AVON само за представители - КАМПАНИЯ 7 -Тема 113

  • 18 836
  • 437
  •   1
Отговори
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Това е тема само за представители!

Обсъждането на продуктите на AVON, правим в ТАЗИ ТЕМА



Излишни и несполучливи покупки разменяме тук!


 easter     easter     easter     easter     easter     easter     easter     easter      easter     easter      easter    easter  
easter Светли празници! easter
Старата тема

Каталог 07

Каталог 08

Каталог 09/руски/

Каталог 10/украински/

Ако искате и вие да сте в списъка с нашите представители е необходимо:
  • Да сте писали поне в три поредни теми, да помагате с каквото е възможно /качвате снимки, каталози, отговаряте на запитвания/ ...
  • Всеки представител, който е бил неактивен 3 поредни месеца или 4 кампании, ще бъде изключван от списъка, поради многото желаещи..
  • Представител, който е фигурирал в миналото в нашия списък, отново може да бъде добавен, при подновена активност в темата!

А ето и кои са нашите представители, ако някой има нужда от тях:

Бургас
bradata
Belle Fleur
zlataleks

Варна
katyadjin
фенка на МЕЧО ПУХ ж.к. "Владиславово",  "Дубровник"  
_re_ge
jenshen73
rumi_m2001
ФЕЯТА
Siouxsie

В. Търново
BeBaLs_

Видин
anichka_avon

Г. Оряховица
Luisi

Дупница
bebe_27

Етрополе
leady_23

Ловеч
lady_million

Монтана
idealnolo6a

Плевен
meggylo
Тони.

Пловдив
simona06 - центъра
vesi_vas"Изгрев", център /до Четвъртък пазара/
as-g            - Кв.Кичук Париж до Събота пазара, Сточна гара до Пловдивския университет, Централна гара
Магинце
yoana77
*Дорис*
  
Раднево
Petq Petkova    

Русе
маякуб
*Elina*
eli4ka666

Сливен
slavena80

София
ASTILLA       - Банишора и Надежда
bebsun        - Стрелбище, Иван Вазов, Красно Село, Борово,център, НДК, Младост 4 - Бизнес Парк и Плиска, Хемус
   deni_val     - Студентски град, Дървеница, Дианабад и Мусагеница
didis82         - ЦУМ, Младост
foxgirl_sf             - Люлин и Лозенец
mamita81
mishka19992   -Младост 1,2,3,4,Студентски град,Гео Милев
petjia            -  център/бул. Ал.Стамболийски/
rimar           -Красно село, Борово, Мотописта, Бъкстон, центъра около ЦУМ
SUNNYTA   - Център,Подуене,Слатина,Гео Милив,Редута,Ситняково,Яворов,Суха река,Левски,Хаджи Димитър,Павлово,Бъкстон,Борово и Красно село
takinka
verchee       - Разсадника, Красна Поляна, Надежда, Зап. парк, Илинден , Гевгелийски, Св. Троица
елказелка  Люлин
Танитка            - Изток и Изгрев, Оборище
Узи     - центъра, НДК, Медицинска академия, кв. Иван Вазов


Стара Загора
ailan

Шумен
neli mar4
Чечинка

За всички, които искат да станат представители или имат въпроси, това пък са координаторите, списващи при нас:

jenshen73 - Варна

dani_zhuleva - Пловдив

krisi871102 - Карлово

mamita81 - София


Ержебет - София /ж.к. Слатина, бул. Стамболийски и Метростанцията на Г. М. Димитров/


За връзки с AVON:


тел.:  02/9765 800 или 0895656800
contact_avon.bulgaria@avon.com

Бланка за пълномощно

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Първа съм, за да ви пожелая:

Светли празници! Да бъде светло в душите ни и да възкръснат вярата в доброто и надеждата за още по-добро! Да бъдем здрави и усмихнати сред хората, които обичаме!

И тривиалното - К7 я започнах още на 1-ви. В един ден пуснах последната от К6 и първата от К7. Вече са у дома, но не съм ги отворила. Вътре има чанта от мини брошурата - тази в бяло, розово и сребристо. Ако някой се интересува, ще снимам преди да съм я дала.
Успешна кампания на всички!

# 2
  • Мнения: 6
Уу, аз ли ще съм първата този път в новата темичкаа...  Crazy

Кате, мерси за положения труд, златна си!  Hug  bouquet

По-късно или утре очаквайте снимчици на няколко червила!  Laughing

Весел празник, момичета!  Hug

П.П. Явно не съм първата... Sad Много ще съм ти благодарна ако снимаш чантата, beljata! Simple Smile

# 3
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Кате, няма делник, няма празник за теб. Благодаря, че си с нас!  Hug

 Аз отново ще помоля за мнение за кремовете Naturals в зелените опаковки.

 Поръчки нямам още, освен едно червило. Но и не съм давала каталог, а той е само един.
 Не ми се занимава. Който иска, ме намира. Ето в скайп ме търсят за парфюми, ама не ми се обяснява. Що ли? Отегчих се напоследък.  ooooh!

 Успешна кампания на вас!

 Хубави празници. Ще намина утре с яйце!  Wink

# 4
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Днес си взех първата поръчка - 4 парфюма и лосион за тяло. Не очаквах, че ще имам 5-ти парфюм подарък  Heart Eyes Знаех само за мини-парфюма и рол-она. Супер много се зарадвах  Flutter

От тази кампания съм загледала новите кремове Нейчърълс и новата спирала. Чудя се за комплекта с парфю м, козметична чантичка и гланц, но не съм решила за тях.
Като цяло не мисля, че ще имам и 5о лева тази кампания  Rolling Eyes

Успешна кампания и Весели празници  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 5 828
Благодаря за темата и весели празници на всички    bouquet
И аз се интересувам от кремовете Naturals в зелените опаковки  Praynig
Имам поръчани няколко, но ще правя поръчка чак след празниците.

# 6
  • Мнения: 78
Много ни е весела темичката с тези шарени яйчица. Посъбрах добра поръчка, но ще пускам по-нататък. Мен пък много ме питат  за новата серия, интересен ми е този тонер  на корицата. Такова нещо не бях виждала- като фдт ли е??

# 7
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
По-скоро е лош превод на тоник, според мен  Rolling Eyes
Всъщност и на шишенцето си пише тоник. Не зная защо са решили да го кръстят тонер. Може би да става обърквация  Laughing
Чудя се за почистващия крем  - дали ще е достатъчно добър за грим?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 221
takinka, набързо спретнах няколко снимки, дано дадат добра представа. Материята е мека и приятна на допир, вътре има два джоба на страниците - един с цип и един без, затваря се с магнитно копче.
http://bili74.snimka.bg/other/avon.749381.30333541

# 9
  • Мнения: 6
takinka, набързо спретнах няколко снимки, дано дадат добра представа. Материята е мека и приятна на допир, вътре има два джоба на страниците - един с цип и един без, затваря се с магнитно копче.
http://bili74.snimka.bg/other/avon.749381.30333541

Благодаря много, снимките са идеални!  Hug

# 10
  • Мнения: 438
И аз скачам в темата. Кате, благодарско за темата!
Това, което коментирахте за прословутия тонЕР - ами и за мен е логично да е тоник, защото тонерът би трябвало да е нещо, което тонира, т.е да добавя цвят. Но явно за хората от Ейвън тониране и тонизиране е едно и също нещо.
Днес реших да набирам скромната си поръчка гледам, че лаковете за нокти са или много търсени, или незаредени. В червено ми свети Orchid Splash, а в жълто - Viva Pink. Чудя се дали да поизчакам.

# 11
  • Мнения: 1
Привет и от мен във Великденската ни тема.
Кате   bouquet 
Засега май нямам нищо поръчано. И аз мисла да пробвам новата серия, само че 20 + , заради матирането. Онзи ден си отворих новия парфюм ТТА AMOUR , очарована съм и отъкм аромат и откъм трайност. Сутринта като станах и си размачках косата / че не се реша/ и го осетих.
Весели празници, бъдете здрави и обичани Simple Smile

# 12
  • Мнения: 76
Здравейте, мен ме хванаха празниците и сега си стоя с кашончето в нас  Laughing за мен кампания 7 ще бъде кампания на рол-они само дано да стигнат за всички Wink

# 13
  • Мнения: 6
Привет и от мен в празничната тема!
Весели празници и много положителни емоции на всички!  Laughing

Verchee, може ли да опишеш аромата на новия парфюм ТТА AMOUR. Миналата кампания я пропуснах, но сега в тази се колебая за този парфюм.

# 14
  • Мнения: 611
Привет и от мен в празничната тема!
Весели празници и много положителни емоции на всички!  Laughing

Verchee, може ли да опишеш аромата на новия парфюм ТТА AMOUR. Миналата кампания я пропуснах, но сега в тази се колебая за този парфюм.
За мен е изискан аромат, нежен, може би нещо на момина сълза и определено е траен. За по-топло време е според мен.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт