22-ро СОУ

  • 102 931
  • 492
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 180
........ вярвам, че бог си знае работата и оставих нещата сами да се развиват, защото самата аз не знам каква следва да е подходящата госпожа за моето дете.
и аз така смятам

# 166
  • Мнения: 2 835
Здравейте, интересувам се от 22 - ро СОУ ,но за горен випуск,т.е. след 7-ми клас. Имате ли някакви впечатления и мнения?Благодаря предварително Peace

# 167
  • Мнения: 40
Здравейте, интересувам се от 22 - ро СОУ ,но за горен випуск,т.е. след 7-ми клас. Имате ли някакви впечатления и мнения?Благодаря предварително Peace
newsm78

Резултатите от матурите говорят сами по себе си - 42-ро място от цяла България и 20-то по ред в София, с по-добри постижения от 7 СОУ, 18 СОУ, 51 СОУ, 32 СОУ и др. /много хвалени от журналисти, като едни от най-предпочитаните училища/  и пред много от частните училища.
Справка - http://www.dnevnik.bg/detski_dnevnik/2015/06/10/2550218_nai-dobr … a_ako_se_sudi_ot/
Искам сега nani_ да коментира дали  "22 СОУ е посредствено училище, отговарящо на представите ... за квартално, а не за елитно" и дали пък "Обобщено -  нивото е ниско и не вижда възможност за по-високи резултати."?
Мисля, че фактите сами говорят, а някои хора трябва да си мълчат и да потърсят причините за провалите с поглед обърнат преди всичко към себе си.


# 168
  • Мнения: 112
Здравейте,

И ние сме приете, което много ме радва. За г-жа Кръстева и аз чух добри отзиви, но вярвам, че бог си знае работата и оставих нещата сами да се развиват, защото самата аз не знам каква следва да е подходящата госпожа за моето дете.
Честито на приетите. Ние сме кандидати за следващата учебна година. От списъците дали става ясно с колко минимум точки са класирани деца?

# 169
  • Мнения: 8
Здравейте,

И ние сме приете, което много ме радва. За г-жа Кръстева и аз чух добри отзиви, но вярвам, че бог си знае работата и оставих нещата сами да се развиват, защото самата аз не знам каква следва да е подходящата госпожа за моето дете.
Честито на приетите. Ние сме кандидати за следващата учебна година. От списъците дали става ясно с колко минимум точки са класирани деца?
Не, не става ясно. Списъците са без точки и по азбучен ред .

# 170
  • Мнения: 252
Здравейте. Аз също наблюдавам у-щето за следващата или по-следващата година и затова отправям молба към майките на приетите деца, ако е удобно да споделите с колко точки бяхте приети, за да можем предстоящите да се ориентираме за догодина.
Това, че от у-щето не ги дават директно на сайта си както е на сайтовете на 73то и 2ро например, много ме затруднява. Но пък е масова практика и не е изненада.
Благодаря и успех на първолаците!    bouquet

# 171
  • София
  • Мнения: 816
Приети като номер 70 със 65 точки/местоживеене,месторабота и баща учил в същото училище/от 115 деца,не зная колко са кандидатствали.
Благодаря Ви   bouquet ще ви чакаме при нас и ще споделяме разбира се Hug ,както и с нас са споделяли.

# 172
  • Мнения: 8
Синът ми е приет с 60 точки, 50 за место живеене и 10 за месторабота. На 37-мо място е в списъците, но тъй като забелязах, че имената са подредени по  азбучен ред, не е от значение поредния номер. Когато аз подавах документи, което не беше съвсем първите дни казаха , че има подадени около 230 молби.

# 173
  • Мнения: 252
Мерси, Сън в лятна нощ и Violletta! Ние също правим 65 точки с адресите и баща, учил там. Свалихте ми напрежението за 1 или 2 години напред (че още се чудя на 6,5 или на 7,5 да пускаме малката). Успех с класните ръководителки и дано на децата им хареса там! Hug

# 174
  • София
  • Мнения: 816
Благодаря Hug

# 175
  • Мнения: 4 180
Нещо за родителската среща утре знае ли се?

# 176
  • Мнения: 356
И моят въпрос е за родителската среща, ако някой е видял списъци или има ясно къде и кога ще бъдат изнесени днес?

# 177
  • София
  • Мнения: 816
Класовете се знаят от миналата седмица,моят мъж се е обадил да пита.Родителската среща е от 18:00.Всеки клас в неговата стая.Моята дъщеря е 1б клас и са във 30 стая.
Питам се в 21 век,защо това не е изнесено в сайта.Защо часа за срещата се обявява същия ден на  самата среща.Все пак ние работим и се налага да предупреждаваме работодатели....

# 178
  • София
  • Мнения: 816
Телефон за информация 02/952 21 18-за съжаление,не зная чий е този номер,но него са посочили в сайта.

# 179
  • Мнения: 356
Благодаря за информацията, аз имах път и видях на централния вход информация, че списъците ще бъдат изнесени в 17:00 часа /т.е. в кои стаи ще се проведат срещите/, а самата родителска среща от 18:00 часа.

Общи условия

Активация на акаунт