Мнения за хотел Оазис дел маре до Лозенец

  • 48 675
  • 246
  •   1
Отговори
# 15
  • Хасково
  • Мнения: 726
върнахме се , хотелът си отговаря на името- това беше най-спокойната ни почивка, чудесна анимация , храна и обслужване.

# 16
  • Мнения: 4
Съни турс имат оферта с 20%намаление .
Искам да попитам тези ,който вече са били в Оази дел маре ,има ли вариант да ползваш плажа със собствен чадър пред хотела? Безалкохолните които се предлагат само разтворими сокчета ли са или има и Кока-кола,Пепси  и през целия ден ли можеш да си поръчаш? Има ли достатъчно места ,изключвам ресторанта,където вечер може да се изпие по питие?Безалкохолни и алкохолни коктейли включват ли се в ол инклузива?
Моля за коментари Hug
Собствен чадър може да се използва.В инклузива не се включва кока-кола и пепси,само напитки от постмикса.Питие може да се изпие около басейна, а коктейлите са включени в инклузива.

# 17
  • Мнения: 4
Доволна съм от избора на хотел тази година (за разлика от хотел Мура в Албена миналата година).
 Хотелът е нов,поддържан,стайте са просторни,храната не е лукс,но има всичко и е вкусно приготвена.Няма блъсканица в ресторанта,спокойно е,,персоналът следи храната и  приборите да  не свършват.На басейна не се запазват шезлонги,винаги имаше свободни.Плажът е на 100-тина метра,почиства се и се заравнява всеки ден.Мястото е много красиво и за вечерна разходка.
Нещото което дразни е лошото възпитание-на възрастни и деца.Странна ми беше гледката как родители оставяха малките си деца сами да се обслужват в ресторанта и да опипват с ръце храната.Например -слагаха в чиниите картофки с ръце,после пак ги връщаха ,защото явно им се виждаха много-и това се случваше ежедневно.
Крещенето също изнервя околните-било то по децата или между родителите-да си викат в къщи колкото си искат. 
Иначе хотелът,местоположението,обслужването,плажът-всичко беше чудесно.
Препоръчвам хотела Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 292
Mama_Teddy , а има ли анимация?

# 19
  • Мнения: 4
Да,има анимация.Тук можеш да погледнеш:
https://www.facebook.com/AnimatorsGladiators

# 20
  • Мнения: 183
Не мога да се ориентирам по сайта им дали са на брега /т.е. пясъка/ или по-далеч от плажната ивица. Свободната зона на плажа хубава ли е или е забутана някъде?

# 21
  • България
  • Мнения: 987
На първа линия са, но дали са на пясъка - не знам.
До колкото разбрах, чадърите пред хотела не са на хотела.
А как е положението с камъните във водата? Има ли?

# 22
  • Хасково
  • Мнения: 726
Пясъка почва след паркинга, чадърите на хотела са на няколко минути.Свободни зони има две- една до реката, там морето е с повече камъни, и една след чадърите на хотела, но в никакъв случай не мога да кажа че се върви много. Удобно е дори за деца с колички. Това е един от най-спокойните плажове на които сме били в последните години.

# 23
  • София
  • Мнения: 492
Да, чадърите пред хотела не са на хотела, но това не ти пречи да си платиш и да ги ползваш...свободни зони има две, едната е по близко, но камениста, а другата е точно до скалите и там водата е кристална и камъни няма...ние ходихме точно на нея и вървяхме около 5-7 минути с малко дете на 3г. Като цяло съм доволна от всичко, което предлага хотела, изкарахме много спокойна и приятна почивка, бих повторила!  Peace

# 24
  • Мнения: 43
Хаиде време за море е , да повдигна малко темата, че другата за Лозенец няма почти нищо за този хотел. Прочетох доста за него само едно искам да питам, къв е тоя канал или дере пред самия хотел дето се влива в морето ?????? що за вода се излива от там на самия плаж, я някои които е бил да сподели моля newsm78

# 25
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
На първа линия са, но дали са на пясъка - не знам.
До колкото разбрах, чадърите пред хотела не са на хотела.
А как е положението с камъните във водата? Има ли?
Този хотел не предлага чадъри и шезлонги към инклузива, така че няма значение къде ще се настаните на плажа.
Чакам отзиви от този сезон. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 43
Даваш излишна информация на въпрос зададен миналата година, а ако искаш прясна информация от тази година не е лошо някои да каже за тоя канал, и може да имате информация от мястото още другата седмица, ама ако никои нищо не каже може и да не ходя там Simple Smile Не ми се ще да ида и нощем да ми крякат жаби а на плажа да ми мирише на тиня, а за това какво се излива в водата никои да не знае.

# 27
  • Мнения: 249
И аз с въпрос Flutter  Разбирам, че в пакета на хотела не са включени шезлонг и чадър на плажа. Ако може някой да ми помогне с информация за цените им на близкия до хотела плаж...
Благодаря!

# 28
  • Мнения: 43
Ами то на твоя въпрос отговора е на предната страница ама кои да чете:
Цитат
......,има и платени чадър и 2 шезлонга за 15 лв-кой както иска.....

# 29
  • Мнения: 249
Изчела съм темата, но точно тази информация съм я пропуснала. Последните дни толкова много оферти съм прегледала, че съм вече тотално объркана и изморена. Както и да е....съжалявам, че въобще попитах.
Все пак благодаря за отговора!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт