Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15
Чудесна тема. Отдавна искам да напиша негативно мнение за Румен Ишпеков, който ми беше прехвален тук. Мухабета да върви, през цялото време ви помага с натискане на съединителя и като ви се обяснява къде какво точно да направите. Накрая като започнете да карате сами, не може да се справите. Сам си ката общо взето. На вътрешен изпит при негова дружка Славчо Карамфилов, който постоянно ви пипа кормилото и си позволи да ми натиска педалите, всичко за да ви се обясни колко допълнителни часове трябва да вземете. Уж много добър Ишпеков, накрая сам си разказва как курсист му го скъсали за 5 път и седи и реве. За шофьор не ставал, Ама го било срам да му каже. Парите не го е срам да му ги взема. Та ако ви се обяснява как не ставате, сменете  инструктора. Оказа се, че въпросния на нищо не ме е научил. Нов курс карах, и сега вече съм с книжка.

# 16
С две ръце препоръчвам Атанас Гозманов,автошкола "Индипендънт".Страхотен човек,много добър и търпелив и инструктор. Hands Ok Hand

Общи условия

Активация на акаунт