Санаториумът в Трявна - прочетете първия пост!

  • 87 756
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • shumen
  • Мнения: 18 001
През физиотерапия мисля,че не може да се ползва болничен.

# 721
  • Мнения: 12
И аз си мисля,че не може

# 722
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652
От болницата не, но може от лл на детето.

# 723
  • Варна
  • Мнения: 28
Към днешна дата не знам дали е така.Ние бяхме с направление за физиотерапия.

според вас кой е по-добър вариант с направление за физиотерапия или през детско отделение? Аз исках през детско отделение, за да мога да ползвам болнични, ама ако трябва да се лежи в болницата, едва ли ще се навия.
Първия път, когато ходихме се водехме, че лежим в детско и ми се струва, че по- малко неща и правеха във физиотерапията, следващите пъти бяхме с направление за физиотерапия и правехме пет дни по четири неща - лампа, масаж, инхалация и още нещо. Първия път масажа и инхалации те ги нямаше.
Според мен е по добре да сте с направление за физиотерапия. Последния път и аз бях си взела и правих процедури, че имам шипове на врата Simple Smile

# 724
  • shumen
  • Мнения: 18 001
На моето сега му правиха три неща-лампа,масаж и инхалации.Аз също си правих,че съм с плексит и бяха три неща.

# 725
  • Варна
  • Мнения: 28
Оф и там е една, по принцип пишат 20 процедури, а какво правят иди разбери. Когато е под лампа слагат едни магнити и то се води като отделна процедура. На мен ми правиха две неща, нищо, че в амбулаторния лист са описани по 4. Може да са били комбинирани Simple Smile

# 726
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652
От 7 години ходим и винаги са правили 4 процедури. Лампата съчетават с магнитите, за да се използва времето, в което детето така или иначе лежи. Така реално влиза в 3 кабинки, но правят 4 процедури.

# 727
  • Мнения: 12
От болницата не, но може от лл на детето.

Вече не може.

# 728
  • Мнения: 12
Искам да благодаря на всички, които са писали в този пост. Благодарение на него аз разбрах, че процедурите могат да се правят и в болницата, в противен случай се бях запътила към санаториума. Тази година за първи път ходихме. Дано да има резултат.

# 729
  • Мнения: 135
Здравейте, знаете ли дали приемат в събота?

# 730
  • Мнения: 5 944
Ако за болницата питате - не, почти съм убедена. За Санаториума нямам представа.

# 731
  • Мнения: 135
За санаториума питам, мислим утре да тръгнем но незнам дали ще ни приемат.
https://
Ако за болницата питате - не, почти съм убедена. За Санаториума нямам представа.

# 732
  • Мнения: 5 944
Най-добре се обадете и попитайте.

# 733
  • shumen
  • Мнения: 18 001
Мисля,че не приемат събота в санаториума.Обадете се и питайте.

# 734
  • Мнения: 87
Може ли повече информация за болницата в Трявна(не Санаториума).
Как става записването на дата?Към официалния тел. и да се обърна или?
Скоро някой посещавал ли е болницата,отзиви?
Детето ми е на 2 г., Юни започна ясла и вече е бил Н на брой пъти на антибиотик, често се разболява.

Общи условия

Активация на акаунт