Peg-Perego - колички, столчета за кола, столчета за хранене, играчки...

  • 106 750
  • 900
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 265
Перфектна е, като се качиш в малък асансьор ще я оцениш Wink

# 316
  • Мнения: 5 173
Нашата косачка за трева е с такава дръжка и ми е удобна да я бутам по алеите. Предполагам и на количка ще е удобна.

# 317
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
И аз пак да попитам Simple Smile Тази дръжка на book-a с чупката удобна ли е? Малко ми изглежда странна, сигурна съм че е въпрос на свикване, но се зачудих дали е удобна все пак....

Удобна е.Ако ти пасва на височина,е супер удобна възможността на чупещата дръжка.В най долното положение дъщеря ми бута количката и й е супер  Mr. Green

Също така ме интересува и количка  peg perego skate,

НЕ лично мнение-Скейта с този багажник е недомислица голяма.

# 318
  • Мнения: 2
*

Последна редакция: пт, 12 дек 2014, 11:04 от nikol*a

# 319
  • Мнения: 2
Момичета, моля, някоя която ползва количка Peg Perego Pliko Switch Easy Drive да сподели мнение за нея, маневреност по нашите терени и тд. Също така ме интересува и количка  peg perego skate, гледам и двете и не мога да спра на конкретния модел. Ако някой може да сподели лично мнение ще съм много благодарна.
Здравейте, момичета  от една година вече ползвам Pliko Switch Easy Drive  и съм страшно доволна за миг не съжалявам ,че се спрях на нея. Сега една приятелка е видяла голямо намаление при Вито Де Симоне и се е спряла на модела Booklet http://www.vitodesimone.com/content/view/183/225/ някой има ли отзиви за нея? http://www.vitodesimone.com/

# 320
  • Мнения: 101
На каква програма перете вътрешната подплата на коша за новородено? За пръв път ще ми е, та се притеснявам да не го разваля Blush Както и за сенника на коша- ако го сваля, той също може ли да се изпере?
Благодаря!  bouquet

# 321
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
На каква програма перете вътрешната подплата на коша за новородено?

30 градуса,800 оборота.Съхне много бързо

За сенника и на мен ми е интересно.Аз досега не съм го прала

# 322
  • Мнения: 229
ЧНГ на всички мамчета, аз когато изпрах моята количка всичко успях да сваля и да изпера без сенника на коша за новородено. Него го изпрах под душа, макар че е водоустойчив и не мога да преценя резултата.
Искам да попитам вие как слагате дунапрена на коша с дупките към главата или обратно и на колко месеца започнахте да повдигате под наклон дъното?

# 323
  • Мнения: 229
ЧНГ на всички мамчета, аз когато изпрах моята количка всичко успях да сваля и да изпера без сенника на коша за новородено. Него го изпрах под душа, макар че е водоустойчив и не мога да преценя резултата.
Искам да попитам вие как слагате дунапрена на коша с дупките към главата или обратно и на колко месеца започнахте да повдигате под наклон дъното?
Някой ще сподели ли?

# 324
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

Аз такъв дунапрен на коша нямам.Нямам представа какви са му дупките
Под наклон започнах да я слагам в 5 я месец

# 325
  • Мнения: 232
Здравейте мами и аз за сега съм се спряла на въпросната марка. Бях си харесала Елеа на Бебеконфорт, ама много скъпо идва ако се вземе целият комплект... Исках да взема новото шаси Бук + 51, но нещо наличните цветове в Пловдив не ми допадат. Някой да знае дали случайно имат каталог с новите продукти от 2015, за да не се разхождам напразно до другият край на града. Става въпрос за Вито де Симоне. Благодаря   bouquet

# 326
  • Мнения: 467
Имат каталог, но не разчитай да добиеш по-голяма представа от този в нета. Отделно не бяха много сигурни, какво и кога ще получат, когато аз исках да поръчам друг цвят.

# 327
  • София
  • Мнения: 415
Софийския представител на маркатата внася доста повече неща.
Аз също се чудя за такава количка и няколко пъти ходя в магазина, който е доста добре зареден, (но вероятно не е много удобен за живеещите в Пд), а отделно могат да поръчат почти всичко, за разлика от вито де симоне, където не ясно защо зареждат само отделни цветове.
И в прима паппа има 20%отсъпка в момента, но трябва да се попита, което е малко тъпо според мен, ама те си знаят.

# 328
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Вито де Симоне ми заредиха цвят,който не работят. Харесах го от каталога,дадохме капаро и ми го доставиха.

# 329
  • Мнения: 610
Здравейте видях, че сте прали покривалото и сенниците на количкте и т.н. Аз имам Пег Перего Спортиво. Покривалото пострада лекинко и го пусна за пране. Изпра се , нямам проблем. Въпроса ми е някой пробвал ли е да го суши в сушилня ?

Общи условия

Активация на акаунт