Peg-Perego - колички, столчета за кола, столчета за хранене, играчки...

  • 106 608
  • 900
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 43 903
Столчето е по-сигурното. Така че  винаги бих предпочела него.  На пег перего са им чудесни столчетата. Ще спрете  3 пъти за по 20-30 мин да извадиш бебето от стола, да го нахраниш, преобуеш и т.н. и няма какво да те притеснява пътя.

# 301
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Столчето е по-сигурното. Така че  винаги бих предпочела него.  На пег перего са им чудесни столчетата. Ще спрете  3 пъти за по 20-30 мин да извадиш бебето от стола, да го нахраниш, преобуеш и т.н. и няма какво да те притеснява пътя.

Абсолютно
Ще си спи като пън вътре

# 302
  • Мнения: 610
Признавам си, че наистина не съм наясно въобще. Бяха ми казали, че като бебето е под три месеца не трябва да се вози повече от два часа в столчето. Затова се бях притеснила. А защо е по-сигруно то? Ако не  ви се обеснява, посочете ми поне къде да прочета повече, Благодаря иначе за информацията, явно просто не са били коректни в описанието...

# 303
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
По-сигурно е,защото главата и цялото му телце са стабилно обхванати и предпазени от столчето
Ти ще го вадиш за хранене и преобуване.Няма да изкара 9 ч плътно в стола.Позата в стола не е вредна и наподобява положението на гръбнака в корема на майката

# 304
  • София
  • Мнения: 43 903
Заради позата на бебето и на стола и дори заради самото положение в колата(с гръб към двжението), по-добре го предпазва при евентуален инцидент... нали това е  идеята на тези столове. Има си краш тестове и т.н. по въпроса.
Повече от 2-3 часа без почивка нее  хубаво да се вози, а не изобщо повече от 2 часа... както казах, като направите 2-3 почивки по 20-30 мин на всеки 2-,2,30 часа (ако детето не спи тогава де) и  ви е решен проблема.
Все пак това ще е еднократно пътуване, нали не пътувате всеки ден по 9 часа, нищо няма да му стане.

# 305
  • Мнения: 3
Гласувам с 2 ръце за Peg Perego Skate - уникална количка Simple Smile  1stroller

# 306
  • Мнения: 145
Здравейте, харесала съм си Peg Perego Book + Completo, някой може ли да изкаже мнение за шасито? Имали ли сте проблеми, как се справя по неравности, бордюри, камъни, павета? Събира ли се в релсите на подлезите? Лесна ли е за управление, движи ли се с лекота? От колко време ползвате количката?

Другите колички, на които съм се спряла са Mutsy Evo и Jane muum, но за сега Peg Perego ми е фаворит, хресват ми материята, коша, сенника, само ме притеснява шасито дали е достатъчно здраво за нашите "улици" Simple Smile

Много ще съм благодарна да споделите мнение Simple Smile Хубав ден!

# 307
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте, харесала съм си Peg Perego Book + Completo, някой може ли да изкаже мнение за шасито?

Не съм чула оплаквания.Аз съм с Поп ап,което е сходно шаси,и съм доволна.Леко,маневрено.Като проходимост,не толкова,заради предните по-малки колела,но си минава добре.Аз сравнявам с предната ми количка Куини,която беше с огромни колела и беше като танк.Въпреки това съм много по-доволна от Пег Перегото

Ние нали си бяхме прецакахме багажника и моят твърдеше,че никъде не е описано как се монтира.Изобщо не е вярно.Пише си го в упътването от Вито де Симоне.Вчера се прибра с изненада-нов багажник за 37 лв.Та и това е вариант.Взел ми е и поставката за чаша,по-голямата и по-стабилната.Дано да ми върши работа

# 308
  • Мнения: 229
Здравейте, харесала съм си Peg Perego Book + Completo, някой може ли да изкаже мнение за шасито? Имали ли сте проблеми, как се справя по неравности, бордюри, камъни, павета? Събира ли се в релсите на подлезите? Лесна ли е за управление, движи ли се с лекота? От колко време ползвате количката?

Другите колички, на които съм се спряла са Mutsy Evo и Jane muum, но за сега Peg Perego ми е фаворит, хресват ми материята, коша, сенника, само ме притеснява шасито дали е достатъчно здраво за нашите "улици" Simple Smile

Много ще съм благодарна да споделите мнение Simple Smile Хубав ден!

Здравей, аз имам количка с това шаси, само че модела е Peg Perego Book Plus Modular 500, ползвам я от август, нямам никакви оплаквания, определено съм много доволна, лека, маневрена, събира се в багажник на малка кола, сгъва се с една ръка,справя се с дупки и неравни терени, смятам че няма да съжаляваш за тази покупка, само мога да изброя безкрайно много предимства пред останалите............

# 309
  • Мнения: 145
Много ви Благодаря!

# 310
  • София
  • Мнения: 265
И аз съм с бук плюс комплето, много съм доволна. Количката се сгъва с една ръка, всичко се пере в пералня, задните гуми са големи и се справят със стълби, влизат в рампите, в малки асансьори дори се побира с летния кош. Нямам никакви оплаквания, много съм доволна и всеки ден се радвам, че я купих нея Simple Smile Коша за новородено е ужасно тежък, ако се носи на ръка, но се светнах, че няма никаква нужда, ползвах си го с шасито без никакъв проблем Simple Smile Коша за новородено е топъл и дълбок, само където е бая голям, но рядко ми се е налагало да го мъкна, ако излизаме някъде си ходих със столчето за колата, ако не мога да мъкна и големия кош. Багажника е голям, побира много, сенника на летния кош е много голям и удобен, наистина е много добра покупка Simple Smile

# 311
  • Мнения: 727
Аз съм с Бук + от една година и съм много, ама много доволна. Наистина съчетава всичко, което според мен трябва да има една количка - маневрена, с голям сенник, който пази добре и от слънцето и при вятър, с голям багажни, и най-важното - струва ми се, че и на бебо му е много комфортно в нея. Когато избирах количка заглеждах именно Mutsy Evo, Jane muum и Бук плюс. Евото бързо отпадна като вариант, защото е с много малък сенник. Бук + и  muum съм имала възможност да ги сравня една до друга на разходка ... еми Бук си е една класа над Мум-а за мен Simple Smile

# 312
  • Мнения: 145
Много ви благодаря! Улеснихте ме Simple Smile 

# 313
  • Plovdiv, Purvenes
  • Мнения: 49
Момичета, моля, някоя която ползва количка Peg Perego Pliko Switch Easy Drive да сподели мнение за нея, маневреност по нашите терени и тд. Също така ме интересува и количка  peg perego skate, гледам и двете и не мога да спра на конкретния модел. Ако някой може да сподели лично мнение ще съм много благодарна.

# 314
  • Мнения: 145
И аз пак да попитам Simple Smile Тази дръжка на book-a с чупката удобна ли е? Малко ми изглежда странна, сигурна съм че е въпрос на свикване, но се зачудих дали е удобна все пак....

Общи условия

Активация на акаунт