Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 апр. 2013, 18:56 ч.

Scrapbooking & Cardmaking - 18

• 103 716
  • 618
  •   1
Отговори
# 615
Здравейте, аз от скоро се интересувам от подобни занимания, но сега съм се заинатила да експериментирам. Имам една машина sizzix, която е само за ембосинг.  Предвид факта, че за целта (ембосинг и рязане) може да се ползва дори и машина за паста или преса за полимерна глина мога ли да си взема пластини за машина, изпълняваща рязане и да мога да режа на тази машина? Изглежда ми някак си логично да стане

# 616
  • La casa de Mickey Mouse
Аз имам sizzix и я използвам предимно за рязане, много рядко ми се случва да я ползвам за ембосинг.

# 617
Здравейте, много се радвам, че има тази поредица от теми и други ценители на това занимание Simple Smile Много съм вдъхновена от идеята да направя скрапбук и започвам от а и б. Иначе имам доста сполучлив опит в изработването на обемни модели от картон от студентството, но скрапбукинга си има своите специфики.
Искам да повдигна един много елементарен въпрос, който сигурно сте разисквали, но за мен е неясен(а виждам, че и не само за мен), за което се извинявам.
Въпросът ми е за лепилата. Какъв тип лепила ползвате? Интересува ме най-вече казусът със залепяне на различни по грамаж картончета едно за друго, кое е най-подходящо за да не се накъдри повърхността, а да си стои изпъната?

# 618
  • Добрич
Най-доволна съм от лепилото на Анита.

Общи условия

Активация на акаунт