Peg-Perego - колички, столчета за кола, столчета за хранене, играчки...

  • 106 812
  • 900
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 293
Здравейте, имам количка Пег перего и ми предстои да сменя коша със седалката за след 6м. Имам въпрос относно коланите - меката част, която е на колана има едно като лентичка, с която е пришита за самия колан. Реже ли се, мога ли да я отрежа, понеже вчера като пробвах седалката с бебчо видимо не му бяха удобни. Точно на вратлето му стояха, а сега по тия жеги...

# 811
  • Мнения: 782
Здравейте,имам въпрос, тъй като днес открих това , в комплекта на количката 😂
Мисля че е  подложка за кош за новородено, така ли е и правилно ли съм го поставила?
Мисля ,че направих грешка- купих няколко чаршафчета с ластик за количка, но се оказа, че няма матрак 😂, а цялата вътрешна част на количката ми е едно цяло... и се чудих, ако  това, което открих е подложка, ще мога него да обличам с чаршафа🤔🤔🤔 забелязвам обаче.,че не е от край до край...

Последна редакция: чт, 02 юли 2020, 08:03 от Daisy1123

# 812
  • Мнения: 4 785
Това мисля е подложката за смяна на пелени навън, да си я сложите на пейка примерно. Аз ползвах количката без матрак, беше ок

# 813
  • Мнения: 229
Слагах разни чаршафчета, но може да бъде и по-удобно естествено Simple Smile
Нашата нямаше подложла*

# 814
  • Мнения: 782
Здравейте,
Искам да попитам на столчетата за кола (0-13 кг.), слагахте ли нещо отдолу, аз обмислям пеленка?
И също така, има ли някоя от вас, която да предлага  база isofix?

# 815
  • Мнения: 4 785
Здравейте,
Искам да попитам на столчетата за кола (0-13 кг.), слагахте ли нещо отдолу, аз обмислям пеленка?
И също така, има ли някоя от вас, която да предлага  база isofix?
Постелка на Aeromoov, местех я и на количката, изобщо не се потеше с нея, само тази постелка имаше ефект против изпотяване, ако е за други няма сисъл.

# 816
  • Мнения: 91
Здравейте,

Опитвам се да разбера как се сваля сенникът на perego book 51,искам да го изпера, но се оказа тежко разгадаване, имате ли идеи?

# 817
  • Мнения: 756
Здравейте, искам да попитам мамите с поп ъп летен кош на Пег Перего дали имат проблеми с приспиването на децата си. Понеже виждам, че не е на 100% изправена легналата позиция, а е с ъгъл 150 градуса доколкото разбирам. Благодаря предварително!

# 818
  • Мнения: 105
Daisy1123, ние сме с такава. Перфектна е. Изключително маневрена, управлявам я с една ръка. Лесно се сгъва. Лесно се и почиства. Не съжалявам нито за миг за избора си.
Чедесно, много благодаря. Поръчвам я ,  нали сами цвят  е като на снимката бежов? Понеже сега чакаме  момиченце, но искам да я запазя и за второто живот и здраве и ако е момче, искам да взема количка унисекс  😁😁😁  Ако не е проблем в България как  върви този модел  ценово?

Здравей, Daisy1123 Simple Smile Ние също сме харесали от този сайт количка peg perego. Искам да попитам кой точно модел поръча, дали си доволна, колко плати за доставка до Бг, с коя фирма доставчик и за колко време пристигна?
Искам да попитам и всички други мами кой модел препоръчват pop up или modular elite? На мен ми се струва, че на modular elite е по-голям зимния кош. Също кое шаси препоръчвате? И последен въпрос Grinning Познати с детенце на година и половина ни предлагат тяхната peg perego за -700-750 лв, купили са я от айко за двойна цена, а от английски сайт с отстъпка нова ще ни излезе около 1100 лв - Какво ще ни посъветвате?
Благодаря предварително Simple Smile
Здравей, поръчахме от trandybaby.
Количката дойде за около 10 дни и струваше 1100 лева с намалението.
Относно доставката използвах gabco, но за цена не мога да кажа, тъй като поръчах още 200 неща. По мои сметки би трябвало да е  около 40 лева..

Здравейте!
И ние сме се спряли на тази количка и то от същия сайт. От няколко седмици издирвам някой, който да е поръчвал от там.
Нещо има ли, което да съобразявам при поръчката. Просто досега съм поръчвала само дрехи и с такава голяма покупка и неевтина, ме е страх да рискувам, но пък в България цените са доста по-високи.
Вие коя избрахте последно - със сгъваемия или другия кош?
Имате ли някакви забележки към момента?
Поръчахте ли база за коша за кола?
И ние също искаме унисекс цветове и точно затова сме избрали точно тази Simple Smile

Каква е разликата между тези освен сгъването на коша, разбира се?

https://www.trendybaby.co.uk/peg-perego-book-51-s-modular-pop-up … arch=peg%20perego

https://www.trendybaby.co.uk/peg-perego-book-s-modular-pop-up-tr … arch=peg%20perego

https://www.trendybaby.co.uk/peg-perego-book-s-modular-elite-tra … arch=peg%20perego



Благодаря предварително за отделеното време!

# 819
  • Мнения: 175
Здравейте,имате ли представа дали Вито де Симоне пускат някога 20% на количките или на отделните модули?

# 820
  • Sofia
  • Мнения: 1 060
Пускат да, почти постоянно може би през месец.  Ние нашата я взехме на едно такова 20% намаление Wink.

И аз да попитам някой има ли представа кога ще внесат в бг нивата лятна количка Selfie?

# 821
  • Мнения: 756
Здравейте,имате ли представа дали Вито де Симоне пускат някога 20% на количките или на отделните модули?
Миналия месец закупихме модула от вносителя с 15% отстъпка, а отделно в последствие разбрах, че са с -20% в Аико.

# 822
  • Мнения: 186
Здравейте, искам да попитам някой ползва ли специален калъф за съхранение на сгънатата количка. Шух, че има такъв за Пег перего и обмислям да си купя, за да предпазя шасито от драскотини. Поръчвали ли сте  и откъде...

# 823
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Здравейте, искам да попитам някой ползва ли специален калъф за съхранение на сгънатата количка. Шух, че има такъв за Пег перего и обмислям да си купя, за да предпазя шасито от драскотини. Поръчвали ли сте  и откъде...
Това ти е първо дете, нали? Зарежи тая работа с калъфа. Представи си само, бясно около 8-9 месечно, ти го държиш с едната ръка, с другата сгъваш количката и искаш да я напъхаш в багажника на колата. От къде ръце и за калъф? Ще го ползваш 10 пъти и ще ти писне. Количката така и така ще се надраска.

# 824
  • Мнения: 175
Здравейте,имате ли представа дали Вито де Симоне пускат някога 20% на количките или на отделните модули?
Миналия месец закупихме модула от вносителя с 15% отстъпка, а отделно в последствие разбрах, че са с -20% в Аико.
Да,аз точно това искам да разбера.Дали да чакам следващата промоция 20% на Аико или да съм спокойна,че и Вито де Симоне пускат често 20% или пускат най-много до 15%.Защото ще ми трябва количката за догодина март месец.

Общи условия

Активация на акаунт