Peg-Perego - колички, столчета за кола, столчета за хранене, играчки...

  • 106 718
  • 900
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 698
Аз бях с Бук + и също имаше една лека хлабавина в дръжката, но това никога не ми е създавала проблем. Вече второ бебе се вози в нея и нямат оплаквания.

# 541
  • София
  • Мнения: 87
 Благодаря момичета, бях се притеснила че има проблем а от магазина не искат да реагират. Но явно не ме е излъгала продавячката. Просто ми се струва странно да я има тази хлабавина. Предната ми количка е евтина полска а при нея дръжката е напълно неподвижна след завъртането и щракването  newsm78, все пак Перегото е съвсем друг клас колички и ми се струва нередно да е така. Не че е проблем , просто е малко неприятно по неравен терен, някак усещаш нестабилн шасито като ти "плува" дръжката в ръцете.

# 542
  • Мнения: 229
При мен хлабавото идва не от дръжката, където се регулира, а от там където се захваща цялата и го приемам за нормално, защото нали там се обръща като я сгъвам няма как да е неподвижна напълно.

# 543
  • Мнения: 1 775
Да не би хлабавото да е в определена позиция на дръжката само? При мен наистина няма или ако има, явно е толкова минимално, че не го забелязвам изобщо. А редовно натискам, за да се катерим по тротоари и щеше много да ме дразни.

# 544
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Здравейте,
Тапицерията на сенника на коша за новородено ( Навета XL) сваля ли се? Искам да го изпера..

# 545
  • Пловдив
  • Мнения: 23 617
Здравейте,
Тапицерията на сенника на коша за новородено ( Навета XL) сваля ли се? Искам да го изпера..

Не, целия сенник под душа.

# 546
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Здравейте,
Тапицерията на сенника на коша за новородено ( Навета XL) сваля ли се? Искам да го изпера..

Не, целия сенник под душа.
Мерси Simple Smile ще четкам с мека четка значи

# 547
  • Мнения: 87
Здравейте,
Харесах си количка Peg Perego Book XL Sportivo
http://vitodesimone.com/produkt/bebeshki-kolichki-peg-perego/boo … sportivo-modular/
За съжаление много искам да я видя на живо, а я има само в Сф и Пловдив. Та се чудя някоя майка от Русе дали не си я е купила и иска да ми я покаже ... за да не ходя толкова далеко.  Weary Кафето от мен
 smile3525 много искам да я видя ... Лошото е че промоцията свършва на 3.09 - цената и сега е 1179лв. Някои има ли наблюдения колко често правят намаления, ще ми трябва за 11м/12м  и нз дали ще мога да я видя до 2-3 дена за да я поръчам и дали ще пуснат после този модел намален. А 1200лв. ми е тавана за количка.

# 548
  • София
  • Мнения: 87
 Аз не съм от Русе, но тъй като преди две седмици купих количка от този магазин, ще се включа да коментирам. Промоции явно правят често, защото до 20 миналия месец пак бяха на промоция количките и не само. Да ти кажа честно аз се влюбих в този модел когато го видях на живо. Страхотно красиво изглежда. Накрая се спрях на друг модел (Деним). Ще е много хубаво ако успееш да я видиш на живо, но и да поръчаш направо според мен няма да съжаляваш. Ще си позволя да ти напиша няколко неща, който установих за 2 седмици ползване. Незнам по какъв тверен ще караш, но ако е неравен да знаеш, че количката вози твърдо заради непомпащите се гуми. Това за шаси book и 51, за S - незнам. Коша за новородено обаче е с хубав матрак, така че не е проблем за бебето. Малко трудно ще се справяш  с бутането с една ръка ако е неравен терена, и има едно потропване от тук от там, пак заради гумите и твърдото им окачване. Иначе шаси 51 е страхотно. Минавам с него абсолютно навсякъде ( каси на магазини, тесни тротоари ). Много е леко и супер лесно се сгъва и прибира. Влиза във всички багажници според мен. Столчето за кола изглежда много добре. Една идея по тежко е. Но предполагам има причина.
 Това се сещам за сега, ако нещо те интересува ще се радвам да помогна.

P.S. Момичета мерси за отговорите, аз още не съм срещала мама с такава количка за да проверя при нея как е дръжката. Ясно е, че има хлабавина но ми сеструва , че при мен е повече от нормалното. Има я във всяка позиция тази хлабавина.
 Ще чакам да срещна такава количка и тогава ще мисля какво да правя.

# 549
  • Мнения: 87
Благодаря! Да, интересува ме как е като изработка , дали е изпипано всичко. Това е едно от нещата, които ме подразниха в полските ... 600/700 лв , а като вдигнеш плата коша с фазер...  като китайска стока. Аз обмислям също 51. И купуват ли се допълнителни аксесоари без които няма как н.пр. матрак, дъждобран, комарник .. или има в комплекта вс. необходимо.

# 550
  • София
  • Мнения: 87
 Ами относно изработката - перфектни са. Този модел също така има изолация на коша за новородено,което е прекрасно ако имате зимно бебе. Ако прочетеш коментарите по-напред ще видиш, че съм писала за проблем с дръжката. По-точно питах дали имам проблем  или при всички е така. Още не съм сигурна на 100% но май ще се окаже, че е фабрично това ( дръжката е хлабава и мърда леко). Аз съм със шаси 51 в цвят "jet", страхотно изглежда този цвят. В магазина гледах модела който ти си харесала със това шаси и мисля, че стой по - добре от белия цвят. Аксесоари аз не съм купувала, не мисля че за нужни. Ако искаш има хубав матрак с възглавничка против задушаване ( около 40 лв мисля че беше), аз лично съм си поръчала обикновена подложка за да си запазя матрака, че моя бебо е с рефлукс и много повръща. Иначе другите аксесоари са си хубави но не са задължителни. Аз лично съжалявам, че не купих комплекта за возене в автомобила в коша за новородено ( специални колани са), защото много пътуваме и е много по-удобно от столчето за кола. Комарник няма в комплекта, има дъждобран но за летния кош. Аз лично имам от полската количка дъждобран за големия кош и комарник за двата и ползвам тях, пасват идеално  Grinning. Иначе няма база за сравнение между полските количи и Перегото. Единственото по-хубаво според мен при полските е, че са с големи помпащи се гуми и меко окачване и возят много меко и леко. Ако трябва да съм честна дори по-леко от Перегото се управляват. Помпащите се гуми обаче са и хубаво и лошо нещо защото искат често помпане, което се оказа досадно.
 Та това от мен, надявам се да съм ти била полезна.

P.S.  Един съвет от мен, ако си хвърлила око на количка от класа на Перегото не си купувай по-евтина, ще останеш разочарована и може да стане като при мен да купиш две колички. Аз в началото много ги харесах ,но реших че няма нужда да купувам толкова скъпа количка ,не че нямам финансова възможност, просто мислех че не е толкова важно. Е била съм в голяма заблуда, количката е мноооого важна.

# 551
  • Мнения: 229
Определено и моят съвет е щом си харесала Перегото, направо си я поръчвай няма да съжаляваш...всичко е изпипано и лесно се поддържа. Ползваме такава с шаси бук от 2год.и сега дори за по-дълги разстояния, въобще не съм си помисляла да я сменям, а като я купувах имах доста изисквания, впредвид това, че сме с кола с малък багажник, имаме малък асансьор, много стълби и беше единствената, която сгънах от първият път.......и още всичко пера в пералня и суша в сушилня...За аксесоарите единствено си взех обикновен комарник от детски магазин, но съм го ползвала броени пъти...

# 552
  • Мнения: 1 205
Момичета, на чантата Борса ми е паднал единя държач, който хваща чантата към шасито. Имате ли идея с какво мога да го заменя, от магазина казаха, че гаранцията не покрива загубата на такава част и нямат резервна. До някъде са прави, но от друга страна не би трябвало да може да се вади така лесно държача, че чак и да го загубя. Другия държач не мога да го извадя дори на сила.

# 553
  • Мнения: 1 698
Момичета, на чантата Борса ми е паднал единя държач, който хваща чантата към шасито. Имате ли идея с какво мога да го заменя, от магазина казаха, че гаранцията не покрива загубата на такава част и нямат резервна. До някъде са прави, но от друга страна не би трябвало да може да се вади така лесно държача, че чак и да го загубя. Другия държач не мога да го извадя дори на сила.
Занеси я на обущар. Аз моята така я бях занесла преди 3 години. Все ще ти приспособи нещичко. Или отиди в кинкалерия, сигурно има нещо, което би свършило работа.

# 554
  • Мнения: 87
Book 51 sportivo XL поръчана! Сега остава да чакаме количката и бебето и после започват експериментите  1stroller!!!

Общи условия

Активация на акаунт