Peg-Perego - колички, столчета за кола, столчета за хранене, играчки...

  • 106 836
  • 900
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 681
Ами той самият си има зимен чувал, така че не виждам защо да не държи топло, колкото другия.
Няма чувал, има покривало Simple Smile
Покривалото от зимния(кош за новородено) е съвместимо и с летния кош. Обаче като тръгнеш да го закопчаваш има разни пролуки около щипките, които за някои перфекционист може да се виждат като пространство, от което може да духа в по-студено време.
Все още сме с коша за новородено, така че не мога да изкажа мнение за употребата на другия в по-студено време Simple Smile

# 631
  • София
  • Мнения: 85
Ами той самият си има зимен чувал, така че не виждам защо да не държи топло, колкото другия.
Няма чувал, има покривало Simple Smile
Покривалото от зимния(кош за новородено) е съвместимо и с летния кош. Обаче като тръгнеш да го закопчаваш има разни пролуки около щипките, които за някои перфекционист може да се виждат като пространство, от което може да духа в по-студено време.
Все още сме с коша за новородено, така че не мога да изкажа мнение за употребата на другия в по-студено време Simple Smile

Аз всъщност питах именно за коша за новородено Pop-up, притеснявах се, дали страниците му са основно от плат и дали държи достатъчно топло, предвид начина, по който се сгъва Blush

# 632
  • София
  • Мнения: 681
Ами той самият си има зимен чувал, така че не виждам защо да не държи топло, колкото другия.
Няма чувал, има покривало Simple Smile
Покривалото от зимния(кош за новородено) е съвместимо и с летния кош. Обаче като тръгнеш да го закопчаваш има разни пролуки около щипките, които за някои перфекционист може да се виждат като пространство, от което може да духа в по-студено време.
Все още сме с коша за новородено, така че не мога да изкажа мнение за употребата на другия в по-студено време Simple Smile

Аз всъщност питах именно за коша за новородено Pop-up, притеснявах се, дали страниците му са основно от плат и дали държи достатъчно топло, предвид начина, по който се сгъва Blush
Коша за новородено е Navetta XL, а Pop-Up е летния кош. Сгъва се само с летния кош. Коша за новородено е от твърда пластмаса, която не подлежи на сгъване. Да, основно плат е, подобен на брезент, защото е непромокаем и има слънцезащита. Да, леко е оголен отстрани, но все си мисля, че няма да е проблем. Ще видим тази зима как ще е Simple Smile

# 633
  • Мнения: 2 429
Има сгъваем кош за новородено Pop up-моят е такъв и за зимно бебе не е съвсем ок според мен. За лятно е супер. От двоен плат е.

# 634
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Ползвам нашата количка изключително интензивно вече 1г и 7м, както зимата, така и лятото. Първата зима беше с коша за новородено (има топлоизолация от дебел стиропор, вижда се като се свали дамаската за пране) и понякога синът ми отказваше да го завивам. От миналата пролет го возя в Pop up коша (седалката) и единствената ми забележка е към материята - изпотява в жегите и купих памучна подложка. Зимата слагах покривалото за крачетата и единствено в най-големите студове когато е заспивал в количката го завивах допълнително с едно малко поларено одеало, за да не му духа на гърдичките. Като цяло количката се оказа много устойчива и въпреки някои леки несъвършенства (например не могат да се закопчеят едновременно покривалото и дъждобрана) съм много доволна. Живот и здраве се надявам да отгледа още едно дете Simple Smile

# 635
  • Мнения: 2 429
Ако момичето пита за кош за новородено Pop up, то той няма стереопор, а е целият от плат с твърдо дъно пластмаса. Той според мен не е за зима, пази от вятър, но ще е студено вътре.
Ако пита за кош Навета, той не се сгъва, твърд е и пази от студ.

# 636
  • София
  • Мнения: 681
Има сгъваем кош за новородено Pop up-моят е такъв и за зимно бебе не е съвсем ок според мен. За лятно е супер. От двоен плат е.
Не знаех.. Мислих, че серията Pop-up е само за летен вариант..

# 637
  • София
  • Мнения: 85
Да, за коша за новородено ставаше въпрос. Много повече харесвам navetta, но идеята да мога след време компактно да го прибера сгънат някъде както Pop up много ме привличаше, както и това, че се събира заедно с шасито. Но щом казвате, че през зимата не е съвсем ок, това е с приоритет. Много благодаря на всички! Hug

# 638
  • Пловдив
  • Мнения: 23 668
Аз имам идея - купи си втора ръка Навета, те се използват малко, по 6 месеца. И след като приключиш с Наветата я продай.

# 639
  • Milano
  • Мнения: 29
Здравейте, мнение за триото на Peg Perego book 51?

# 640
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Шасито на book 51 е със 7см по-тясно от стандартното, което е 58см. Кошчетата пасват и на двете шасита.
Какво по-точно ви интересува?

# 641
  • Мнения: 279
Момичета, някой да има нужда от дръжка за шаси Book Plus 51, имам една чисто нова, дунапренена?

# 642
  • Мнения: 30
Здравейте, в момента има много добри намаления (20%), но аз чакам зимно бебе и не ми иска от сега да купувам количка. Знаете ли дали пускат намаления по-късно през есента или по Коледа?

# 643
  • Мнения: 299
Здравейте, в момента има много добри намаления (20%), но аз чакам зимно бебе и не ми иска от сега да купувам количка. Знаете ли дали пускат намаления по-късно през есента или по Коледа?
Не бързайте да купувате, за да можете да ползвате максимално гаранцията. Миналата зима имаше намаления покрай черния петък през ноември, после същите намаления имаше и по Коледа, и оттогава поне още два пъти. Аз си купих така на намаление количката около Коледа. Доколкото съм забелязала винаги са 20% намаленията.

# 644
  • Мнения: 1 410
Момичета и аз да питам за шаси book plus, не че има значение. Въпросът ми е от към возене, дали вози меко и дали се управлява лесно. Аз чакам зимно бебе а пък снахата след месец и твърди че полските с амортисьорите били най добри. От към возене и управление и съм в чуденка

Общи условия

Активация на акаунт