Peg-Perego - колички, столчета за кола, столчета за хранене, играчки...

  • 106 823
  • 900
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 266
bugsy, аз я бутам от няколко месеца и съм доволна.

+ Кошът за новородено е прекрасен- топъл, сигурен, мек, НО
- тежък
+ бута се много лесно, дори с една ръка я бутам
+ рамата се сгъва с едно движение и е много компактна и лека
Това, което ме дразни мен лично е, че нещо дръжките на кошовете, поне моите, заяждат и това ме вбесява като трябва да дръпна бързо дръжката на страни. Но не знам дали аз не попаднах на куц модел, или всички са така, или не са раздвижени още? Не знам
- кошът за кола за мен лично е прекалено тежък
+ кошовете се монтират много лесно върху рамата и така се придвижвам много лесно, не си правя труда да мъкна нищо на ръка, взимам си рамата, щраквам и бутам, това е даже може би доста по-лесния вариант, отколкото да мъкна, тежко бебе с по-лек кош ще е същото, но рамата като се сгъва/разгъва с една ръка, като е лека, не е проблем да се справи и жена с нея.
+ има хубав багажник отдолу
+ има поставка за чаши в цената Wink

Мой съвет е да отидеш и да я разгледаш на живо, но аз съм много доволна от избора си.

# 106
  • Мнения: 23
Много ви благодаря за полезните мнения! Все още се колебая между тази, CAM и един Hartan. На тази обаче промоцията й свършва май в неделя...ама то и до предната неделя пак беше в друга промоция, предполагам предколедно ще я удължат или някакъв нов вариант.

# 107
  • София
  • Мнения: 266
О, Кам на мен лично ми бяха много пластмасови, по- добре jane. А сетих се за друг голям плюс- седналия кош освен, че се монтира във всички посоки, освен, че има пълно легнало положение, освен всички плюсове- едно от важните неща е, че сенника пада до долу, което го прави много функционален при вятър. А пък кошут за новородено има позиции на гръбчето, което пак е хубаво. Иди и ги разгледай, и аз взех моята бук + за тази цена и е изгодна доста
Много ви благодаря за полезните мнения! Все още се колебая между тази, CAM и един Hartan. На тази обаче промоцията й свършва май в неделя...ама то и до предната неделя пак беше в друга промоция, предполагам предколедно ще я удължат или някакъв нов вариант.

# 108
  • Мнения: 23
Кам-а верно си е пластмасов, иначе зимния кош на външен вид ми харесва  Sunglasses Летният вариант - не толкова... А Jane гледах 1-2 модела - много мъничък кошът за новородено ми се видя!

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Кам-а верно си е пластмасов, иначе зимния кош на външен вид ми харесва  Sunglasses Летният вариант - не толкова... А Jane гледах 1-2 модела - много мъничък кошът за новородено ми се видя!
Имай предвид, че седналия кош се използва МНОГО по-дълго и повече от варианта с коша за новородено. Ама МНОГО повече. Освен това е важно в количката да се чувства удобно легнало и да може да спи и малко по-голямо дете, на година, година и половина.

# 110
  • Мнения: 318
katrin77, аз съм от Бургас и имам GT3. Ако искаш в някакъв момент може да се уговорим да я видиш на живо. Няколко страници по-назад я обсъждахме много обстойно. Хубаво е да ги прочетеш, /ако не си го направила/, ще ти е от полза.  

# 111
  • Мнения: 101
katrin77, аз съм от Бургас и имам GT3. Ако искаш в някакъв момент може да се уговорим да я видиш на живо. Няколко страници по-назад я обсъждахме много обстойно. Хубаво е да ги прочетеш, /ако не си го направила/, ще ти е от полза.  

Благодаря ти Ianina ,тази GT3 e триколката нали?Ще го имам в предвид,това да се видим,но ще е някъде напролет.Малко ми е рано още да обикалям за колички.Ще ти пиша като реша.

# 112
  • Мнения: 318
Да, триколка е. Когато решиш драсни едно ЛС.

Имам едно питане. Столчето за кола на Mamas & Papas Primo Viaggio IP, дали е съвместимо с GT3? А може би е идентично с Peg Perego Primo Viaggio Tri-Fix и  Primo Viaggio Sip, но с различни имена на марката.  newsm78
Имат хубави десени http://www.amazon.co.uk/Mamas-Papas-Viaggio-Harper-Compatible/dp/B00A4B24NG
http://www.amazon.co.uk/Mamas-Papas-Viaggio-Heritage-Compatible/ … f=pd_sim_sbs_by_2

Последна редакция: нд, 08 дек 2013, 22:07 от Ianina

# 113
  • Мнения: 0
Тази марка не я харесвам, защото качеството не отговаря на цената. С моя позната ходихме да гледаме всякакви марки колички, когато за първи път видях моделите на тази марка, много ми харесаха и направо се влюбих, НО прекалено ми бие на пластмаса. В магазина в който ги гледах даже много скърцаше количката. Съжалявам, но за тази цена просто не си заслужава да имам главоболия

# 114
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Тази марка не я харесвам, защото качеството не отговаря на цената. С моя позната ходихме да гледаме всякакви марки колички, когато за първи път видях моделите на тази марка, много ми харесаха и направо се влюбих, НО прекалено ми бие на пластмаса. В магазина в който ги гледах даже много скърцаше количката. Съжалявам, но за тази цена просто не си заслужава да имам главоболия
Много компетентно мнение hahaha hahaha hahaha Аз ги видях в магазина и ми биеха на пластмаса. Ама ползвала ли си ги, да скърца, да се повреди?!

# 115
  • Мнения: 0
още в магазина скърцаше ужасно. За да дам толкова пари трябва да погледна, да пипна, да пробвам, ДА направих го и се разочаровах. За тези пари има много по-качествени колички

# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
още в магазина скърцаше ужасно. За да дам толкова пари трябва да погледна, да пипна, да пробвам, ДА направих го и се разочаровах. За тези пари има много по-качествени колички
След като съм ползвала две колички на пег-перего, от 8 години ползвам тяхна кошница, която отгледа моите три деца и още три други и свети като нова (когато я купих беше с много добро представяне на краш-тестовете за кола без аутофикс) - верен почитател съм им. Страшни колички, следващата ми пак ще е пег перего ако се наложи.

# 117
  • Мнения: 0
Радвам се, че си останала доволна. Лично аз се разочаровах от това което видях. Не съм сигурна колко са я показвали тази количка която пробвах, но скърцаше ужасно и точно този последният им модел... Естествено, че има различни мнения. Аз изказвам своето от това което видях, при положение че не е ползвана с бебе, а само показвана и толкова скърцаше, само си представих при ежедневно ползване какво ще стане...

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Ама това ти обяснявам - ти не си ползвала Simple Smile практически ти си видяла един модел в един магазин за 15 минути. Аз ползвам от 4 години количка и от повече 7 години кошница Simple Smile

# 119
  • Мнения: 0
На мен лично ми беше достатъчно това време за да се преориентирам към друга марка. Радвам се че ти нямаш проблеми, аз няма да рискувам  Wink

Общи условия

Активация на акаунт