Професионални серии за коса - тема 51

  • 41 810
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 252
Професионални серии за коса - тема 51
newsm18 Добре дошли!  Hug

Вместо запис: Споделете най-успешната комбинация, в която ползвате Еластисайзер.  Peace




Теми и насоки, които сме оценили:

Таблица на водно и неводно-разтворимите силикони
Ако в продуктите, които използвате присъстват неводноразтворими силикони,
трябва периодично да се отмиват със силно измиващо средство, за да не се натрупват.


Терапиите за коса. Има ли такива?
Шампоаните
За блясъка на косата

Протеинови терапии  за третирана и изгорена коса и заздравяване

Как да подберем  правилните продукти на Аphogee според състоянието на косата
За видовете протеин и тяхното въздействие върху косата
Необходимостта от протеин в грижите за косата и видове протеин
За дисулфидните мостове и кератиновите вериги

Колагенова терапия на Schwarzkopf BC Bonacure Repair Rescue - продукти
Терапия на Милк Шейк - продукти и стъпки
За Alfaparf Milano Midollo di Bamboo
Къдравата коса
За боите Majiblond
Деминерализиращи терапии
 
за ползващи твърда (варовита) вода при грижите за косата

За дълбокото подхранване
Запушване на порите на скалпа при прекаляване със силиконови продукти
Как да изправим косата с четка и сешоар


 
Често обсъждани продукти за коса в темите:

Kerastase Resistance(протеинова)

Kerastase Nutritive(подхранваща)

Серия Fiberceutic или Ботокс за коса(укрепваща, уплътняваща серия)

Протеин ApHogee

Копринa CHI Silk Infision

Philip Kingsley - Еlasticizer(изглаждаща, омекотяваща маска)

Макадамия(подхранваща, дълбоко възстановяваща)

Мароканойл

Lakme - L2(хидратиращ, подхранващ)

Milkshake - продукти и протеинова терапия

Alfaparf Milano - Midollo di Bamboo(протеинова)

Schwarzkopf Bonacure - Колагенова терапия





Терапевтичните преси, които ползваме:
http://www.davidpostalmarket.com/index.php?main_page=product_inf … p;products_id=273
http://beautyexpert.bg/grizha-za-kosata/maski/podhranvashta/stud … etlina-ultra-zvuk



Предишни теми:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50


# 1
  • Мнения: 7 529
Стахотно оформление на темата,браво babyeyes !  bouquet
Аз да си пренеса въпроса от предната тема-дали ще стане добре да комбинирам серията на Nashi argan с Elasticizer extreme?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 251
ами еластисайзър съм ползвала веднъж обикновен и ми беше като лек балсам ,въпреки че косата ми е в добро състояние  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 5 444
 Цоп  Mr. Green
 Еластисайзер не съм ползвала,но скоро ще си взема една дозичка да тествам Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 194
Ползвала съм Еластайзер, но нямаше ефект при мен, просто все едно съм сложила обикновен балсам от ширпотребските ...

# 5
  • Мнения: 2
Не съм използвала Еластисайзер и нямам как да споделя опит, но при мен  шампоан Интенз рипеър и маска Джойко Моистър рековери дава страхотен резултат Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 94
От мен запис,защото не съм го ползвала все още!
Благодаря на момичетата за помощта!
Prayer,Feeling   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 160
До момента най-успешната ми комбинация е Еластисайзер - ш-н и маска Лореал Витамино колор. Пробвала съм 2 пъти с мостри на витаминото.
Иначе ползвам със серията Кристалист на Керастаз, но последните няколко пъти не бях доволна от резултата - суха, твърда, хвърчаща коса.

# 8
  • Мнения: 252
Само ме дразните с този мойсчър на Джойко, по пет пъти си проверявам пощата за известие, просто нямам търпение да дойде.  Mr. Green Joy

Относно еластисайзера - при мен след няколкомесечно ползване още не съм видяла никакви особени резултати, но косата ми не е суха или третирана. Според мен този продукт действа само на суха или третирана коса/повредена. Ако ви е в добро състояние, доста вероятно е да не видите УАУ ефекта.  newsm78

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
babyeyes , благодаря, че се погрижи за новата темичка   bouquet

Прекрасно оформление...аз обожавам плитки... , но скоро не съм си правила  Simple Smile

На въпроса: нещо не мога да намеря успешната комбинация. Преди време го бях ползвала, но нещо ми се губеше ефекта. Направих една дълга пауза и отново си взех 2 дозички на екстрийма. Ползвах едната, но също не уцелих комбинацията. Втората ми застоява в шкафа.

Виолетова и на мен ми липсваше да чета твоите постове. Наминавай да споделяш, какво ново си ползвала. И други момичета доста липсват...

И аз имам голямо желание да пробвам хидратиращата серия на Джойко, но имам много натрупани продукти. Ако някоя дама от Пловдив има нещо от серията и иска да се раздели с една дозичка да ми пише, има какво да предложа.

Редактирам се: моята коса е суха, накъсана, но пак не усещам ефект!!!

# 10
  • Мнения: 2 354
Еластисайзер използвам със серията Макадамия и косата ми е супер хидратирана така.

# 11
  • Мнения: 812
Благодаря за темичката.Най успешната ми комбинация на Еластисайзер екстрийм е с Олео релакс  Peace

# 12
  • Мнения: 1 099
Ползвала съм и двата Еластисайзъра.
Първият го оставях поне 30 мин и косата ми ставаше много еластична и мека, но не хвърчаща.
Сега дадох обикновенния на сестра ми, а си взех Екстрийм.
При него не правете експеримент повече от 20-30 мин. За първи път видях косата си тежка, все едно не се бях къпала. Сега го оставям по 15 минути и много ми харесва резултата !  Елстична и жива коса. 

# 13
  • Мнения: 3 698
babyeyes, благодаря за темичката   bouquet .
Еластисайзър не съм ползвала, любопитен ми е и може да опитам, за момента с интерес ще чета отзивите ви.
Ще си позволя да пренеса питането ми от предишната тема
Скрит текст:
, макар да не е по темата...знаете ли продуктите закупени от BeautyBay в пощата ли пристигат или на адрес?

# 14
  • Мнения: 1 282
Благодаря за темата, радвам се, че има кой да ни замества, когато се налага. Simple Smile


В събота правих терапията с кератин, маска под затоплена шапка за 15 мин и след това друго ми слагаха по косата, но бях на мивката, не знам какво.

Косата е страхотна след такава терапия- мека, лъскава, като коприна, но в същото време не е перушинеста, хидратирана много добре, но не и слепната без обем. Лично аз съм възхитена!
Наподобява страшно много като ефект на Милк Шейк терапията.

Еластисайзър не помня с какво съм го ползвала най- успешно. Беше толкова отдавна.

Виолетовааааа, така се зарадвах и аз. Липсвате в темата!

И да споделя и тук, че започнах фризьорски курс с ваучер от Бюрото по труда.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт