще са луните - в тъмно лилаво за контраст.

Холната част - таванът в много бледо кремаво, три от стените в светло капучино, четвъртата - в тъмно капучино

Коридорът - светло жълто с бял таван

Детската стая - таван и три стени в пясъчно, четвърта стена - оранжево

Не съм убедена, че пресъздавам правилно вербално цветовете, но ще видим резултата Mr. Green

# 53
  • Мнения: 198
Да, с нетърпение ще чакам резултата. До тук всичко се получава чудесно. Малко ме притеснява този пясъчен таван, но, да видим, може би не съм права, като си  мисля, че таванът трябва да е снежно бял  Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 12 554
Да, с нетърпение ще чакам резултата. До тук всичко се получава чудесно. Малко ме притеснява този пясъчен таван, но, да видим, може би не съм права, като си  мисля, че таванът трябва да е снежно бял  Simple Smile

Няма как. В детската стая около луните ще има нарисувани облачета  Simple Smile
Един таван в коридора в бяло стига  hahaha

# 55
  • Мнения: 337

Ето го просторът

Скрит текст:



Здравейте, бихте ли ми казали от къде сте купили простора. Имам нужда от същия. Simple Smile Благодаря. (ако искате, на лични)

# 56
  • Мнения: 5 900
nana77,  добре става.
А със скрити тръби на парното няма ли да е по-хладно зимата? Все пак и те топлят, освен радиаторите. А пък така и така си плащаме като попове, защо да не се топлим?


Не, няма. Поне така ми казаха, че не се спира топлината.  Simple Smile

Не е вярно.Т.е. вярно е,не спира топлината,но я намалява значително. Не е ефективно. Топлоинженерите съветват дори перде да няма пуснато пред радиатора,когато работи.Макар и малко-спира топлоотдаването.

# 57
  • София
  • Мнения: 12 554
nana77,  добре става.
А със скрити тръби на парното няма ли да е по-хладно зимата? Все пак и те топлят, освен радиаторите. А пък така и така си плащаме като попове, защо да не се топлим?


Не, няма. Поне така ми казаха, че не се спира топлината.  Simple Smile

Не е вярно.Т.е. вярно е,не спира топлината,но я намалява значително. Не е ефективно. Топлоинженерите съветват дори перде да няма пуснато пред радиатора,когато работи.Макар и малко-спира топлоотдаването.

Само че радиаторът не е затворен в нищо, а само тръбите, така че мисля, че ще го преживея  Grinning
А и не съм убедена, че са прави топлоинженерите, защото у майка ми радиаторът в хола е затворен и има решетка пред него, а си е доста топло (при положение, че съм страшно зиморничава  Mr. Green)

# 58
  • Мнения: 5 900
Всеки има право на решения, без да се съобразява с чужди мнения. А мненията на специалистите се опират и на опит, наблюдения и замервания. Нали затова е форумът-да си обсъждаме и да споделяме опит или знания. А после всеки преценява сам. Но твърдението,че училите за това не са прави.....

# 59
  • София
  • Мнения: 12 554
Всеки има право на решения, без да се съобразява с чужди мнения. А мненията на специалистите се опират и на опит, наблюдения и замервания. Нали затова е форумът-да си обсъждаме и да споделяме опит или знания. А после всеки преценява сам. Но твърдението,че училите за това не са прави.....

Какво? Или никога не сме виждали специалисти да грешат?  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт