Работите ли за някого? Не! Работя за себе си :) Вече!

  • 61 014
  • 149
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 071
Здравейте!

Сигурна съм, че тук има мами - настоящи и потенциални, вероятно и татковци, загърбили работата за някой друг в името на нещо свое. "Нещо свое" може да е - собствен бизнес, фриленс проекти, кауза...и сигурно още хиляди възможности.

Та така, ще се радвам да се запознаем в тази тема Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 071
Странно е, че никой не се включва. Да не би да не съм избрала правилния раздел?

# 2
  • София
  • Мнения: 958
Благодаря за темата   bouquet

Все още работя и за държавата Simple Smile но работя и в нещо свое, което засега ми носи колкото тръпка и вдъхновение толкова и много трудни моменти. И няма как да е иначе понеже досега бях свикнала да работя само в своята сфера с абсолютно всичко осигурено като материали и пространство за работа. Само правех списък какво ми трябва и се купуваше. Мислех само за качеството на моята работа и на екипа.

Сега е много по-трудно защото няма на кого да дам списъка Simple Smile

Ще се радвам да споделяме  полезни идеи, съвети и критики Simple Smile

# 3
  • Мнения: 32
Аз също мисля да работя за себе си и се надявам да имам успех в начинанието! Радвам се, че има и други като мен. Успех на всички!!!

# 4
  • Мнения: 1 071
Благодаря ви, момичета, че се включвате.
Мила, разбирам те напълно Simple Smile))
И все пак е по-сладко да си си сам шеф. Аз още не мога да се похваля с грандиозни успехи, но имам много добри примери наоколо.

Яна, ще имаш - сигурна съм. Ти взела ли си решение вече или още го обмисляш? Че на мен именно решението ми отне най-много време Simple Smile

# 5
  • Мнения: 63
Shamsina, важното е, че си се решила да скочиш в морето.  Hug

Аз още не мога да се реша, но не толкова заради страхове, колкото заради не достатъчно добре изградена концепция.

Искам да си изградя таралежова концепция  Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 22 526
Аз работя в частна фирма, но работя и за себе си. Simple Smile
За в бъдеще мног  бих искала да работя само за себе си. при мен изобилие от идеи за бизнес. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 634
Веднъж вече си носих последствията от това да работя само на едно място, пък макар и за себе си. Сега се занимавам с много различни неща и ми е доста по-сигурно финансово и разнообразно като ежедневие. Често успявам да прехвърлям контакти от едната дейност към другите и се получава още по-добре. Моята природа е такава, че и на шест стола да седя, аз седми ще се опитам да издърпам.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 322
Веднъж вече си носих последствията от това да работя само на едно място, пък макар и за себе си. Сега се занимавам с много различни неща и ми е доста по-сигурно финансово и разнообразно като ежедневие. Често успявам да прехвърлям контакти от едната дейност към другите и се получава още по-добре. Моята природа е такава, че и на шест стола да седя, аз седми ще се опитам да издърпам.  Mr. Green
Браво  bouquetАко има повече такива хора в тази държава все си мисля,че ще сме по-добре.Успех!!!
Аз съм работеща мама,май много работеща напоследък и с шеф и за себе си.Деня ми е доста динамичен и за сега поне финансово много добре,само детето ми страда от това Weary

# 9
  • Мнения: 1
Запис да ви следя. В момента обмислям да работя самостоятелно. За съжаление условията не са много окуражаващи.

# 10
  • Мнения: 1 071
Момичета, а с какво сте решили да се занимавате?

# 11
  • Мнения: 513
Здравейте,
в момента съм в отпуск по болест 2-3 месеца, но мисля да напусна работа и да работя за себе си:)

С какво се занимавате?

# 12
  • Мнения: 3
Запис да ви следя. В момента обмислям да работя самостоятелно. За съжаление условията не са много окуражаващи.

Но ти опитай има много възможности в интернет ако си дизайнерка или мн. други тип професии като freelancer.
Simple Smile

Аз работя това сега.

# 13
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Запис да ви следя. В момента обмислям да работя самостоятелно. За съжаление условията не са много окуражаващи.

Но ти опитай има много възможности в интернет ако си дизайнерка или мн. други тип професии като freelancer.
Simple Smile

Аз работя това сега.


Като дизайнер или нещо друго? Може ли малко повече подробности как си намираш клиенти?
Благодаря   bouquet

# 14
  • Мнения: 667
И аз работя за себе си от много години. Видях, че се справям и от година и половина е официално - имам фирма. Хубаво е, от една страна...
Но си има недостатъци
- не зная на какъв доход мога да разчитам
- не се срещам с хора, работя вкъщи, контактувам по тел. и мейл
- не контактувам с колеги и не съм в крак с новостите

Понякога ме стяга шапката и ми се иска да ходя на работа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт