Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 80~

  • 55 453
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 117
Капризче,  Hug радвам се да те видя сред нас.

Марги,  Heart Eyes много е хубав финала на миналата тема.

Хайдеее, още една нова снимка на Чаги с готината му прическа.  Party Mr. Green

# 46
  • Мнения: 16 938
Ама това е в унито.Вече го познавам само да дадът нещо от него и хоп унито.
Мерси за инфото по въпроса за 73 епизод.

# 47
  • Мнения: 0
Капризче кога се смени Shockedчестито Heart Eyes

Рая много му е хубава Mr. Green

# 48
  • Мнения: 11 820
Капризче,нашия има травма и взе да се схваща накрая и това му изигра лоша шега  Peace Другата седмица в Бразилия  Peace нашия втора фаза

# 49
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Хайдеее, още една нова снимка на Чаги с готината му прическа.  Party Mr. Green
Скрит текст:

Прическата му е трепач... Mr. Green

# 50
  • Мнения: 21 201
Рени, благодаря ти  bouquet    smile3525 newsm51 за поредната тема, а е и юбилейна.
Благодаря и на всички Ви hug за споделените мигове в темата коментирайки сериала, героите, актьорите и не само.
Чаги  на последната снимка е .......... smile3505

# 51
  • Мнения: 6 105
Капризче, добре си се появила  Hug Честита премяна  Simple Smile

И аз си пуснах да гледам.Дано моя човек победи Надал. Не знам има ли място по лицето и тялото,където да не се пипа Надал  Joy

# 52
  • Мнения: 11 820
Капризче, добре си се появила  Hug Честита премяна  Simple Smile

И аз си пуснах да гледам.Дано моя човек победи Надал. Не знам има ли място по лицето и тялото,където да не се пипа Надал  Joy
има,ама то няма как да се пипа там публично  Joy  Ча с новата прическа ми се струва,че е ползвал контакта с отверка  newsm78 но пак си ми е хубав бе  Heart Eyes и фенката тоя път мяза на човек  Peace

# 53
  • Мнения: 1 117
Ча с новата прическа ми се струва,че е ползвал контакта с отверка  newsm78 но пак си ми е хубав бе  Heart Eyes и фенката тоя път мяза на човек  Peace
Налии и аз това си мислех.  Laughing Най-накрая да се снима с някоя хубава фенка.  Laughing

# 54
  • Някъде там
  • Мнения: 886
ild  Hug Рая  Hug  Веднага с нова снимка браво на теб  Mr. Green Ама тая прическа нещо не ми дърпа окото  Mr. Green

Романтиче  Joy  Joy  Joy Надал бърка навсякъде  Joy ами Джокович сто пъти я топа тая топка  Joy

Рени Бърза съм нали  Laughing Хапвам си от едно дръвче  Joy

# 55
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Ча с новата прическа ми се струва,че е ползвал контакта с отверка  newsm78 но пак си ми е хубав бе  Heart Eyes и фенката тоя път мяза на човек  Peace
Налии и аз това си мислех.  Laughing Най-накрая да се снима с някоя хубава фенка.  Laughing

Да не му е някое ново гадже  Twisted Evil и ние да не знаем  Sick

# 56
  • Мнения: 0
Капризче, добре си се появила  Hug Честита премяна  Simple Smile

И аз си пуснах да гледам.Дано моя човек победи Надал. Не знам има ли място по лицето и тялото,където да не се пипа Надал  Joy
има,ама то няма как да се пипа там публично  Joy 
hahaha hahaha hahaha

# 57
  • Мнения: 16 938
Малко снимки от мен.
Скрит текст:








 

# 58
  • Мнения: 27 735
Рени,    bouquet  bouquet  bouquet



Аз пък много го харесвам на това фото   Heart Eyes, ама ми се струва, че с новата прическа нещо много му порасна носа...  Mr. Green Mr. Green

# 59
  • Мнения: 0


Рени Бърза съм нали  Laughing Хапвам си от едно дръвче  Joy


Да ти е сладко Heart Eyes

Ти като папараците Mr. Greenнова снимка с момиче и хайде гадже му било Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт