Кола за бутане с крака

  • 10 520
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 419
Ето защо в парка се наложи да си лепим лепенки на колите на децата за разпознаване, всички карат същите коли на Чиполино:) Супер здрави са, издържат какво ли не и късат здраво обувки  Peace Лятото може да я кара със сандалки тип Крокс, на тях нищо не им стана Peace
Ако трябва да бъда максимално честна я избрах и защото в нашият парк се кара масово и децата не се "карат" за нея, а като се извади нещо различно и настава драма.

Извинявам се за спама, но да попитам не падат ли много като махнете ограничителите отпред и отзад? Само веднъж пробвах да ги махна, но той тогава беше на 1г и половина още и падна веднага, оттогава не смея newsm78

Последна редакция: ср, 29 май 2013, 15:58 от Illit

# 16
  • Мнения: 15 379
Червените ограничители трябва да се махнат. Не зная защо са сложени, но моят син се преобръщаше много заради тях и щом ги махна баща му, преобръщането спря.
Инженерната му мисъл не проумя защо изобщо са поставени, щом водят до преобръщания, които често са доста опасни.

Чехли тип крокс за 5 лева са идеално решение, след като ми беше писнало да съсипва за 10-тина дни скъпи маратонки. На кроксовете нищичко не ми става от триенето.

П.П. Нашето бъги е на тавана с пробита гума от миналото лято. Много трудно се раздели с него и за да не му е толкова мъчно, просто го "погребахме" на тавана. Търсих такъв вариант за по-голямо дете, но не открих.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 419
И на моя мъж инженерната мисъл реши да ги махне, но след падането ги върна по мое настояване... На мен ми се струва, че възпират от преобръщане, но е факт че нищо не разбирам в тази област. Ще ги махнем пак:)

# 18
  • Мнения: 339
Киди ,сега ме вкара в размисъл ThinkingАз държа на кола,защото детето обича коли,камиончета и подобни(не,че няма да се зарадва и на мотор).Щом височината на седалката до земята е 32см колко е на колите показани по-горе newsm78Синът ми е дребничък долу-горе,но наистина взех да се позамислям......Другата седмица ще ходим да му вземем за РД и ще видя какво предлагат и какви височини се водят Thinking

Височината на тези коли е около 23-24-25см. в зависимост от модела.
Ако сте дребнички мисля, че ще ви е идеална към този момент и съм сигурна, че ще я хареса и ще я кара с удоволствие. Но лично според мен една такава кола си заслужава инвестицията още на 1г., 2годишните деца вече карат дори колела без педали.
Според мен най-добре отидете в магазина и го пробвай и на мотора и на колата, той сам ще си избере, а и ти сама ще прецениш, кое ще е по-добре. Но все пак той ще има възможност сам да си хареса и ще знаеш, че си изпълнила желанието му.
Аз не се стърпях и преди малко бях в Хиполед и закупих мотора, много е хубав, лек и има дръжка, която е много удобна за носене от родителите. След 10дена ще зарадвам малкия за рождения му ден.

# 19
  • Мнения: 2 196
Може ли да ми покажете или обясните по-подробно какви са тези чехли/сандали тип Крокс newsm78
Аз незнам и колко ще я кара,но подозирам,че ще му стане любима...Като гледам всяко детенце с такава си я бута с кеф Grinning

Последна редакция: ср, 29 май 2013, 17:55 от iani87

# 20
  • Мнения: 339
Само да допълня, че нашата кола е ето такава http://bambini-bg.com/product/322/koli-za-butane-i-za-yazdene.html и сме нямали проблеми с обръщания, защото няма такова нещо отпреде, а е отзаде.

Ето и Кроксчетата:
http://livtn.wordpress.com/tag/%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%81/

# 21
  • София
  • Мнения: 1 419
Ето такива са: http://www.sportsdirect.com/polliwalk-pollipals-xter-infants-clo … ?colcode=22603216 ; http://www.esport.bg/rw/brands/29-crocs.html/page/all/ като по пазарите масово ги има за по 5-10 лв, супер издържливи са и предпазват пръстчетата на детето когато "бута" колата.

П.п. А нашата има и отпред и отзад, сега и двата ли да махна или само предния ограничител newsm78

# 22
  • Мнения: 2 196
Киди ,към този момент си е дребосък,бих казала Mr. GreenДрехите за 2-годишни са му половин идея големки  ooooh!!Последно(преди месец) беше 86-87см висок,12кг тежи  PeaceЗнам,че мин.година трябваше да му вземем,но той малко по-назад с уменията от другите и както писах и в по-преден пост-колелото без педали ще е мисия невъзможна за него  CrazyДогодина ще му вземем сигурно такова  Thinking
Може и в магазин да го заведа най-добре да си избере и да го пробваме.Благодаря за насоките и мнението  Hug

Сетих се за тези обувчици,виждала съм ги PeaceТо всъщност чехли ли е или има лентичка отзад като каишка и може да се сложи да стои като сандалки newsm78

# 23
  • Мнения: 15 379
Illit, и двата ограничителя е по-добре да се махнат.

iani87, може да се носи като сабо или да се премести каишката отзад и да са като сандалки. Вторият вариант е удобен за каране, тъй като не се изсулват от крачетата при бясните маневри.

# 24
  • Мнения: 2 196
Благодаря за инфото,Чери HugТой моя бяс хич не обича промените-в смисъл като има нови обувки първите пъти на обуване винаги мрънка и си търси старите,та ме обърква още повече и не мога да разбера дали са му удобни ooooh!
Страхотна идея ми дадохте за тези обувки-тъкмо нямада си похаби маратонките и няма да купувам една камара обувки Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 461
Здравейте, още един глас за колата на Чиполино.
Само че това за късането на обувки много ме изненада Rolling Eyes. На моя син му взехме колата като беше почти на 2г. До днес, вече 2 години, няма ден без да е била карана, но досега не съм забелязала да му се съсипват обувките. А той си кара лятото, примерно, само с един чифт сандали, щях да забележа ако има нещо.
iani87, според мен не се колебай, много добра инвестиция е тази кола.

# 26
  • София
  • Мнения: 38 199
А аз се чудя дали изобщо да купувам такова нещо?
Малкия много налита на чуждите.
От друга страна, той си има пластмасова триколка-колело.
Вече е почти на 2 и половина и дърпа бързо на ръст, така че доста си сгъва краката на такива колички.

# 27
  • Мнения: 2 196
L'Agent ,другия вариант е този,който Киди предложи:

Сега съм се спряла на този мотор, пише за деца над 3г. и височината на седалката от земята е 32см.
http://www.hippoland.net/catalog/product/view/id/59065/s/dolu-ri … motor/category/5/
Понеже вие сте вече на 2г. може да пробвате с нещо по-високо от тези коли за бутане, давам като идея мотора.

electra ,аз изобщо не се колебая,но се замислих дали да е моторчето или кола ThinkingАко е кола клоня към един друг вид,не точно Чиполино,но ще видим кое какви предимства има Peace

# 28
  • Мнения: 2 196
В крайна сметка се спряхме на тази:


Повечето от Вас дадоха добри отзиви за нея,явно е издържлива,понеже виждам и в квартала доста дечица с такива и тази вечер отиваме да я вземем...Аз май имам по-голям мерак Mr. GreenТо детето дори и не подозира,че ще се сдобие с такова нещо Crazy
Гледах и другите,които първоначално харесах,но се оказа,че седалката им е по-широка от Дино-то(това не ме притеснява толкова),но пък са по-ниски,а предвид,че детето вече е на 2 ми се струва,че няма да е удачно да му взема видимо по-ниската кола ThinkingДругото,което не ми хареса е,че е от някаква по-твърда пластмаса,която ми се вижда лесно чуплива.

Благодаря за отговорите и съветите,които ми дадохте....Много полезни ми бяхте Hug  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 38 199
Аз пък купих много изгодно балансиращо колело! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт