Peg-Perego - колички, столчета за кола, столчета за хранене, играчки...

  • 106 798
  • 900
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 5 461
Портокалче,от София съм и ще гледам активно по-натам,сега набелязвам Simple Smile

# 436
  • Мнения: 1 205
А тук има мнооого добри отстъпки до края на месеца:

http://vitodesimone.com/

# 437
  • Мнения: 727
Момичета, знам че не е точно тук мястото, но ако някой продава столче за кола Primo Viaggio, моля да ми пише на лични.

# 438
  • Мнения: 103
А тук има мнооого добри отстъпки до края на месеца:

http://vitodesimone.com/

Във Вито де Симоне, постоянно са в някави промоции

# 439
  • Мнения: 1 308
Момичета, в събота си взехме количката, която бяхме капарирали през лятото, и вече имам въпроси Laughing Моделът е Book Plus, мисля, че е от 2014 година. Като се отвори ципът на сенника, няма мрежа и остава празно? Сваля се половината сенник или? И вторият въпрос седалката обръща ли се към бутащия или е само по посока на движението?

# 440
  • Мнения: 727
Целта на ципа на сенника е той да може да се прехвъри от другата страна, ако например слънцето е срещу детето и му грее в очите. Няма мрежа и да, остава празно пространство това. Кошът може да се обръща, както по посока на движението, така и срещу. В youtube има доста клипчета, погледни там и лесно ще се ориентираш.

# 441
  • Мнения: 1 308
Edora, благодаря! Ако правилно разбирам, както детето е легнало/ седнало и му пече в очите, отварям сенника и тази падащата част го предпазва?  newsm78 Ще потърся и клипчета, мерси!

# 442
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Edora, благодаря! Ако правилно разбирам, както детето е легнало/ седнало и му пече в очите, отварям сенника и тази падащата част го предпазва?  newsm78 Ще потърся и клипчета, мерси!

Летният кош,в седнало положение,отваряш ципа на сенника и може да го свалиш до краката на детето.Пада много до долу,което е голямо удобство срещу вятър,дъжд и слънце.Но при легнало положение,сенникът не пада така до долу и има моменти,в които пече в лицето на детето.Мятам една лека пелена.Чадър също е вариант,но аз не ползвам
Сенникът има и мрежа.Отваря се плата и остава само мрежата в един сектор на сенника.Така лятото има по-голямо проветрение

# 443
  • Мнения: 1 308
Нашият модел няма мрежа на сенника или поне ние не я открихме, вероятно защото е от старите модели, но при нужда ще купя комарник. Просто се учудих защо остава толкова празно. Благодаря ви, момичета!

# 444
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Нашият модел няма мрежа на сенника или поне ние не я открихме, вероятно защото е от старите модели, но при нужда ще купя комарник. Просто се учудих защо остава толкова празно. Благодаря ви, момичета!

Честно да ти кажа аз не разбрах кое ти остава празно???
Мисля и при мен не остава нищо празно.Ципът като се отвори на сенника си има отново плат

# 445
  • Мнения: 1 308
Отваряйки ципът на сенника, отдолу нямам мрежа, а самия сенник става на 2 части и се учудих каква точно е функцията. Но както писа и Edora очевидно функцията е "падащата" част на сенника да предпазва от слънчевите лъчи.

https://www.youtube.com/watch?v=d8v17arT5vI На това видео на 54 сек. се вижда като се отвори сенникът и остава празно, т.е. няма мрежа. Това питах.

# 446
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Аааа,сега видях,моят сенник не е така.Явно има разлика с Поп ап,което и е нормално,де.
Ето така е моя.При отворен цип и спуснат до долу

Последна редакция: пн, 02 ное 2015, 21:54 от ♥Elfita♥

# 447
  • Мнения: 1 308
Да, Поп-ап е новият модел, но и намерих отговор на въпросите си bouquet

# 448
  • Мнения: 1 746
Обмислям да си взема GT3 и искам да ви питам някои неща, тъй като прочетох, че в темата има момичета, които са я ползвали.
Трудно намирам отзиви за нея, а във Варна май никой не съм срещала лично и наживо. Ако има мама тук, която я бута, бих се радвала да се видим, за да я погледна отблизо. И ако знаете в кой магазин я има, също ще помоля да ми подскажете, само да я разгледам подробно там.
Явно на повечето места вече липсва, нямам понятие каква е причината, затова се налага да я търся из чуждите сайтове, и за такива не бих отказала линк, ако имате.

Не ме притеснява, че е голяма и тежка, знам за тези минуси, но за мен са плюсове всъщност. Харесвам точно такива колички, с големи гуми, стабилни, проходими, с всички удобства. И все пак какви са недостатъците й, ако се сещате за такива, да ги имам предвид?
Кошът върти ли се в двете посоки? Във видеата из интернет не е показана такава опция, затова не ми стана ясно.
Ако се сетя още нещо, ще допълвам списъка и благодаря предварително!

# 449
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Здравей light power ,
аз съм с GT3, купувала съм я от единия от двамата вносители за БГ- Вито де Симоне, Пловдив. Погледнах на сайта и виждам, че сега наистина я няма. СТранно, до преди месец-два беше налична.
Другият вносител за БГ е Еко бебе мисля- те я имат налична според сайта: http://www.ecobebe.bg/product_info.php?cPath=24_43&products_id=535

За Варна не мога да помогна дали има къде да я видиш.
Относно въпросите ти- седналия кош не се върти.
Като единствен недостатък на количката бих отбелязала липсата на крачкн спирачка. Но пък тази на дръжката е супер при слизане по подлези.
И аз и Янтра сме писали доста в темата за тази количка, ако все пак имаш въпроси, може да ги зададеш спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт