дрехи на едро от турция

  • 7 978
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
здравейте момичета обмислям да си отворя  магазин за дрехи,обувки и аксесоари и ме интересува къде в Турция мога да купувам дрехи на едро на сносни цени.има фирми които доставят направо в България разгледах офертите,но ако някои знае къде се продават дрехи на едро в Турция,ще се радвам да ми помогнете кои с каквото може

# 1
  • Мнения: 98
Всичко зависи какви дрехи ще продавате и на какви цени.В Истанбул можете да отидете до Мертер и Лалели(хубаво е някой познат да ви покаже).Вече не е много изгодно да се пазарува оттам...
Отидете на Илиянци или в Димитровград ,ако смятате да продавате евтина стока.

Според мен ако не сте запознати с този бизнес,не се ,,набутвайте,, да почвате без да сте наясно.

# 2
  • София
  • Мнения: 16 023
Според мен ако не сте запознати с този бизнес,не се ,,набутвайте,, да почвате без да сте наясно.
Аз в такъв случай винаги съветвам кандидат бизнес дамата първо да поработи като продавачка във фирма за дрехи. Така за 1-2 месеца ще и се изясни кое как и от къде идва и къде отива. Ще знае колко се плаща и изкарва и ще реши дали и е изгодно. Но те пък се фръцват, че пари си имат, а нямат време за губене.
Иначе - в началото на юни в Истанбул ще има договаряне на колекция Лято 2014г. Зимната вече е поръчана по фабриките. Ние сме последна дупка на кавала след руснаците и бившите техни републики.

# 3
  • Мнения: 12
Просто отиди в Аксарай и Мертер и ще си в извора на дрехите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт