Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 80~

  • 55 452
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 11 820
направо му разказа играта на Надал  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 0
Между другото сериала на Джейда не е лош.Е да само 13 епизод ама поне има някакъв финал.
Имам запитване има трейлар на 73 епизод и има някви снимки а епизод има ли или няма.
има епизод Клоди даже харесваше песента от него,ама нещо никой не можа да и я намери  ooooh! жалко  Rolling Eyes
Joy Joy JoyАз я търсех още като даваха 68 еп Mr. Greenнали Поли всичко намираше и аз я бъзиках Laughingама и тя изчезна Rolling Eyes

Да, изчезна Полито и още други момичета, които пишеха преди в темата... Sad
Мда много са Rolling Eyes

# 33
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Честит рожден ден на патерици и от мен!!! Бъдете живи и здрави, много обичани и все така красиви и позитивни   bouquet  bouquet  bouquet

За новата темичка
Скрит текст:
[/img]

Ауу нови снимки много е  Heart Eyes Релаксчето веднага се е спретнала с него  Mr. Green

# 34
# 35
  • Мнения: 0
Честит рожден ден на патерици и от мен!!! Бъдете живи и здрави, много обичани и все така красиви и позитивни   bouquet  bouquet  bouquet

За новата темичка
Скрит текст:
[/img]

Ооооо Капризче Hug Hug Hugдраго ми е да те видя Heart EyesБлагодаря newsm51

За зайчето Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

# 36
  • Мнения: 11 820
Капризче,  Hug ами по последна мода съм   Flutter   Whistling

# 37
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Рени  Hug И на мен ми е много драго да съм сред вас  Hug
Релаксче Така така, трябва да сме в крак с модата само се чудя как така Нерваче го е отстъпила  Joy

# 38
# 39
# 40
  • Мнения: 0
Скрит текст:

# 41
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Марги,  Hug много ми хареса завършека на предната тема, както винаги - хармонията с Вселената и тихото чудо - ФЕмир. bouquet  bouquet  bouquet

Капризче, добре си се завърнала сред нас и честита премяна! Hug

# 42
# 43
  • Мнения: 11 820
6 на 2  Joy

# 44
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Джокович най-добрия само ме е яд малко на нашето момче, че накрая се поизложи все пак е с 5 години по младичък от Надал  Mr. Green Дано става все по добър и да ги мачка всички  Laughing

Марги   bouquet   bouquet Тайната съм го гледала много пъти много ми е интересен  Hug

Общи условия

Активация на акаунт